infa.lt

Kokioje pasaulio šalyje 100 žmonių tenka daugiausiai stebėjimo kamerų? Ne Kinijoje

Kokioje pasaulio šalyje 100 žmonių tenka daugiausiai stebėjimo kamerų? Ne Kinijoje

03 sausio
15:31 2023

Visame pasaulyje daugėja stebėjimo kamerų, kad vyriausybės galėtų kontroliuoti savo gyventojus. Tačiau ši tendencija kelia susirūpinimą piliečiams, kurie mano, kad įrengus milijonus (CCTV) kamerų visų žemynų miestuose pažeidžiamas jų privatumas, rašo „Precise Security” autorius Justinas Baltrušaitis..

Kinijoje įrengta mažiausiai 200 mln. kamerų, stebinčių šalies gyventojus. Tai šalis, kurioje stebėjimo kamerų įrengta daugiausiai pasaulyje. Tačiau Kinija nėra vienintelė; kitose šalyse, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Vokietijoje, yra 50 mln. ir 5,2 mln. atitinkamai vaizdo stebėjimo kamerų.

Remiantis wettanbieter vergleich puslapiu wette.de, Vokietija įsigijo daug stebėjimo kamerų, skirtų kazino ir lažybų įstaigoms stebėti, nes neseniai buvo pakeisti Vokietijos azartinių lošimų įstatymai.

Sąrašą tęsia ir kitos šalys, turinčios daugiau nei 1 mln. kamerų. Jungtinėje Karalystėje yra įrengta 5 mln. vaizdo stebėjimo kamerų, toliau rikiuojasi Japonija – 5 mln. kamerų, Vietnamas – 2,6 mln. kamerų, Prancūzija – 1,65 mln. kamerų, Pietų Korėja – 1,03 mln. kamerų ir Nyderlandai – 1 mln. kamerų.

Jungtinėse Amerikos Valstijose 100 gyventojų tenka 15,28 CCTV kamerų, Kinijoje – 14,36, Jungtinėje Karalystėje – 7,5.

Į kitų šalių dešimtuką patenka Vokietija, kurioje 100 gyventojų tenka 6,27 kameros, Nyderlandai – 5,8, Australija – 4, Japonija – 2,72, Prancūzija – 2,46 ir Pietų Korėja – 1,99.

Indija, Rusija ir Brazilija pateikė duomenis apie savo vaizdo stebėjimo kameras tik kai kuriuose miestuose. Todėl rezultatai bus stebėtinai žemesni už kitų šalių vidurkį. Rusijoje tarp Maskvos ir Sankt Peterburgo įrengta apie 196 000 vaizdo stebėjimo kamerų.

Manoma, kad Rusijoje, Indijoje ir Brazilijoje šis skaičius yra daug didesnis. Šalys nepateikia visos informacijos apie kiekvieną savo teritorijos miestą.

Indija pateikė duomenis apie 9 skirtingus miestus, kuriuose sukaupta 274 784 stebėjimo kameros. Daugiausia vaizdo stebėjimo kamerų apie kurias pranešė Naujasis Delis yra Čenajus ir Punė – atitinkamai 179, 50 ir 11,29 tūkst.

Galiausiai Brazilija pateikė informaciją apie dešimt didžiausių šalies miestų. Svarbiausi miestai yra Salvadoras, kuriame įrengta 7 300 kamerų, Rio de Žaneiras – 4 500 kamerų ir San Paulas – 2 623 kameros. Bendras kamerų skaičius pasirinktuose miestuose yra 22 384.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 274

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Patriotas    -  2023-01-03, 16:28

    Viskas jūsų pačių saugumui! O dabar truputį pasisapauskit- duokite petį, tuoj ijungsim dušą – panaudosim dažnį ;). Girdėta ar ne? 😉

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...