• Naujienos
 • Parama
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Mantas Varaška. Kokios ateities sulauksite Jūs ir Jūsų vaikai?

Mantas Varaška. Kokios ateities sulauksite Jūs ir Jūsų vaikai?

03 lapkričio
17:35 2021
Mantas Varaška

Mantas Varaška } Facebook nuotr.

Kazlų Rūdos meras, Mantas Varaška pasidalino ateities matymo prognozėmis, remdamasis JT duomenimis, prognozėmis apie ateities mirštamumą ir gimstamumą bei kitais rodikliais. Pateikiami ir Lietuvos rodikliai. Prognozės Šeimai tikrai niūrios, bet autorius siūlo nepriimti jų kaip tragedijos, nes tai, pasak jo – geriau negu karas.

Kokios ateities sulauksite Jūs ir Jūsų vaikai? Skirkite laiko šiam ilgokam postui ir sužinosite. Žinios nebus džiugios. Todėl „laikinti“ nebūtina. Bet jei pasidalinsite, padėsite daugiau žmonių suvokti kol kas nutylimą būsimą tikrovę. Ir kaip su ja siejasi Covid (tai tik pradžia), vienos lyties šeimų, nevaisingumo, nekilnojamojo turto ir kitos temos.

Pirmiausiai apie įrašo lentelę (pateikta žemiau). Joje pateikiami OFICIALŪS Jungtinių tautų organizacijos (JT) duomenys ir prognozės apie gimstamumą ir mirtingumą iki 2100 m. Pakartoju – OFICIALŪS. Juos lengvai galite pasiekti pagal www nuorodą.

Ten rasite daugybę info apie demografiją pasaulio, valstybių (taip pat ir Lietuvos) lygiu. Ir tai ne skiedalai, ne palmirų horoskopai. Tai didžiausios žmonijos organizacijos duomenys. Pažvelkime.

2020 m. arba mūsų dabarties metai yra lentelės viduryje. Dabar per metus gimsta apie 140, o miršta – apie 50 milijonų žmonių. Šiuo metu turime DIDŽIAUSIĄ žmonijos istorijoje augimą – apie 85-90 milijonus.

Kertu lažybų, kad didžioji Jūsų dalis to nežinojo. O jei žinojo, tai nebent kaip protmūšiui reikalingus faktus. Tačiau tai būtina žinoti ir suprasti visiems kaip ateities vaizdą. O vaizdo pabaigoje 2100 m. siekiama, jog žmonių gimimų būtų tiek pat kiek mirčių.

Tam tikri žmonijos valdymo sluoksniai pagal šią informaciją suka galvas ir priima sprendimus jau dešimtmečius. Nes žmonija auga per greitai.

Apmažinus Azijos gimstamumą, įsibėgėjo Afrika. Jos gyventojų skaičius nepaisant aukšto mirtingumo didėja po 3 proc. per metus (kai visa žmonija per metus paauga apie 1 proc.).

Kita aplinkybė – dėl medicinos pažangos žmonės gyvena ilgiau. Pvz. nuo 1950 m. iki dabar kinų gyvenimo trukmė pailgėjo nuo 53 iki 74 metų.

Depopuliacijos duomenys - mirtys ir gimimai per metus

Nesustabdžius +90 milijonų augimo per metus, 2080 m. Žemėje gyventų apie 14 milijardų žmonių. Su didesniais poreikiais nei šiandien. Žemės gamtai, ištekliams, klimatui toks skaičius nepakeliamas. Pasaulis nebegali eiti klasikinės šeimos keliu (4 asmenys, 2 vaikai, 2 namai, 2 auto, aktyvus gyvas judėjimas ir t.t.). Jį būtina keisti į kitokios šeimos sampratą ir kitokį būvį. Tai – vienos lyties šeima, vaikų neturėjimas, gyvenimo virtualumas.

Jaunimo (pirmiausiai būtent jaunimo) pažiūros į vienos lyties šeimas keičiamas tikslingai. Pasaulio valdantiesiems tai būdas be masinių karų, naikinimų mažinti gimstamumą ir poreikį vaikams. Tyčia ar ne, tačiau su maistu (GMO), vaistais, intymia higiena, netgi skiepais (šalia skiepo pagrindinio tikslo), palengva mažinamas moterų/vyrų vaisingumas.

Didėjančio nevaisingumo problema ypač pelninga medicinos sritis. Arba… papildomas motyvas nesiekti vaikų, rinktis vienalyčius santykius ir džiaugtis kitokiu gyvenimu. Po 50-60 metų Europoje šeima turinti vaikų taps retenybe. Tai ne mano fantazija. Tai – JT prognozės. Ir tai žmonijos augimo/poreikių stabdymo tikslas.

Todėl kad ir kaip kam nemaloniai atrodo per visur peršama vienos lyties šeimos tema, kito kelio nebus. Tai nėra vien tik jaunimo mados klausimas. Tai apgalvotas ir nuspręstas demografijos stabdis. Po 25 metų vaikus ugdant vienalytės šeimos tema, 2050 m. tradicinė šeima su vaikais ir anūkais liks tik keistu prisiminimu.

Covid yra pirmasis, bet ne paskutinis visuotinis gyvenimo virtualėjimo pokytis. Kai kam virš mūsų ir net virš pasaulio politikų reikia pristabdytos tikrovės, nes virtualių, sėslių žmonių poreikių patenkinimas paprastesnis. Darbas iš namų, poreikiai į namus, gyvenimas namuose.

Jei iki pandemijos iš buto neišeinančių (ir laimingų) virtualių noliferių skaičius siekė šimtą milijonų, dabar tokių jau pusė milijardo. Ir jų daugės. Beje, turbūt pastebėjote dažnėjančias antraštes, kad vis daugės ne perkančių, o nuomojančių būstą? Taip jau visame pasaulyje. Gyventi šia diena, nekaupti turto. Nes nesant vaikų, tiesiog nebus kam jį palikti.

Drauge Covid yra pirma bet ne paskutinė pandemija, didinanti žmonių mirtingumą. Manote kad nusišneku? Pažiūrėkite dar kartą į oficialius duomenis ir pagalvokite dar kartą. Po 70 metų kas metus turės mirti dvigubai daugiau nei 2020m. Pasikartosiu – DVIGUBAI daugiau.

Ką tai reiškia? Pirmiausiai tai, jog medicina netarnaus ilgaamžiškumui, negydys vėžių, nespręs kitų esminių sveikatos problemų.

Nesvajokite, kad Jūs ar Jūsų vaikai bus amžini, ateityje sveiki sulauks 100 ar 120 metų. Nesulauks, nes to nereikia pasaulio valdantiesiems.

Nebus ir 20 pro ar pro pro anūkių, nes jų ateities tvarkai taip pat nereikės.

Lietuvos gimstamumo grafikas:

Lietuvos gimstamumas

Kad būtų dar konkrečiau, ko tikėtis, įdedu ir JT paskaičiuotą gimstamumo grafiką Lietuvai. Ir nepriimkite to kaip tragedijos. Tai geriau nei karas. Tiesiog supraskite, kaip keisis gyvenimas ir tai įvertinkite jau dabar.

P.S. tai mano asmeninės mintys ne darbo metu ir ne pagal pareigas.

Šis tekstas pirmą kartą paskelbtas jo autoriaus asmeninėje Facebook paskyroje

PARAMA
žiūrėjo 6 305

Žymos

Atsiliepimų 9

 1. 123    -  2021-11-03, 09:09

  Baisu, kai autorius pateisina tokią pasaulio ateitį…Tokia ateitis atima iš žmogaus sielą, kam toks žmogus iš viso reikalingas….

  Atsakyti į šį komentarą
  • Ne baisu, o realu    -  2021-11-03, 10:24

   Nei jis pateisina, nei nepateisina. Jis objektyviai parodo, kas mūsų laukia. Ir ši realybė nepriklauso nei nuo autoriaus, nei nuo jūsų, nei nuo mūsų pateisinimų. Taip tiesiog bus.

   Atsakyti į šį komentarą
 2. Eta    -  2021-11-03, 10:20

  Taigi visa oficiali statistika suklastota.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Kosmosas    -  2021-11-03, 12:39

  Ne visai sutinku. Kad pasaulį valdantys sociopatai sugalvojo tokį planą, kuris, yra paremtas,iš esmės, tiesiog žmonių naikinimu, tai tiesa. Kiek jis realus, kitas klausimas. 2 mašinos, du namai ir pan. aktualu tik toms šalims, kuriose ir taip neigiamas žmonių prieaugis, pvz. tokiose kaip V. Europos šalys, augimas iš tikro yra neišsivysčiusių šalių sąskaita, išskyrus Kiniją, kuri dar neseniai irgi tokia buvo. Tai gal, atvirkščiai, reikia pakelti žmonių pragyvenimo lygį ir, tuo pačiu, nukris gimstamumas :) Manau, yra milijonai kitų būdu, kaip spręsti skaičiaus augimo stabdymą. Tik reikia jų ieškoti, o ne pirmykščiu būdu tiesiog naikinti žmones pasimėgaujant.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Hm    -  2021-11-03, 12:46

  Viskas kaip ir suprantama, tik kam naikinti europiečius, o ne kokius afrikiečius ar azijiečius? Tai jie dauginasi kaip tarakonai, baltieji ir taip nykstanti rasė…

  Atsakyti į šį komentarą
 5. vytautas    -  2021-11-03, 13:03

  šio straipsnelio autorius mano, kad Lietuvai tai geriau negu karas, kai Lietuvos gyventojų skaičius per nurodomą laikotarpį PRIVALO sumažėti 3 kartus (300 proc.)!!!, o tuo tarpu pasaulio pasaulio 0,1 karto (10 proc.). Ir tai sako, kad geriau Lietuvai negu karas. Kurio karo metu Lietuva prarado tokį skaičių savo piliečių? Lietuvai tai baisiau negu bet koks karas!!! Reikia rašyti tiesiai – Lietuvos gyventojus reikia sumažinti, kad į jų vietą būtų galima perkelti smarkiai besidauginančius įvairių šalių migrantus. Net ir Kinija nutraukė 1 vaiko politiką.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Danutė    -  2021-11-04, 23:31

  Keistai išeina, kai valstybių galingieji sukuria įstatymus, kuriais žmonės turi vadovautis, paskui aiškina, kad netinkamai žmonės gyvena, teršia gamtą. Kaip žmones valdo, taip jie gyvena. Kinams pasakė- vienas vaikas ir kinai klauso.Tai kas dabar kaltas, kad taip o ne kitaip yra žemėje, ar paprasti žmonės kalti? Man atrodo, kad Lietuvoje žmonių nėra per daug.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Prasidėjo 5-11 metų vaikų skiepijimas. Ar skiepysite?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Robertas Šarknickas: „Man lietuvių kalba yra Lietuva – kaip vėliava – nekeičiama“

Robertas Šarknickas: „Man lietuvių kalba yra Lietuva – kaip vėliava – nekeičiama“

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Susidūrimas su Don Kichotu Skirmantu

Jolanta Blažytė. Susidūrimas su Don Kichotu Skirmantu

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Ar tai jų šventė?

Algimantas Rusteika. Ar tai jų šventė?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Prof. Rasa Čepaitienė. Atminties pri(ch)vatizacija

Prof. Rasa Čepaitienė. Atminties pri(ch)vatizacija

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Prezidentas – Tautos valios vykdytojas

Prezidentas – Tautos valios vykdytojas

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Artūras Orlauskas apie Sausio 13-ąją (video)

Artūras Orlauskas apie Sausio 13-ąją (video)

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Agnė Širinskienė. Artėjantys savivaldos rinkimai, valdantiesiems priėmus įstatymo pataisas – rinkimų komitetams nieko gero nežada

Agnė Širinskienė. Artėjantys savivaldos rinkimai, valdantiesiems priėmus įstatymo pataisas – rinkimų komitetams nieko gero nežada

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Andrius Martinkus. Režimas ir „nacionaliniai interesai“ – tarp beprotybės ir nusikaltimo

Andrius Martinkus. Režimas ir „nacionaliniai interesai“ – tarp beprotybės ir nusikaltimo

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Bilas Geitsas: Vakcinos nėra tvarios, „Omicron“ gali tapti COVID-19 endeminiu susirgimu

Bilas Geitsas: Vakcinos nėra tvarios, „Omicron“ gali tapti COVID-19 endeminiu susirgimu

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Aloyzas Sakalas. Rimtai apie Galimybių pasą

Aloyzas Sakalas. Rimtai apie Galimybių pasą

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Teisininkas D. Vanhara: Lietuvos žmonės rizikuoja patirti nuostolius, kurie gali vargiai sutilpti į aštuonių nulių zoną

Teisininkas D. Vanhara: Lietuvos žmonės rizikuoja patirti nuostolius, kurie gali vargiai sutilpti į aštuonių nulių zoną

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Pratrūko medikai: ateikite mūsų ginti – šalį užvaldė fašistai – pandemija farmacijos dylerių rankose (video)

Pratrūko medikai: ateikite mūsų ginti – šalį užvaldė fašistai – pandemija farmacijos dylerių rankose (video)

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Ko valdantieji negali, Lenkija ima ir padaro, todėl lietuviai vyksta apsipirkti į ją, palikdami ten milijonus

Ko valdantieji negali, Lenkija ima ir padaro, todėl lietuviai vyksta apsipirkti į ją, palikdami ten milijonus

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Agnė Širinskienė. Apie tai, kaip ši valdžia atvėrė Lietuvai JAV rinką

Agnė Širinskienė. Apie tai, kaip ši valdžia atvėrė Lietuvai JAV rinką

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
Hm

Genialu - nepadeda, bet vis tiek skiepyja...

PREZIDENTE!!! Nederk ant Lietuvos!!!...

Geri pastebėjimai...

Neina visų subadyti? Planas B. Karo padėtis.Sup..ti kabalistai....

Įdomu ar 10 dozė padės? Man rodos ne, nes dar Pfizeris nebus pakankamai prisisiurbęs, dar...

hmm

kaip gali padeti, jei vakcina sukurta ne ligai gydyti....

Daug tiesos ,labai visapusisškai nušviesta dėmesio stokojančių asmenų motyvacija pliurpti....

Dar galėtų įkalbėti (ar net papirkti) rusus pulti, nes jau nesolidu - greitai ežiai juoksis...

Ką veikia,kurie tokiose vietose susilaiko?...

Savalaikė LŠS Tarybos reakcija, apgalvotas, pagarbus tekstas ir gera valia parodyta......

pritaikys prieš savo oponentus...