infa.lt

Dingę Bermudų trikampyje

Dingę Bermudų trikampyje

05 kovo
06:30 2023
Du dingę Bermudų trikampyje Boeing lėktuvai

JAV karinių oro pajėgų lėktuvai: „Boeing B-52D-70-BO” ir „Boeing KC-135A-BN” | foto: U.S. Air Force

1918 m. kovą, išplaukęs iš Rio de Žaneiro, dingo Karinio jūrų laivyno laivas „Ciklopas”. Laive buvo daugiau kaip 300 keleivių ir įgulos narių. Paskutinis ryšio signalas užfiksuotas netoli Barbadoso salos, po to laivas daugiau niekada neužmezgė ryšio, primena Bermudų trikampio istoriją „Kommersant”.

Spaudoje pasklido gandai, kad prie dingimo prisidėjo didžiulis jūrų kalmaras, paskandinęs laivą. Prezidentas Vudro Vilsonas (Woodrow Wilson), sužinojęs apie incidentą, pasakė: „Tik Dievas ir jūra žino, kas atsitiko”.

1944 m. spalį, laivas „Rubicon” dingo Bermudų trikampyje. Po kurio laiko jį prie Floridos krantų aptiko JAV pakrančių apsaugos tarnyba. Laivas buvo puikios būklės, tačiau laive buvo likęs tik laivo šuo.

1945 m. gruodžio 5 d. neaiškiomis aplinkybėmis nutrūko penkių torpedinių bombonešių „Evenger” grandies mokomasis skrydis. Jų ieškoti pasiųstas hidroplanas PBM-5 „Martin Mariner” taip pat dingo be pėdsakų. Buvo teigiama, kad paieškos lėktuvas sprogo ore, tačiau jo dalys taip ir nebuvo rastos.

1948 m. sausį netoli Bermudų trikampio dingo britų keleivinis laineris „Star Tiger”. Vienas iš jo keleivių buvo oro pajėgų maršalas Arthuras „Mary” Koenninghamas.

1948 m. gruodžio 28 d. virš Bahamų salų dingo „Douglas DC-3” su 32 keleiviais. Jis skrido iš Puerto Riko į Majamį. Lėktuvo ar jo nuolaužų pėdsakų iki šiol nerasta.

1963 m. rugpjūčio 28 d. virš Bermudų trikampio dingo du JAV karinių oro pajėgų lėktuvai: „Boeing B-52D-70-BO” ir „Boeing KC-135A-BN” (nuotraukoje). Jų avarijos vietos buvo rastos, tačiau 260 km atstumu viena nuo kitos.

1991 m. prie Floridos krantų buvo rastos vieno torpedinio bombonešio „Evenser” nuolaužos. Tačiau nustatyti, kas nutiko nepavyko.

Laivų dingimą galima paaiškinti įvairiai. Racionalus požiūris grindžiamas tuo, kad vietovė gana sudėtinga laivybai: čia daug seklumų, dažnai gimsta ciklonai ir audros, stiprus magnetinis laukas. Neįprastų teorijų gerbėjai kalba apie ateivių įtaką ir Atlantidos gyventojus

Bermudų trikampis randasi Sargaso jūroje tarp Floridos, Bermudų ir Puerto Riko. Nuo 1918 m. čia įvyko 205 incidentai, kai orlaiviai ir laivai dingo iš radarų be pėdsakų.

XX a. Bermudų trikampyje žuvo daugiau kaip tūkstantis žmonių. Mokslininkai teigia, kad toks mirčių skaičius nėra įrodymas, kad ši teritorija yra anomali. Tačiau iki šiol Bermudų trikampis žavi filmų kūrėjus, mokslinės fantastikos rašytojus ir mistikus.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 274

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. VŽA    -  2023-03-05, 08:41

    Bermudų trikampis – slėpinys. Galimai su ateivių užuomina…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Kaip gerai, kai žmogus sugeba gyventi savo iliuzijose. Pasineria į savo sukurtą pasaulį ir realybės...

Išsivysčiusios, sveiko proto vadovų šalys ruošiasi ne karams, o GYVENIMUI. Galvažudys, barbaras ir teroristas Putinas...

Važiuotų galvažudys Putinas, bet jį iš ten perkeltų į Hagą, tad susilaikys......

KOKS džiaugsmas tėvynės išdaviko paleckiukinėms atliekoms......

Tai, Putino nuo Hagos neišgelbės, tik tautos išdaviko paleckiukiniams džiaugsmas......

Kaip gaila......

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...