infa.lt

Kuo pakeri indėniška muzika?

26 spalio
13:52 2022

Reklama

Su indėniška muzika europiečiai susipažino XVI amžiuje, kai atvyko į Andų kalnų regioną. Atvykėlius ypač pakerėjo pučiamieji instrumentai. Indėniškos fleitos muzika tiesiog užburia klausytoją. Kaip teigia meditacijos žinovai, šio instrumento grojimas ne tik padeda dvasiškai atsipalaiduoti, bet ir turi įtakos sveikatai.

Koks yra indėniškos muzikos poveikis sveikatai?

Anot netradicinės medicinos atstovų, indėniška muzika tikrai turi gydantį poveikį. Ji padeda atsikratyti depresijos keliančio slogučio, nes muzikiniai garsai pasiekę žmogų, išjudina jo ląsteles, suteikdami joms energijos pliūpsnį. Jeigu energija užstringa organizme ir negali iš jo prasiveržti, tada kūnas suserga. Tos negalios atsikratyti ir padeda meditacinių instrumentų muzika. Jos veikiama viduje užstrigusi energija išsilaisvina, todėl žmogus vėl gali puikiai jaustis.

Kas yra žinoma apie indėnišką fleitą?

Indėnišką fleitą dar vadina meilės fleitai, nes jos muzika žmogaus širdį veikia ne tik dvasiniu, bet ir fiziniu atžvilgiu. Šios fleitos skleidžiami garsai gerina kraujotaką, palaiko normalų kraujospūdį, atpalaiduoja nuo stresinių būsenų gniaužtų. Netradicinės medicinos specialistų nuomone, fleitos muzika teigiamai veikia tuos ligonius, kurie skundžiasi kasos, kepenų ir inkstų ligomis, padeda nuo migrenos, miego sutrikimų, stuburo ir sąnarių ligų. Šis muzikos instrumentas yra naudojamas taip pat plačiai, kaip ir populiarumą Europoje įgiję dainuojantys dubenys.

Ką pasakoja istorikai apie indėniškos fleitos atsiradimą?

Kaip rodo istoriniai tyrinėjimai, ankstyvieji pučiamieji muzikos instrumentai aptinkami Majų civilizacijos areale. Iš pradžių fleitos buvo gaminamos iš molio, turėjo tik kelias skylutes, tačiau jų skambėjimas prilygo medinių fleitų skambėjimui. Palaipsniui ši fleita evoliucionavo iki dabartiniais laikais mums jau įprasta tapusios indėnų meilės fleitos.

Ar sunku pačiam išmokti groti indėniška fleita?

Indėniškos muzikos žinovų teigimu, kaip nors išskirtinai mokytis meilės fleita groti nėra būtina, nes tereikia tik paimti ją į rankas ir pradėti groti. Toliau pati fleita perima iniciatyvą ir žmogus intuityviai ima groti jo dvasiai artimą melodiją. Tiesa, didesnės fleitos groja žemesniais, o mažesnės – aukštesniais tonais. Beje, šiuo instrumentu pačiam grojant, jo teigiama įtaka didesnė, tačiau ir klausantis kito grojimo rezultatas irgi yra teigiamas.

 

 

PAREMKITE mus savo 1,2 proc. GPM, kas jums nieko papildomai nekainuos. Ačiū labai.

        → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 222

Žymos:

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt 1,2 proc GPM

Apklausa

Už ką balsuotumėte prezidento rinkimuose, jei vyktų šiandien?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Vakarų debilai valdžioje pasapnavo, kad gali nugalėti Rusiją, atsibudę pamąstė savo debiliškomis smegenimis, kad gerai...

Kas sugeba - daro. Kas nesugeba - vadovauja. Kas nesugeba vadovauti - moko....

Kryti i bedugne - sustabdyti neimanoma!...

salys mandagiai ju taip ir nepasiunte?...

ir reikejo daryti,kada valdei!...

LB

dėl tavęs šiek tiek pamažinsim....