infa.lt

Johnas Nolte: „Prabudę“ viščiukai sugrįžo į „Disney“, „Netflix“, „Twitter“, CNN lizdą

Johnas Nolte: „Prabudę“ viščiukai sugrįžo į „Disney“, „Netflix“, „Twitter“, CNN lizdą

25 balandžio
06:30 2022

„Disnėjaus“, „Netflix“, „Twitter“ ir CNN „prabudusiems“ skirtas atpildas yra nuostabus ir įrodo Dievo meilę mums.

Kaip žinote, nuo pat „Prabudusio siaubo“ pradžios mano mantra buvo: „Laikykitės. Tai ilgai  netruks.“, pradeda savo atsiliepimą į skandalingas naujienas Johnas Nolte, portale Breitbart.

Buvau tuo įsitikinęs dėl dviejų priežasčių: 1) „Pabudimas“ yra žmogaus prigimties pažeidimas ir 2) tai vis dar Amerika.

Jei visą laiką praleidžiate socialiniuose tinkluose ir stebite kabelinės televizijos naujienas, įskaitant „Fox News“, – nežinote, kad Amerika vis dar yra Amerika. Bet kai išlipsite iš tos nuodingos pelkės ir praleisite šiek tiek laiko realiame pasaulyje su tikrais žmonėmis, pamatysite, kad kiti amerikiečiai yra tokie patys kaip jūs. Jie tiesiog nori pramogauti. Jiems nerūpi jų odos spalva. Jie laiko žmones, kurių visa tapatybė grindžiama tuo, ką jie daro su savo lytiniais organais, nemaloniais ir varginančiais. O, ir geriau palikite jų vaikus ramybėje

Kadangi tai vis dar Amerika, „pabudę“ kretinai pagaliau gauna tai, kas jiems priklauso.

Pradėkime nuo CNN…

Jau daugiau nei dešimtmetį sakau, kad CNN galia yra miražas. CNN nėra populiari. Tiesą sakant, CNN nebėra vietos čia, realiame pasaulyje. Laukiamojoje salėje paminėkite CNN ir žmonės pradės juoktis. CNN dirbtinai remia kairiųjų aferistinę programą, vadinamą „kabeline televizija“, pagal kurią tokie kvailiai kaip jūs ir toliau kas mėnesį moka didžiulius pinigus už kabelinius kanalus, kurie jūsų nekenčia. Štai kaip CNN išlieka versle. Tai neturi nieko bendra su nuopelnais. Taip pat sakiau, kad jei CNN kada nors būtų tekę išgyventi tikroje rinkos ekonomikoje, ji nebūtų išgyvenusi.

CNN+ buvo priversta išgyventi realioje rinkos ekonomikoje ir išsilaikė tik tris savaites. Juokinga.

CNN yra „pabudęs“ kairiųjų propagandos kanalas, skleidžiantis sąmokslo teorijas ir politinį smurtą, ir Amerika ką tik smogė jam į veidą.

„Prabudę“ Twitter“ nacistai stebėjo, kaip jų akcijos krito nuo 70 JAV dolerių už akciją praėjusių metų liepą iki 33 JAV dolerių už akciją vasarį. Kodėl? Nes tai nesąžininga bendrovė, kuriai vadovauja paaugliai chuliganai, o tai vis dar Amerika. „Twitter“ era baigėsi ir tai įrodo pinigų srautai.

Negalima valdyti kompanijos taip, kaip „Twitter“ valdo „Twitter“. Negalima į juodąjį sąrašą įtraukti Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento ir tuo pačiu sveikinti Talibaną bei Rusijos prezidentą. Negalima taikyti laisvai taikomų cenzūros taisyklių, skambančių kaip mažo pikto vaiko žodžiai, kuriuos jis sugalvojo beeidamas. Negalima kištis į Amerikos prezidento rinkimus, meluojant apie „nulaužtą“ nešiojamąjį kompiuterį, kai visi žinojo, kad tai tiesa.

Su „Twitter“ atsitiks du dalykai. Arba Elonui Muskui pavyks perimti bendrovę ir sugrąžinti laisvą žodį, arba vienas iš „Twitter“ konkurentų išstums ją iš rinkos. Bet kuriuo atveju „Twitter“, kaip augančios kompanijos, era baigėsi.

„Netflix“ turėjo viską… „Netflix“ ne tik sugalvojo srautinės televizijos idėją, bet ir suprato, kad tai padarė anksčiau už kitus, ir nedelsdama pasiskolino milijardus dolerių, kad sukurtų būtent tai, ko jai reikėjo: originalų turinį, kurio iš jos negalėjo atimti joks konkurentas.

Bet ką padarė „Netflix“? Pirma, ji išleido tuos milijardus dolerių šimtams laidų ir filmų, kurių niekas nežiūri. Kaip „Netflix Streaming“ abonentui nuo 2000-ųjų, tiesiog puiku atsidaryti „Netflix“ portalą ir pažvelgti į kainavusią 10 mlrd. dolerių šlamšto krūvą.

Antra, „Netflix“ skyrė tam groteskiškam, sekso fetišistui Ryanui Murphy 300 milijonų dolerių, kad šis sukurtų apie tuziną nevykusių projektų.

Trečia, jie ėmė kabintis prie mūsų vaikų su filmu „Meilutės“. Dabar visi „Netflix“ serialai ir filmai yra apie gėjus, transseksualus, baltųjų kaltę, išpuolius prieš aplinką, kuriuos vykdo pasišlykštėtinai nepatrauklūs personažai, todėl, kai tik pažvelgiate į „Netflix“ populiariausių projektų dešimtuką, jame atsiduria keliantys neviltį, kaip „Cleaner“ (2007) ir „The Call“ (2013).

Rezultatas…? Per pastaruosius šešis mėnesius „Netflix“ akcijų kaina nukrito nuo 671 iki 215 JAV dolerių. Bendrovė taip pat pradeda prarasti abonentus. Tai ištaisyti lengva…  Užauk, „Netflix“, ir elkis kaip studija. Kurkite turinį, kurį žmonės iš tikrųjų nori žiūrėti.

Galiausiai, „Disney“… Bendrovė, sukurta remiantis nuostabia idėja apsaugoti ir ginti vaikų nekaltybę, mokant juos sveikų vertybių, kad užaugę jie taptų gerai prisitaikiusiais suaugusiaisiais. Tačiau „Disney“ ką tik prarijo patį destruktyviausią masalą istorijoje.

Šiai kompanijai taip trūksta savimonės, ji taip atitrūkusi nuo realaus pasaulio, kad tarsi iššokusi iš krūmų prisistato kaip vaikų grobėjų ir „viliotojų“ minia, pasiryžusi savo turiniu seksualiai flirtuoti su penkiamečiais.

Dabar „Disney“ kompaniją valdo ir jame dirba seksualiniai degeneratai, kurie nesustos, kol kiekvienas amerikiečių vaikas bus traumuotas vieno iš jų: nelaimingo, neurotiško, paviršutiniško, agresyvaus, narciziško keistuolio, kurio vienintelė tapatybė apibrėžiama – seksualiniu gyvenimu.

„Disney“ reputacijai padaryta žala yra negrįžtama. Akcijų kaina smarkiai krenta. „Disney“, kaip augančios bendrovės, era baigėsi. Be to, gubernatoriaus Rono DeSančio (R-FL) dėka buvo atšaukti korporaciniai sandoriai su „Disney“. Bendrovė nebegali naudoti milijonų dolerių, turinčių atitekti mokesčių mokėtojų naudai,o skiriamų mūsų vaikams išniekinti.

Visa tai buvo neišvengiama, ir pažadu, kad tai dar ne viskas.

Nepaisant korporacinės žiniasklaidos vykdomos propagandinės kampanijos, kuria siekiama priversti jus pasijusi mažuma, – taip nėra. Tai vis dar Amerika.

PAREMTI infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 119

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar pakeitus šią vyriausybę pasikeistų ekonominė situacija šalyje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...