infa.lt

Jolanta Blažytė. Liberaliosios vertybės arba…Feee

01 balandžio
06:40 2023
Jolanta Blažytė

Facebook nuotr.

Leidinio „The Washington Times” žurnalistas siūlo iš arčiau pažvelgti į „liberaliąsias“ arba „leftistines“ vertybes, kurias Amerikoje, o tuo pačiu ir visame Vakarų pasaulyje prastūminėja Lietuvos valdžios numylėtoji JAV Demokratų partija.

Cituoju (vertimas į lietuvių k.)

Mūsų vaikų tvirkinimas – viena mėgstamiausių kairiųjų taktikų.

„Prabudusieji” nori, kad mes kentėtume versdami mūsų vaikus valgyti vabzdžius… „Prabudusiųjų” armija, yra sadistai, bei tiekrieji civilizacijos priešai – ir taškas.

Iš pradžių maniau, kad jie paprasčiausiai nemato kitų kančių arba tiesiog laiko tai būtina priemone aukštesniam tikslui pasiekti.

Iš tiesų situacija yra dar blogesnė – jie mano, kad mes nusipelnėme kentėti, ir yra pasiryžę pasirūpinti, kad taip ir būtų – „mes” – vidurinioji klasė, ypač tie, kurie esame baltaodžiai, vyrai ir heteroseksualai.

Jutos Nebo vidurinės mokyklos mokinių buvo paprašyta valgyti vabzdžius kaip klasės užduotį. Mokytojas paaiškino, kad tai yra puikus baltymų šaltinis ir mums reikia nustoti auginti karves, kurios dėl klimato kaitos žudo planetą. Vienas iš tėvų pranešė apie tai. Jis teigė, kad jo dukra indoktrinuojama į „tamsiąją klimato kaitos religiją”.

Jei mokytoja namuose valgys kraupius vėžiagyvius, patikėsiu, kad ji yra nuoširdi. Labiau tikėtina, kad jai, kaip pažangiai mąstančiai, kelia pasibjaurėjimą vidutinio amerikiečio mitybos įpročiai: Big Makai, alus, barbekiu ir bulvės, apteptos sviestu ir grietine.  Šį pasibjaurėjimą ji išreiškia troškimu matyti mus besimaitinančius vabalais.

Viduramžių vienuoliai ir XVIIa. kalvinistai tikėjo, kad kančia naudinga sielai. „Prabudusieji” tiki, kad nusipelnėme kentėti už seksizmo, materializmo, ekologinio genocido ir baltųjų viršenybės nuodėmes.

Kalifornijoje vidutinė benzino kaina siekia beveik 5 dolerius už galoną, ir gubernatoriui Gavinui Newsomui tai patinka. Jis džiaugtųsi, jei ji pasiektų 10 dolerių už galoną.

Tie, kurie šaukia „mirtis iškastiniam kurui”, yra pasipiktinę mūsų tariamu Žemės prievartavimu ir nori, kad už tai būtume nubausti. Jie nekantriai laukia dienos, kai žiemą drebėsime savo namuose, termostatą nustatę ties 18C, į darbą eisime pėsčiomis arba važiuosime dviračiu, nes degalų kaina mums neįkandama, ir ištisus metus smirdėsime, nes prausimės duše tik kartą per dvi ar tris savaites.

Jiems patinka matyti, kaip mūsų miestų gatvės virsta benamių stovyklavietėmis, nusėtomis šiukšlėmis ir panaudotomis adatomis, kurios yra ligų ir parazitų veisykla. Jie mano, kad esame atsakingi už benamystę ir nusipelnėme, kad mus joje murkdytų.

Nusikalstamumo sprogimas neapsiriboja neapykanta policijai ir užuojauta nusikaltėliams. Liberalūs prokurorai ir progresyvūs merai mano, kad nusikalstamumą skatina skurdas ir rasizmas ir kad dėl to kalta baltoji vidurinioji klasė.

Taigi, jei mūsų miestai tapo panašūs į Kijevą rusų bombardavimo įkarštyje, tai pelnyta bausmė už mūsų abejingumą socialinėms patologijoms.

Pasitelkusi translytiškumą, Demokratų partija rado būdą, kaip nutolinti šeimos narius vienus nuo kitų. Prezidentas įstatymus, draudžiančius nepilnamečių translytį žalojimą, pavadino „artimais nuodėmei”.

Mūsų vaikų tvirkinimas yra viena mėgstamiausių kairiųjų taktikų. Verda aistros dėl atvirų lytinio švietimo kursų, skatinančių paauglių eksperimentavimą, ir tokių spektaklių kaip „drag queen istorijos valanda”.

Ar gali būti geresnis būdas nubausti šeimas už jų heteroseksualius prietarus nei paversti jų sūnus dukromis, o dukras – sūnumis? Bus taip smagu stebėti, kaip jie bendraus per Kalėdas, Padėkos dieną ir kitas šeimos šventes. Be to, tai mažina gimstamumą.

Dviejų krypčių “prabudusiųjų” puolimas prieš Amerikos visuomenės ramsčius apima ne tik šeimas, bet ir tikėjimą. Šiandien valstybinėje mokykloje galima sakyti bet ką (įskaitant vaizdingus keisčiausių lytinių aktų aprašymus), išskyrus maldą.

Nesvarbu, koks tai simbolinis veiksmas. Prireikė Aukščiausiojo Teismo sprendimo, kad vidurinės mokyklos futbolo treneris, atleistas iš darbo už tai, kad po rungtynių tyliai meldėsi aikštėje, būtų grąžintas į darbą.

Kairiųjų sadizmas yra įsišaknijęs. Nuo teroro viešpatavimo iki kultūrinės revoliucijos ir net žudymo – visada buvo siekiama sukelti kuo didesnį skausmą žmonijai. Jos pasekėjai yra didžiausi mizantropai.

Buvusi pirmoji ponia Hillary Clinton mus pavadino „pilnu krepšeliu nuskriaustųjų” (angl. basketful of deplorables). Prezidentas Barackas Obama sakė, kad mažų miestelių amerikiečiai „karštai laikosi įsikibę ginklų, religijos, antipatijos žmonėms, kurie nėra tokie kaip jie, arba antiimigracinių nuotaikų”.

Prezidentas J. Bidenas sakė, kad MAGA respublikonai yra demokratijos priešai, nes atsisako pripažinti falsifikuotus rinkimų rezultatus.

Ką daryti su tokiais į smurtą linkusiais fanatikais, maištininkais ir neapykantos kurstytojais? Šviesti juos? Neįmanoma! Ne, jūs turite skriausti juos už tai, kad jie yra nevykėliai, verčiant jų vaikus valgyti vabzdžius. ‘’

P.S. Perskaičiau ir galvoju: nereikia nė karo….

Pirmą kartą šis įrašas paskelbtas jo autorės asmeninėje Facebook paskyroje.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 243

Žymos

Atsiliepimų 11

 1. VŽA    -  2023-04-01, 07:32

  Mergelė švelniau už paleckiukinius Lietuvos priešus, bet tendencingai ant JAV. Pagrindinė jų, kaip ir Putinui, blogybė, – vienintelis skydas nuo teroristinės Rusijos okupacijos – NATO…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Anonimas    -  2023-04-01, 08:20

  Labai neblogai problemą sprendžia rusai Ukrainoje, utilizuodami „prabudusius”.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Hm    -  2023-04-01, 10:30

   Tikrai neblogai 1 ukrainietis, 6 rusai. Jei taip ir toliau ruskiai turėtų pasibaigti kai ukrainiečių dar bus likę apie 10 mln. 😉

   Atsakyti į šį komentarą
   • Neangažuotas    -  2023-04-01, 11:20

    Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek spręsti, kas turi daugiau patrankų, to ir mažiau žūsta. Tai kas turi daugiau patrankų fronte?

   • Vidmantas    -  2023-04-02, 17:08

    BUTENT , PALAIKAU TAMSTOS NUOMONE

  • Hm    -  2023-04-01, 14:41

   Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina gavo keturias mašinas visas putinoidų puolimas sustojo… O rusų taktiką kaip pas Žukovą, priešą užmėtyti mėsa, tai bijau, jog santykis 1/6 dar pernelyg geras, gali būti ir daugiau…

   Atsakyti į šį komentarą
   • Vidmantas    -  2023-04-02, 17:08

    GALI IR BUS …

 3. Oi, oi, oi...    -  2023-04-01, 11:14

  Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Tie, kam rūpi jų valstybęs , yra prorusiški....

is kur tevams zinoti,kuria is 72 lyciu pasirinks paauges naujagimis!?...

rimta darba - tie ir dirbs! O jei koks kopijavimo aparatas pakeis keleta popieriuku rasinetoju...

kad jei tulas pilietis pavoge vista,tai kaleti turetu visa jo gimine!? Nieko sau naujienos!...

pilieciams - nuo to negeriau....

"galetu" ir "parasys" - smulkiu cekiuku bedugne!...

Dievo sukurtą gyvybę tironai siekia panaudoti homunkulų bei mankurtų auginimui ir vergų visuomenės (skaitmeninio konclagerio)...