infa.lt

Ar pasisakysime už tikėjimo, sąžinės, žodžio laisvę?

Ar pasisakysime už tikėjimo, sąžinės, žodžio laisvę?

01 vasario
07:20 2023
Džordanas Petersonas

Džordanas Petersonas (Jordan Peterson)

Džordanas Petersonas (Jordan Peterson) – visame pasaulyje žinomas profesorius, intelektualas, knygų autorius, Youtube jo įrašus žiūri milijonai.

Lietuvoje žinomas ne tik iš vaizdo įrašų, bet ir iš didelio populiarumo susilaukusių knygų „12 gyvenimo taisyklių“, „Kitapus tvarkos“, pristato situaciją „Lietuvos Šeimų Sąjūdis” savo pranešime.

Profesorius viešai kalba apie kultūrinius ir politinius iššūkius Vakarų visuomenėje, globalizmo žiniasklaidos diktatą, pasisako už tikėjimo, sąžinės, žodžio laisvę. Dž. Petersonas planuoja Europoje kurti organizaciją, pasisakančią už tikrąsias demokratines vertybes.

Užmezgėme tiesioginius kontaktus su Dž. Petersono atstovais, dalyvausime jo kuriamoje organizacijoje, į kurią pasiūlėme žinomų, Lietuvoje visų gerbiamų žmonių ir gavome jų sutikimą.

Tokia profesoriaus veikla, trukdanti pasaulio „pertvarkymo“ ideologams ir indėlis, kovojant su jau sugadintos visuomenės dvasia, seniai kelia liberalleftistinių pajėgų įniršį.

Pastaruoju metu jie ėmėsi nuo komunistinės Kinijos iki šių laikų chunveibinų išbandytos profesorių ir sistemai neparankių intelektualų ujimo praktikos, stengiantis atimti iš jų darbą, tokie persekiojimai jau gerai žinomi ir pas mus.

Inicijuota kampanija atimti visame pasaulyje žinomam psichologijos profesoriui klinikinio psichologo licenziją, jei jis tiesiogine to žodžio prasme neužsimerks ir nepasiduos naujojo, globalaus totalitarizmo darbotvarkei.

Europos šeimų ir žmogaus teisių gynimo organizacijos siunčia elektroninius laiškus Ontarijo psichologų kolegijai, palaikydamos Dž.Petersoną.

Tokį laišką parašė Lietuvos šeimų sąjūdis. Tokį laišką gali parašyti ir kitos Lietuvos organizacijos bei kiekvienas neabejingas pilietis. Laiško tekstas:

Gerbiama Ontarijo psichologų kolegija,

Mes perskaitėme jūsų kaltinimus dr. Džordanui Petersonui ir liudijame, kad nė vienas iš jų nėra pagrįstas tikrove ir nėra tiesa.

Dr. Petersonas yra nepaprastai naudingas daugeliui, įskaitant mus. Jo bendrieji patarimai ir internetiniai komentarai daug kam padėjo sutvarkyti savo gyvenimą ir pradėti daryti teigiamus pokyčius.

Taip pat, klausydamiesi jo, daugelis buvo išgelbėti nuo depresijos ir savižudybės.

Mes liudijame, kad jis nuolat demonstruoja aukščiausią pagarbos, etikos, užuojautos ir sąžiningumo lygį kiekvienoje savo veikloje nepaisant to, kad daugybę kartų buvo užpultas ir pažemintas.

Jo profesionalus, gerai subalansuotas ir protingas elgesys paskatino milijonus tapti geresniais žmonėmis ir siekti gilių žinių.

Mes taip pat pasinaudojame proga pabrėžti gerai žinomą faktą, kad dauguma žmonių mano, jog net nereikia minėti, kad dr. Petersonas yra pats geriausias jūsų Kanados psichologų draugijos atstovas.

Užuot nepagarbiai su juo elgiantis ir nepagrįstai puolant jį, turėtumėte parodyti didžiausią pagarbą jo laimėjimams ir rimtai apsvarstyti galimybę paskirti jį ar žmogų, turintį panašias savybes, savo vadovu.

T. y., jei tik jums tikrai rūpi jūsų profesija ir žmonių gerovė.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

Laiškas Ontarijo psichologų kolegijai

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 138

Žymos

Atsiliepimų 6

 1. VŽA    -  2023-02-01, 08:01

  Tikėjimo laisvė – turi būti absoliuti. Tikėk sau į sveikatą, kuo tik nori, kuriuo tik nori iš pasaulyje prigalvotų šimtų Dievų. Bet religinio verslo šventės jokiu būdu negali būti valstybinėmis…
  Sąžinės laisvė, – kas kiek jos turi?…
  Žodžio laisvė, – kas būtų, jeigu pav. tėvynės išdaviko paleckiuko valymo liekanos užgožtų visą žiniasklaidą. Juk didžioji žmonių masė tik tiki arba nesidomi politika. Ką tokiems pateikia LRT, tuo ir gyvena…

  Atsakyti į šį komentarą
  • ?    -  2023-02-01, 11:38

   tu tiki Paleckio sufabrikuota byla…?

   Atsakyti į šį komentarą
   • Pastebėjęs    -  2023-02-01, 13:51

    LR teismo nutartis galutinė ir neskundžiama. Tikėk, netikėk, čia ne Dievų pasirinkimas…

 2. Na ir "terminologija"!    -  2023-02-01, 12:36

  „Liberalleftistiniu” – skaityk „juodaibaltu”. Ir po to pritarti tokiu „gyneju” kliedesiams!?? Na,gal nebent ponas VŽA jums kompanija palaikytu? Beje,o kodel tie „dryzuotieji” neivardijami laiske!? Nesiryzote psichologu 2rninti taip,kaip lietuviu!?

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Algirdas    -  2023-02-01, 12:58

  Kaip šis veikėjas pasisako už žodžio laisvę akivaizdžiai parodė pats paprašęs youtube cenzūruoti anoniminius komentatorius pasirodžius jo apgailėtinam interviu su Benjaminu Netanyahu. Tas interviu lietuviškai vadintųsi subinlaižyste. Jis susileido po skūra mandrą skiepą tik tam, kad jį paliktų ramybėj! Ir taip padarė giliai viskuo besidomintis žmogus. Ben Shapiro draugelis. Žodžiu, toks tokį pažino. Laikas būtų su juo pačiu interviu padaryti ir užduoti bent keletą nepatogių klausimų. Gal koks Rusteika užsiimtų, sykį jau rašinėja šį veikėją palaikančius laiškus.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Kitas    -  2023-02-02, 22:42

   Aš matau žmones kaip arogantiškus niekuom netikinčius individus, kurie įsivaizduoja, kad tik jų tiesą yra teisiausia. Net jeigu koks verslininkas tau duotu galimybe uždirbti milijoną baksų aš birka duodu kirst, kad pirmiau sugalvotum 10 priežasčių to nebandyti ar nedaryti ir teigtum kad viskas kas sakoma yra x*jne nei įsigilintum į situacija ir pabandytum. Tiesiog taip užprogramuota tose mažose smegenėlėse, savisauga, atmetimas, pasipriešinimas. Todėl ir sėdi supuvęs 50kvm bute ir kaltini visą pasaulį, kad sumoki 45 proc. mokesčių ir sėdi šiknoje 🙂 peace out.

   Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...