• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Britų žiniasklaida: Putinas jau miręs, Kremlius demonstruoja visuomenei antrininkus

Britų žiniasklaida: Putinas jau miręs, Kremlius demonstruoja visuomenei antrininkus

29 gegužės
20:01 2022

Vladimiras Putinas

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas iš tiesų jau mirė, o Kremlius tai slepia nuo visuomenės, į viešus renginius pritraukdamas jo antrininkus. Apie tai praneša britų laikraštis „The Daily Star“, remdamasis šaltiniais MI6 žvalgybos departamente.

Aukšto rango MI6 pareigūnai patikino žurnalistus, kad visi pastarojo meto V. Putino pasisakymai medijose greičiausiai buvo įrašyti iš anksto.

Gegužės 9 d. Pergalės dienos parade Maskvoje vietoj Rusijos prezidento esą dalyvavo jo antrininkas, kaip ir kituose viešuose renginiuose šį mėnesį.

Žvalgybos šaltinių teigimu, jei V. Putinas mirtų, aukščiausi Rusijos pareigūnai kelis mėnesius slėptų šią informaciją ir viešai naudotųsi Rusijos prezidento antrininkais, kad kuo ilgiau išliktų valdžioje.

Žvalgybos pareigūnai neatmeta galimybės, kad Vladimiro Putino mirties paviešinimas gali sukelti perversmą šalyje ir Rusijos kariuomenės nenorą tęsti plataus masto karą Ukrainoje.

„Yra tikimybė, kad jis jau miręs, nors negalime to tvirtinti garantuotai. Anksčiau, kai V. Putinas turėjo sveikatos problemų, jis naudojosi savo antrininkų paslaugomis, ir Kremlius gali tai padaryti dabar…

Rusijos valdžia labiausiai baiminasi, kad, paskelbus apie jo mirtį, Kremliuje gali įvykti perversmas, o Rusijos generolai gali užsimanyti išvesti karius iš Ukrainos“, – komentare žurnalistams teigia britų žvalgybos pareigūnai.

Leidinio šaltiniai įsitikinę, kad oficialus V. Putino mirties patvirtinimas paverstų nemažą aukštų Kremliaus pareigūnų skaičių „bejėgiais ir pažeidžiamais“, todėl jie yra suinteresuoti, kad Rusijos prezidentas reguliariai pasirodytų viešumoje.

Savo ruožtu, britų leidinys „The Mirror“ teigia, kad 69 metų Rusijos vadovui diagnozuota sunki sparčiai progresuojančio vėžio forma.

Žurnalistų pašnekovai iš FSB teigia, kad po to, kai buvo patvirtinta diagnozė, medikai pateikė prognozę: Vladimirui Putinui liko gyventi ne daugiau kaip 2-3 metai.

Pasak Rusijos saugumo pareigūnų, pastaruoju metu Rusijos prezidentą kankina stiprūs galvos skausmai, o jo rankos gali nevaldomai drebėti.

Prieš kreipdamasis į tautą ar kalbėdamas per televiziją, Vladimiras Putinas paruošia kalbą, kurios tekstas parašytas didžiulėmis raidėmis.

„Raidės tokios didelės, kad kiekviename puslapyje telpa tik pora sakinių. Dėl ligos jo regėjimas labai pablogėjo“, – pridūrė FSB informatorius britų žurnalistams.

Tačiau rusų tinklaraštininkas, sociologas ir nužudyto opozicionieriaus Boriso Nemcovo pusbrolis Igoris Eidmanas pareiškė nuomonę, kad informacija apie sunkią V. Putino ligą yra „antis“, kurią į informacinę erdvę įmetė Rusijos specialiosios tarnybos.

Iš tikrųjų Rusijos prezidentas yra sveikas, tik bijo, kad Vakarų šalys, kurios Rusijos prezidentą pavadino karo nusikaltėliu, pradės prieš jį „specialiąją operaciją“.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 549

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. PASAKOS IŠ RŪSIO    -  2022-05-29, 21:36

  Sunerimau. O mūsų užsienio ministeris Gabriukas irgi juk buvo be barzdos, o dabar oho kokia užaugus. Gal irgi pakaitalas?

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Patriotas    -  2022-05-29, 23:18

  Bl.t rimtai. Paprasti žmonės jau senai tokias kalbas kalba. Bet kad žvalgybos tarnybos užsiimtų propaganda tai reiškia tik tai kad Zelenskis jau pralaimėjo ir dabar vyksta panika. Geriau pažiūrėkit bideno antrininkus. Nes tai kas dabar vaidina Bidena nėra Baidenas.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. VŽA    -  2022-05-30, 05:21

  Tėvynės išdaviko paleckiuko laikinai dar laisvėje likusios liekanos tęsia savo anti lietuvišką veiklą:
  Zelenskis pralaimėjo…
  Vyksta panika…
  Bidenas – ne Bidenas…
  Teisingumo aušra iš Rytų…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Lietuvos valstybingumo griovėjų,konservatorių socdemų puolimas prieš tautiškai nusiteikusius piliečius....

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....

melas.gal ir gripuoja ,bet apie skiepus-melas...

Tai Lietuviškiausia partija,o trolių nenugalėsit,nes jie visus papirkę.Man gaila buvo klausyti ir žiūrėti kai buvote...

Kai žlunga pfaizergeitas, tai ir ne to grirbsies!...

Liūdna tiesa!...

Paxlovid uždraudė todėl kad nenori jūsų gydyti.MANAU JŲ MELO LAIKAS JAU PRIEJO FINIŠA ! Netylėkite...

Pagarba Jolantai,kuri žadiną liaudį, užhipnotizuotą pasakomis apie GEROVĘ !!! Po Nulio !!!...

Nei jis serga nei jis skiepyjosi. Šūdų malūnas. Čia tik avims akirta...