infa.lt

„Pabėgėliai“ taps „naujakuriais“ – JT dokumentai atskleidžia tikruosius planus

„Pabėgėliai“ taps „naujakuriais“ – JT dokumentai atskleidžia tikruosius planus

27 rugsėjo
01:01 2016

quer-denken.tv

Pabėgėliai - imigrantai

2016 metų rugsėjo 8 dieną paskelbtas Gerhardo Wisnewskio video reportažas. Jame jis atskleidžia JT strateginius planus Europos Sąjungai (Europos Komisija siūlo sukurti bendrą perkėlimo į ES sistemą), kuriuose žmones, mūsų (kalbama apie vokiečius – vert.past) atvira širdimi priėmtus kaip pabėgėlius ir ieškančius prieglobsčio, kuriems suteikėme saugią aplinką apsistoti, kol situacija jų gimtinėse vėl pagerės, faktiškai iš pačių pradžių buvo priimami kaip naujakuriai mūsų šalyje (Vokietijoje).

(Video reportažo pavadinimas: „Merkel valstybinė paslaptis. Pabėgėliai (imigrantai) yra naujakuriai!“. Vaizdo įrašo pradžioje autorius pateikia keletą reportažų su kanclerės Merkel pasisakymais, kuriuose ji atkakliai laikosi nuomonės net po jos partijos pralaimėjimo rinkimuose Meklenburgo – Pomeranijos žemėje, jog Vokietija įveiks imigrantų antplūdį, – ir užduoda klausytojams klausimą: kas su ta moterimi ne taip? Toliau nagrinėjamas dokumentas, kuriame pateikiamos detalės, atskleidžiančios tikrus šio pasaulio galingųjų ketinimus. Vaizdo įrašo pabaigoje pateikiamas buvusio Graikijos finansų ministro Y. Varoufakio pasisakymas apie tai, kad mes, europiečiai, turėtumėm susitaikyti su ta mintimi, jog Europa bus užvaldyta naujakurių, kaip anais laikais Europa užkariavo Centrinę ir Pietų Ameriką. Toliau rodoma ištrauka iš vokiečių televizijos pokalbių šou, kur arabų ar turkų tautybės moteris tiesiai į eterį sako, kad vokiečiai turi susitaikyti su tuo, jog Vokietijoje nebeliks šviesiaplaukių ir mėlynakių, o bus tamsaus gymio, juodaplaukiai, tamsiomis akimis gyventojai).

JT dokumentuose gyventojų atžvilgiu jau buvo skelbta, kad migracijos pagalba norima vėl „užpildyti“ mažėjantį žmonių skaičių. Tačiau, faktiškai tikrasis siekis slypi ne tame, – norint padidinti konkrečios tautos skaitlingumą, reikia jaunoms šeimoms suteikti lengvatas vaikų auginimui, suteikiant jiems geresnes sąlygas kitų atžvilgiu – bet ne taip kaip dabar yra daroma visoje Europoje – šeimos su vaikais diskriminuojamos.

Pakeitus sąlygas šeimoms, gimstamumo problema būtų labai greitai išspręsta. Tas suprantama ir politikams. Bet ta linkme niekas nevyksta, – akivaizdu, kad to daryti nenorima.

Bet netgi ir tada, jeigu dėl kažkokių ypatingų priežasčių, to padaryti nėra įmanoma, mažėjančiai gyventojų populiacijai reikalinga padidinti moterų skaičių. Nes gyventojų grynas reprodukcijos rodiklis specialistų tarpe apibrėžiamas vaisingų dukterų skaičiumi. Vyrų skaitlingumas – antraeilis dalykas. Priežastys aiškios ir nereikalauja papildomo išaiškinimo. Faktas toks, kad moterys čia nevyksta, tačiau masiškai važiuoja vyrai. Ar jie turės tarpusavyje kautis dėl keliolikos, poruotis nenorinčių jų tautybės moterų? Kokią politinę gyventojų padidinimo prasmę tai gali turėti? (Atsakymas: jokios, nebent, pavyzdžiui, nuo pat pradžių planuojama apsaugos ieškančius jaunus vyrus paversti užkariavimo armija, kaip kad buvo daroma konkistadorų atveju užgrobiant Centrinę ir Pietų Ameriką).

Toks procesas būtų galimas, jeigu turėtume katastrofišką vyrų trūkumą. Bet to nėra.

Būtų suprantama, jeigu vietiniai vyrai nesugebėtų išmaitinti šeimos, ekonomiškai negalėdami užtikrinti uždirbamų pajamų, – priešingai, naujieji atėjūnai neturi nei pakankamų gabumų, nei pakankamo išsilavinimo, nei pakankamų žinių, nei noro griebtis kūrybinių darbų. Tą puikiai pateikia vaizdo reportaže žurnalo Focus vyr. redaktorius Helmutas Markwortas.

Visiškai priešingai, apie 80% „atėjūnų“ neišsilavinę, dalinai beraščiai ir reikia daugiau nei dešimtmečio, kad jie būtų integruoti į europietišką darbo rinką, kad apskritai galėtų užsitikrinti tokį uždarbį, kuris galėtų garantuoti prasimaitinimą šeimai. Požiūris į moteris, kurio „atėjūnai“ akivaizdžiai neslepia, tik labai mažą skaičių europiečių moterų sugundys tuoktis ir sukurti šeimą su naujakuriais.

Taigi, jeigu Europai būtų reikalingi naujakuriai, tai tik ne viengungiai vyrai, kurie ilgą laikotarpį neprisidės prie gyventojų skaičiaus augimo, tačiau smarkiai padidins kaštus, pablogindami ekonominę padėtį svetingai tautai, tuo pačiu sumažindami jos viešąjį saugumą. Tokiu būdu, net pačios europietiškos šeimos, kurios norėtų vaikų ir galėtų sau tą finansiškai leisti, dėl ekonominio „kraujo nuleidimo“ ir sumažėjusio viešojo saugumo nebenorės gimdyti vaikų, kas taps dar didesne demografine problema.

Tačiau, tuo pat metu sparčiais tempais yra skatinamas naujakurių šeimų susijungimas. Europos naujakuriai gali atsivežti savo žmonas su vaikais, o jų gebėjimas gausiai ir greitai daugintis, pakeis europietiškąsias tautas, – tai reiškia, europietiškosios tautos bus eliminuotos. Pagal JT statutą tai vadinama genocidu.

Teigti, kad JT ir ES planuotojai yra kvaili, – nėra pagrindo, todėl prielaida, kad tai suplanuota sąmoningai, tampa vis labiau panašesnė į tiesą.

parengė: Remigijus Sinkevičius

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį SMS žinute.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 1 462

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...