infa.lt

Pedofilų galerija pasipildė dar vienu politiku, Remigijumi Aču

Pedofilų galerija pasipildė dar vienu politiku, Remigijumi Aču

11 kovo
14:41 2023
Remigijus Ačas

ELTA nuotr. | Respubl;ika.lt

Publikuota: 2023 kovo 10 12:48:38, Respublika.lt

Buvęs Seimo narys, Raseinių meras, buvęs Raseinių savivaldybės administracijos direktorius, buvęs Prezidento Rolando Pakso patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Remigijus Ačas siekė sekso su nepilnamečiu. Buvęs politikas teisėsaugai apie tai buvo prisipažinęs pats, kad už pinigus nepilnamečiui siūlėsi pamasturbuoti jo lytinį organą.

Taip pat žinoma, kad nepilnamečiui buvo sumokėta ir trys tūkstančiai eurų, kad jis tylėtų, tačiau teisėsaugos institucijos nesutiko baudžiamojo proceso nutraukti. Nepilnametis paauglys buvo priverstas pasirašyti pasižadėjimą, jog tylės ir niekam, išskyrus teisėsaugos institucijas, apie įvykį nepasakos.

R.Ačas įvairiais būdais viliojo nepilnametį į butą, siūlė pinigus tam, kad buvęs politikas paaugliui atliktų masturbaciją iki erekcijos. Pradžioje Remigijus Ačas tikino, jog su 17-mečiu apie seksualines aistras nėra bendravęs, tačiau vėliau šią kaltę pripažino.

Jaunuolis su buvusiu politiku susidėjo neatsitiktinai, teigdamas, kad norėjo užsidirbti pinigų ir padėti vienišai mamai. R.Ačas, apsimesdamas kitu asmeniu, paaugliui pasiūlė darbą prie statybų, kur savaitę nepilnamečiui teko darbuotis.

Ten dirbo ir daugiau nepilnamečių. Vėliau direktoriumi prisistatinėjęs R.Ačas bevežiodamas nepilnamečius ėmė klausinėti apie jų šeimas ir lytinius santykius. Taip prasidėjo R.Ačo ir nepilnamečio istorija.

Remigijus Ačas bene prieš dvidešimt metų dirbo Prezidentūroje R.Pakso patarėju, vėliau buvo išrinktas Raseinių meru, po to Seimo nariu. Dar būdamas parlamentaru dėl nežinomų aplinkybių R.Ačas paliko arba buvo priverstas palikti R.Pakso „tvarkiečių” komandą.

Kiek vėliau politikas grįžo į Raseinių valdžią tik jau ne į mero, o į administracijos direktoriaus kėdę. R.Ačo dukra yra ištekėjusi už žinomo Lietuvos krepšininko Jono Valančiūno.

R. Ačas: gal kas nors imsis tyrimo, kas nutekino ne viešos bylos medžiagą

Remigijus Ačas sureagavo į žiniasklaidoje pasirodžiusį straipsnį, kuriame skelbiama, kad jis nubaustas už seksualinių santykių su nepilnamečiu jaunuoliu siekimą. Buvęs politikas viliasi, kad atsakingos institucijos imsis tyrimo, kas nutekino ne viešos bylos medžiagą, kuri, pasak jo, nebaigta.

„Šia naktį paleistas straipsnis yra specialiai , nes kovo 10 dieną prasideda seimo sesija , reikia slopinti Bartusevičiaus skandalą , o kovo 27 d. Aukščiausias teismas nagrinės šią bylą, tai manau ir spaudimas Aukščiausiam Teismui.

Gal dabar kas nors imsis tyrimo kas nutekino ne viešos bylos medžiagą , kuri nebaigta”, – savo feisbuko paskyroje rašo R. Ačas, pažymėdamas, kad jis šioje situacijoje yra auka.

Į STT akiratį buvo pakliuvęs 2018 m.

Pernai sausį Šiaulių apygardos teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje buvusiam Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriui R.Ačui pareikšti kaltinimai dėl piktnaudžiavimo, sukurstymo iššvaistyti svetimą turtą ir apgaulingo apskaitos tvarkymo. Jis minėtas pareigas ėjo 2016-2018 m. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai R.Ačą buvo sulaikę 2018 m. lapkritį.

Į teismą kartu pasiųsti trijų įmonių vadovai. Raseinių rajone registruotos įmonės direktorius O.J., R.Ačo svainis, kaltinamas sukursčius padaryti nusikalstamą veiką. Jis ir dviejų bendrovių Kauno rajone vadovai teisme turi atsakyti ir už galimai apgaulingai tvarkytą buhalterinę apskaitą.

Ikiteisminį tyrimo, kurį STT Šiaulių valdybos pareigūnai, duomenimis, R.Ačas galimai siekė turtinės naudos sau. Įtariama, kad dar 2018 metais jis nurodė Raseinių autobusų parko direktoriui už bendrovės lėšas nupirkti metalo gaminių, kurie neva bus panaudoti savivaldybės darbuotojų kabinetų atnaujinimui.

Surinkta duomenų, jog iš šių lėšų nupirkti metalo gaminiai buvo panaudoti liepto gamybai R.Ačui priklausančiame sklype Raseinių rajone. Skaičiuojama, kad tokiu būdu buvo iššvaistyta daugiau nei tūkstantis eurų.

Autobusų parko direktorius buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Byloje turimi duomenys leidžia įtarti, kad versdamasis individualia veikla R.Ačas už realiai nesuteiktas apgyvendinimo paslaugas galėjo išrašyti sąskaitas A.V. ir A.S. įmonių vardu ir už tokius, manoma, fiktyvius sandorius gauti apmokėjimus. Skaičiuojama, kad bendra tokių sąskaitų suma gali siekti daugiau nei 19 tūkst. eurų.

„Vakaro žinioms” anuomet R.Ačas tvirtino, kad kaltinimai atrodo juokingi, o teismui jis pateiks įrodymus. Jo nuomone, ši byla esą ne politinis šleifas, o greičiau keršto akcijos tęsinys.

Respublika

 

 

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 142

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. Anonimas    -  2023-03-12, 10:45

    Va tokios bylos yra slaptos, pedofilu rojus

    Atsakyti į šį komentarą
  2. VŽA    -  2023-03-12, 15:27

    Vėl neeilinis pedofilas, o VIP, – GĖJUS-pedofilas… Net gaila veiklaus žmogaus, kuris abugalis…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

KOKS džiaugsmas tėvynės išdaviko paleckiukinėms atliekoms......

Tai, Putino nuo Hagos neišgelbės, tik tautos išdaviko paleckiukiniams džiaugsmas......

Kaip gaila......

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...

Stai ir doleriuka i šalį stumia...

A

“Kuo greičiau jos priartės prie pasaulinio ekonomikos lygio, tuo greičiau pasaulio gyventojų skaičius pasieks aukščiausią...