infa.lt

Jolanta Blažytė. Dar kartą apie bepročius

23 gegužės
16:50 2023
Jolanta Blažytė

Facebook nuotr.

Vis pagalvoju, kažin ką darysime, jei JAV Prezidentu vėl taps D. Trumpas? O jis tam turi didelius šansus.

Gal jam ir jo šeimai reikės uždėti sankcijas ir neleisti atvykti į Lietuvą? Jau vien dėl to, kad jo sūnus skleidžia štai tokias „sąmokslo teorijas“.

Cituoju:

“Puiku, kad bepročiai patys save paviešina. Vienas po kito šie globalistinio pasaulio lyderiai atsiskleidžia visuomenei. Pasaulio ekonomikos forume buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Tonis Bleras ragina sukurti nacionalinę skaitmeninę infrastruktūrą.

Jis sako, kad turime padėti šalims kurti nacionalinę skaitmeninę infrastruktūrą, kuri joms bus reikalinga šioms ateities vakcinoms. Kokioms ateities vakcinoms? Kodėl mums jų reikia?

Lyg dar nežinotume, kas atsitinka po jų? Tai bauginantis dalykas. Pasaulis priešinasi labiau, nei šie žmonės gali fantazuoti. Pagaliau žmonės suprato, kad kalbama ne apie COVID ar klimatą. Tai tik įrankiai, kuriais šie žmonės siekia priversti jus stoti į eilę, kad darytumėte tai, ką jie sako. Pasiklausykite patys ir suprasite.

T. Beiras kalba:

”Manau, kad dabar yra didžiulis postūmis kurti nacionalinę skaitmeninę infrastruktūrą. Skaitmeninimas sveikatos priežiūros srityje, yra vienas iš didžiųjų pokyčių. Turime padėti šalims kurti nacionalinę skaitmeninę infrastruktūrą, kuri bus reikalinga šioms naujoms vakcinomis.

Galiausiai, taip pat reikia parodyti žmonėms ir politinei vadovybei, kad priėmus šias priemones, galima teigiamai paveikti savo sveikatos priežiūros sistemą, nes jų poveikis viršija bet kokios konkrečios ligos ar pandemijos poveikį.”

Pasaulio ekonomikos forumas – tai kultas. Jūs skaitėte apie jo vadovą Klausą Švabą. Tai globalistai. Tai žmonės, kurie nori, kad valgytumėte vabalus, atsisakytumėte mėsos ir panaikintumėte galimybę turėti ką nors nuosavo.

Bet jumis bus pasirūpinta ir būsite labai, labai laimingi. Jie stumia komunizmą, padaugintą dešimt kartų. Tai beprotybė. Mes leidžiame jiems išsisukti nuo atsakomybės. Tai vieni galingiausių pasaulio žmonių.

Jie skuba į Davosą su tūkstančiais privačių lėktuvų, kurių anglies dvideginio pėdsakas toks, kokio niekas neįsivaizduoja, ir tuo pat metu pamokslauja jums kaip naudotis dujine virykle ar automobiliu.

Tai didžiausi pasaulio teršėjai, nurodinėjantys jums kaip turėtumėte gyventi, tačiau jie mano, kad taip gyventi privalote tik jūs, nes jie yra pakankamai galingi ir jiems nereikia laikytis šių dalykų.

Mano nuomone, šie žmonės yra absoliutus blogis ir mes nenorime, kad jie turėtų jūsų skaitmeninius įrašus. Nenorime, kad jie implantuotų mums lustus. Nenorime, kad jie galėtų panaudoti savo socialinio kredito balus, kurie nėra pagrįsti faktais.

Klausas Švabas ar jo bendražygiai darys ir sakys viską, kad tik išjungtų jūsų automobilį ar elektrą. Po velnių, jie net ketina į jus dėti lustus. Į jūsų kūną. Žinau, kad tai skamba labai distopiškai.

Tai labai, labai distopiška, išskyrus tuos atvejus, kai pažvelgiame į tai, kas iš tikrųjų dabar vyksta. Viskas, apie ką kažkada kalbėjome, Naujoji pasaulio tvarka, tada atrodė kaip dar viena sąmokslo teorija. Viskas buvo sąmokslo teorija, kol po kelių mėnesių paaiškėjo, kad tai yra 100% tiesa.

Kam mums reikalinga skaitmeninė infrastruktūra su šiomis naujomis mRNA vakcinomis? Jų pagalba, jie ketina įpareigoti kontroliuoti jūsų judėjimą. Jei atsisakysite tų vakcinų, jie jus uždarys.

Jei tai būčiau jums pasakęs prieš kelerius metus, jūs atsakytumėte, kad tai beprotybė. Kaip jie elgiasi, ką jie mums liepia vartoti, ką jie patys daro. Tai tikra veidmainystė.

Mes nesame komunistinė Kinija ir neketiname to toleruoti. Jau gana. Nustokite suteikti šiems žmonėms pasitikėjimą. Nustokite jiems teikti valdžią. O kai jie bandys ją paimti, įsitikinkite, kad juos atpažįstate ir jų neremiate.”

Pirmą kartą šis įrašas paskelbtas jo autorės asmeninėje Facebook paskyroje.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 347

Žymos

Atsiliepimų 7

 1. Na,gal    -  2023-05-23, 07:44

  pagaliau paaiskes,kad nera jokios „klimato kaitos”,”zalios”,daug tarsesnes energijos,o elektromobiliai tik tam,kad nepabegtumete nuo represiju? Tik niekaip nesuprantu : kur cia izvelgiate komunizma!? Kada jis buvo Kinijoje!? Prie tiesos pridejus melo – gimsta propaganda! Tokia pat niekinga,kaip ir ta kritikuojamoji.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. VŽA    -  2023-05-23, 07:54

  Visi paleckiukiniai, – kaip Putinas, rūpinasi tik kitomis šalimis. Kitoms valstybėms daro OPERACIJAS, tyrimus, kritikuoja. Gal kad patys atrodytų švaresni, laukiant Putino saulės šviesios ir Pabaltijyje…

  Atsakyti į šį komentarą
  • Anonimas    -  2023-05-23, 08:43

   Toksiškos Visos Žmonijos Atliekos bus sunaikintos su Putino pagalba. Stenėk čia nestenėjęs.

   Atsakyti į šį komentarą
   • Pastebėjęs    -  2023-05-23, 11:30

    „Anonime”, dar tuputi pakentėk ir pamatysi, kaip Putino barbarų, teroristų, zekų ir okupantų armija bus sutriuškinta Ukrainos žemėje…

 3. Hm    -  2023-05-23, 11:12

  Galima nevalgyti mėsos ir vabalų, maitintis tik augaliniu maistu, ir taip bus sutauputa 9/10 dirbamos žemės, tiek pat energetinių išteklių ir dar daugiau gėlo vandens…

  Atsakyti į šį komentarą
  • Myndė    -  2023-05-23, 14:10

   Dar galima pažiūrėjus LRT šventa dvasia gyventi. Vienintelės sąnaudos – kažkiek elektros nesąmonėms rašinėti.

   Atsakyti į šį komentarą
   • Hm    -  2023-05-23, 14:53

    Vegetaristinei tradicijai daugiau kaip 5000 metų, šiuo metu vien tik Indijoje 300 mln. vegetarai, pasaulyje gal dar koks 100 mln ir nieko, gyvena…

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Tie, kam rūpi jų valstybęs , yra prorusiški....

is kur tevams zinoti,kuria is 72 lyciu pasirinks paauges naujagimis!?...

rimta darba - tie ir dirbs! O jei koks kopijavimo aparatas pakeis keleta popieriuku rasinetoju...

kad jei tulas pilietis pavoge vista,tai kaleti turetu visa jo gimine!? Nieko sau naujienos!...

pilieciams - nuo to negeriau....

"galetu" ir "parasys" - smulkiu cekiuku bedugne!...

Dievo sukurtą gyvybę tironai siekia panaudoti homunkulų bei mankurtų auginimui ir vergų visuomenės (skaitmeninio konclagerio)...