infa.lt

Mėginimai primesti JTO valią pasauliui spartėja

Mėginimai primesti JTO valią pasauliui spartėja

24 gruodžio
06:21 2022

Ordo Iuris, konservatyvi Lenkijos teisininkų organizacija išplatino laišką, kuriuo dalijamės su jumis, mieli infa.lt skaitytojai:

Brangūs draugai,

kairiųjų radikalų žygis „per institucijas” įgauna vis didesnį pagreitį. Jau žinome, kad 2023 m. Jungtinių Tautų organizacija dirbs prie visuotinio lytinio švietimo ir „transformuojančio lyčių švietimo” įgyvendinimo. Dabar rengiama konvencija, kurioje santuokos gynimas skelbiamas „homofobija”, o „homofobija” – nusikaltimu žmonijai. Taip pat toliau dirbama ribojant žodžio laisvę vardan kovos su „dezinformacija”.

Tačiau artimiausiomis savaitėmis vyks kova dėl abortų pripažinimo žmogaus teise. Kitas žingsnis, kurio galima tikėtis vėliau, bus pripažinimas, kad didžioji pasaulio dalis pažeidžia žmogaus teises, gindama negimusius vaikus, o tikrieji žmogaus teisių gynėjai yra Kinija ar Kanada, kur vaikas gali būti nužudytas net gimimo metu.

Rugsėjo pradžioje JT Generalinė Asamblėja priėmė rezoliuciją, kurioje abortas įvardijamas kaip žmogaus teisė. Tuo metu mes skelbėme aliarmą, kad tokios, formaliai neįpareigojančios, rezoliucijos formuoja paprotinę teisę, daro įtaką žmogaus teisių aiškinimui ir kelia realią grėsmę nacionalinėms teisinėms sistemoms. Dokumentas po dokumento nuolat kartojant, kad abortas yra viena iš „žmogaus teisių”, greitai gali būti primestas „abortas pagal pareikalavimą” visose šalyse.

Šiuo metu baigiama rengti dar aiškesnė JT rezoliucija. JT Generalinės Asamblėjos Trečiasis komitetas priėmė rezoliucijos dėl smurto prieš moteris prevencijos projektą, kuriame cituojama ankstesnė rezoliucija, teigianti, kad „galimybė atlikti saugų abortą” turėtų būti „visų moterų žmogaus teisių” dalis.

Galingas JT lobizmas siekia įtraukti abortus į žmogaus teisių sistemą, nepaisydamas didžiosios pasaulio dalies nuomonės! Rezoliucijoje kalbama apie „visų formų smurto prieš moteris ir mergaites prevenciją ir panaikinimą”. Tačiau jau pavadinime nurodoma, kad „smurtas prieš moteris”, be kita ko, turėtų būti suprantamas kaip „lyčių stereotipai ir neigiamos socialinės normos”.

Be to, autoriai teigia, kad mokyklose vaikai turėtų būti mokomi, be kita ko, apie „seksualines ir reprodukcines teises”, „ŽIV prevenciją” ar hormonų blokatorius, o tai reiškia cheminę paauglių kastraciją.  Žodis „lytis” vos 14-oje rezoliucijos puslapių kartojamas net 80 kartų.

Lapkričio pabaigoje Ordo Iuris atstovė dalyvavo dar vienoje Žmogaus teisių tarybos sesijoje Ženevoje (Šveicarija). Ji dalyvavo visose diskusijų grupėse, kur vienintelė forume priminė, kad teisė į gyvybę yra pagrindinė kiekvieno žmogaus, įskaitant dar negimusį, teisė.

Kaip organizacija, turinti specialųjį konsultacinį statusą prie JTO, „Ordo Iuris” pateikė raštišką pozicijos dokumentą 56-ajai JTO Gyventojų ir vystymosi komisijos sesijai dėl gyventojų, švietimo ir darnaus vystymosi.

Atkreipėme dėmesį į JT institucijų propaguojamo permisyvaus lytinio švietimo neveiksmingumą. Ten, kur toks švietimas vykdomas, daugėja vaikų nėštumų, daugėja lytiškai plintančių ligų, o lytinių nusikaltimų skaičius yra didesnis nei tose šalyse, kur į mokyklų mokymo programas įtrauktas šeimos švietimas, orientuotas į abipusės atsakomybės ir meilės santykių kūrimą.

Beveik visos JT iniciatyvos, kuriomis kraštutiniai kairieji savo radikalius ideologinius reikalavimus įsileidžia į tarptautinę teisę, susiduria su pasipriešinimu tam tikros grupės šalių, nuosekliai ginančių pagrindines Europos civilizacijos vertybes, teisę į gyvybę, paramą šeimai, žodžio laisvę ar ištikimybę pagrindiniams mokslo faktams, pavyzdžiui, kad yra tik dvi lytys.

Šį pasipriešinimą bando palaužti abortų ir lyčių lobistai. Šiuo tikslu jie vis dar rengia Europos Sąjungos partnerystės susitarimo su Afrikos, Karibų jūros ir Ramiojo vandenyno šalimis projektą, pagal kurį ES finansinė parama priklausys nuo tarptautinės paramos abortams ir gender ideologijos reikalavimams bei nuo balsavimo kartu su Europos Sąjunga Jungtinėse Tautose.

Jungtinės Amerikos Valstijos ir Europos Sąjunga bando į Pasaulio aprūpinimo maistu komiteto tarptautines gaires įtraukti ideologinį turinį. Spalio mėn. forumo darbas buvo sustabdytas, nes JAV ir ES primygtinai reikalavo, kad į susitarimo turinį, be kita ko, būtų įtraukti ir transseksualumo bei abortų klausimai.

Kai kurios JT valstybės narės su tuo nesutiko. JAV ir ES atstovai blokavo sutarties priėmimą, nurodydami, kad pritars susitarimui tik tuo atveju, jei jame bus konkrečios ideologinės sąlygos, pvz: „įvairios ir susikertančios diskriminacijos formos”, „moterys visoje jų įvairovėje” ir „seksualinė ir reprodukcinė sveikata bei teisės”.

JT vyriausiasis žmogaus teisių komisaras palaikė JAV ir ES poziciją, sakydamas, kad ginčijami klausimai jau yra pripažinti visų JT valstybių Generalinės Asamblėjos rezoliucijoje.

Tai rodo, koks svarbus yra pasipriešinimas ideologinėms iniciatyvoms. Nesant pasipriešinimo, neprivalomos JT rezoliucijos bus laikomos visuotinio sutarimo įrodymu didžiulį ginčą keliančiais klausimais.

Neabejotina, kad Jungtinių Tautų organizacija, šalia ES institucijų ir Europos teismų, yra didžiausia grėsmė Europos valstybių suverenitetui. Radikalai gerai žino, kad JTO gali būti labai naudinga kuriant paprotinę teisę ir aiškinant „žmogaus teises”, kad klastingai būtų primesta visiems ir įgyvendinta jų klaidinga vizija.

Kova už žmogaus orumą, gyvybę, šeimą ir laisvę tęsiasi.  Kviečiame visus prie jos prisijungti.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 131

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. Pradziai    -  2022-12-24, 14:10

    prikuria visokiu dykaduoniu „organizaciju”,paskui verkia,kad jos visus 2lkina! Nu,ar yra gyvis,2rnesnis uz zmogu!??

    Atsakyti į šį komentarą
  2. T0mas J.    -  2022-12-24, 16:09

    Pederastijos gynimas yra iškrypimas.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...