• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

PSO prisiminė koronavirusą ir įvardijo tris pandemijos vystymosi scenarijus

PSO prisiminė koronavirusą ir įvardijo tris pandemijos vystymosi scenarijus

01 balandžio
06:10 2022

Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė atnaujintą veiksmų planą kovai su koronavirusu. Be pasitraukimo iš nepaprastosios pandemijos fazės strategijos, jame pateikiami trys pagrindiniai įvykių raidos scenarijai.

Pradėkime nuo blogo. Blogiausiu atveju atsiras virulentiškesnė ir lengviau perduodama kovydo patogeno versija. Tai gali atsitikti dėl jau esančios viruso atmainos mutacijos arba SARS-CoV-2 rekombinacijos asmeniui, užsikrėtusiam dviem skirtingomis atmainomis.

Tokiu atveju šiuo metu naudojamos vakcinos bus mažiau veiksmingos, apsauga nuo sunkios ligos ar mirties greitai susilpnės, ypač pažeidžiamiems pacientams. Norint išvengti rimtų pasekmių, teks keisti profilaktinius vaistus, aktyviau skiepyti rizikos grupes.

Labiausiai tikėtinas antrasis scenarijus, kuris, pasak PSO ekspertų, jau vyksta: virusas ir toliau keisis, tačiau laikui bėgant jo sukeliamos ligos sunkumas mažės, nes imuniteto lygis padidės dėl vakcinacijos ir praeityje užsikrėtusių ir jau persirgusių šia infekcija žmonių. Koronavirusas taps sezoniškesnis, o susirgimų juo pikas vyks šaltesniais mėnesiais. Vakcinuoti reikės tik rizikos grupių asmenis.

Trečias – geriausias variantas: būsimos koronaviruso atmainos bus daug mažiau pavojingos, apsauga nuo sunkios ligos formos – ilgesnė. Išnyks revakcinacijos poreikis. Sukurtų vakcinų keisti nereikės.

Pažymėtina, kad pastaruoju metu PSO savo dėmesį nuo koronaviruso infekcijos nukreipė į kitas pasaulio sveikatos problemas: didžiąja dalimi – į ekstremalią situaciją Ukrainoje ir Ukrainos pabėgėlius priimančiose šalyse.

Organizacija užsiima gyvybiškai svarbių vaistų ir medicinos reikmenų pristatymu bei medicininėmis konsultacijomis, kad būtų patenkinti tiek išvykusių iš šalies, tiek likusių kariaujančios valstybės teritorijoje žmonių būtini poreikiai.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 307

Žymos

Atsiliepimų 5

 1. Lietuvis    -  2022-04-01, 07:41

  Gal parašykite kokie tikrieji pso planai !

  Atsakyti į šį komentarą
 2. VŽA    -  2022-04-01, 15:17

  PSO milijardinis vakcininis verslas plečiasi, o V. Landsbergio tikslai, kad reikia mažinti žmonių skaičių, toliau bus įgyvendinami…

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Vytas    -  2022-04-01, 20:38

  Nejau Dulkys parduos iki gegužes 24 d Lietuva ???
  Pso turi pamiršti Lietuva

  Atsakyti į šį komentarą
 4. gyvenk ir žvenk    -  2022-04-01, 23:44

  Nyderlanduose COVID-19 sergančius senelius nutarė „savanoriškai“ žudyti

  Seneliams, sergantiems COVID-19, šeimos gydytojai siūlo pasirašyti „gydymo atsisakymo sutartį“. Užsikrėtus „Covid-19“ Olandijoje dabar yra dvi galimybės: ilga plaučių intubacija, kuri eiliniam olandui tampa nepasiekiama, arba eutanazija.

  Nyderlandų ligoninėse, ypač intensyvios terapijos skyriuose, susidarė minios ligonių, kurių šios sveikatos sistema nesugeba gydyti. Pastaruoju metu vis daugiau Olandijos senjorų sulaukia telefono skambučių, kviečiančių priimti tvirtą sprendimą – nusižudyti.

  Siūlymas žudytis tai visiškos ES moralinės ir protinės degradacijos ženklas. Tai net ne natūrali atranka, tai džiunglės „civilizuotoje“ Europoje. Turtingiausiems – medicina, likusiems – eutanazija, arba lėta mirtis namuose ir ligoninėje negydomiems.

  Ši zoologinė Nyderlandų valdžios moralė parodo, iki kokio nuosmukio ir protinės degradacijos priveda kapitalizmas, liberalizmas ir globalizmas, kokia degradavusi yra ES. Ši situacija rodo, kad žmogaus „gerovė“ ES yra fikcija.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....

melas.gal ir gripuoja ,bet apie skiepus-melas...

Tai Lietuviškiausia partija,o trolių nenugalėsit,nes jie visus papirkę.Man gaila buvo klausyti ir žiūrėti kai buvote...

Kai žlunga pfaizergeitas, tai ir ne to grirbsies!...

Liūdna tiesa!...

Paxlovid uždraudė todėl kad nenori jūsų gydyti.MANAU JŲ MELO LAIKAS JAU PRIEJO FINIŠA ! Netylėkite...

Pagarba Jolantai,kuri žadiną liaudį, užhipnotizuotą pasakomis apie GEROVĘ !!! Po Nulio !!!...

Nei jis serga nei jis skiepyjosi. Šūdų malūnas. Čia tik avims akirta...

O kodėl mes negaunam vaistų Paxlovid, tik surūgusias vakcinas. Ačiū Pišei......