• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Mantas Varaška. Kokios ateities sulauksite Jūs ir Jūsų vaikai?

Mantas Varaška. Kokios ateities sulauksite Jūs ir Jūsų vaikai?

03 lapkričio
17:35 2021
Mantas Varaška

Mantas Varaška } Facebook nuotr.

Kazlų Rūdos meras, Mantas Varaška pasidalino ateities matymo prognozėmis, remdamasis JT duomenimis, prognozėmis apie ateities mirštamumą ir gimstamumą bei kitais rodikliais. Pateikiami ir Lietuvos rodikliai. Prognozės Šeimai tikrai niūrios, bet autorius siūlo nepriimti jų kaip tragedijos, nes tai, pasak jo – geriau negu karas.

Kokios ateities sulauksite Jūs ir Jūsų vaikai? Skirkite laiko šiam ilgokam postui ir sužinosite. Žinios nebus džiugios. Todėl „laikinti“ nebūtina. Bet jei pasidalinsite, padėsite daugiau žmonių suvokti kol kas nutylimą būsimą tikrovę. Ir kaip su ja siejasi Covid (tai tik pradžia), vienos lyties šeimų, nevaisingumo, nekilnojamojo turto ir kitos temos.

Pirmiausiai apie įrašo lentelę (pateikta žemiau). Joje pateikiami OFICIALŪS Jungtinių tautų organizacijos (JT) duomenys ir prognozės apie gimstamumą ir mirtingumą iki 2100 m. Pakartoju – OFICIALŪS. Juos lengvai galite pasiekti pagal www nuorodą.

Ten rasite daugybę info apie demografiją pasaulio, valstybių (taip pat ir Lietuvos) lygiu. Ir tai ne skiedalai, ne palmirų horoskopai. Tai didžiausios žmonijos organizacijos duomenys. Pažvelkime.

2020 m. arba mūsų dabarties metai yra lentelės viduryje. Dabar per metus gimsta apie 140, o miršta – apie 50 milijonų žmonių. Šiuo metu turime DIDŽIAUSIĄ žmonijos istorijoje augimą – apie 85-90 milijonus.

Kertu lažybų, kad didžioji Jūsų dalis to nežinojo. O jei žinojo, tai nebent kaip protmūšiui reikalingus faktus. Tačiau tai būtina žinoti ir suprasti visiems kaip ateities vaizdą. O vaizdo pabaigoje 2100 m. siekiama, jog žmonių gimimų būtų tiek pat kiek mirčių.

Tam tikri žmonijos valdymo sluoksniai pagal šią informaciją suka galvas ir priima sprendimus jau dešimtmečius. Nes žmonija auga per greitai.

Apmažinus Azijos gimstamumą, įsibėgėjo Afrika. Jos gyventojų skaičius nepaisant aukšto mirtingumo didėja po 3 proc. per metus (kai visa žmonija per metus paauga apie 1 proc.).

Kita aplinkybė – dėl medicinos pažangos žmonės gyvena ilgiau. Pvz. nuo 1950 m. iki dabar kinų gyvenimo trukmė pailgėjo nuo 53 iki 74 metų.

Depopuliacijos duomenys - mirtys ir gimimai per metus

Nesustabdžius +90 milijonų augimo per metus, 2080 m. Žemėje gyventų apie 14 milijardų žmonių. Su didesniais poreikiais nei šiandien. Žemės gamtai, ištekliams, klimatui toks skaičius nepakeliamas. Pasaulis nebegali eiti klasikinės šeimos keliu (4 asmenys, 2 vaikai, 2 namai, 2 auto, aktyvus gyvas judėjimas ir t.t.). Jį būtina keisti į kitokios šeimos sampratą ir kitokį būvį. Tai – vienos lyties šeima, vaikų neturėjimas, gyvenimo virtualumas.

Jaunimo (pirmiausiai būtent jaunimo) pažiūros į vienos lyties šeimas keičiamas tikslingai. Pasaulio valdantiesiems tai būdas be masinių karų, naikinimų mažinti gimstamumą ir poreikį vaikams. Tyčia ar ne, tačiau su maistu (GMO), vaistais, intymia higiena, netgi skiepais (šalia skiepo pagrindinio tikslo), palengva mažinamas moterų/vyrų vaisingumas.

Didėjančio nevaisingumo problema ypač pelninga medicinos sritis. Arba… papildomas motyvas nesiekti vaikų, rinktis vienalyčius santykius ir džiaugtis kitokiu gyvenimu. Po 50-60 metų Europoje šeima turinti vaikų taps retenybe. Tai ne mano fantazija. Tai – JT prognozės. Ir tai žmonijos augimo/poreikių stabdymo tikslas.

Todėl kad ir kaip kam nemaloniai atrodo per visur peršama vienos lyties šeimos tema, kito kelio nebus. Tai nėra vien tik jaunimo mados klausimas. Tai apgalvotas ir nuspręstas demografijos stabdis. Po 25 metų vaikus ugdant vienalytės šeimos tema, 2050 m. tradicinė šeima su vaikais ir anūkais liks tik keistu prisiminimu.

Covid yra pirmasis, bet ne paskutinis visuotinis gyvenimo virtualėjimo pokytis. Kai kam virš mūsų ir net virš pasaulio politikų reikia pristabdytos tikrovės, nes virtualių, sėslių žmonių poreikių patenkinimas paprastesnis. Darbas iš namų, poreikiai į namus, gyvenimas namuose.

Jei iki pandemijos iš buto neišeinančių (ir laimingų) virtualių noliferių skaičius siekė šimtą milijonų, dabar tokių jau pusė milijardo. Ir jų daugės. Beje, turbūt pastebėjote dažnėjančias antraštes, kad vis daugės ne perkančių, o nuomojančių būstą? Taip jau visame pasaulyje. Gyventi šia diena, nekaupti turto. Nes nesant vaikų, tiesiog nebus kam jį palikti.

Drauge Covid yra pirma bet ne paskutinė pandemija, didinanti žmonių mirtingumą. Manote kad nusišneku? Pažiūrėkite dar kartą į oficialius duomenis ir pagalvokite dar kartą. Po 70 metų kas metus turės mirti dvigubai daugiau nei 2020m. Pasikartosiu – DVIGUBAI daugiau.

Ką tai reiškia? Pirmiausiai tai, jog medicina netarnaus ilgaamžiškumui, negydys vėžių, nespręs kitų esminių sveikatos problemų.

Nesvajokite, kad Jūs ar Jūsų vaikai bus amžini, ateityje sveiki sulauks 100 ar 120 metų. Nesulauks, nes to nereikia pasaulio valdantiesiems.

Nebus ir 20 pro ar pro pro anūkių, nes jų ateities tvarkai taip pat nereikės.

Lietuvos gimstamumo grafikas:

Lietuvos gimstamumas

Kad būtų dar konkrečiau, ko tikėtis, įdedu ir JT paskaičiuotą gimstamumo grafiką Lietuvai. Ir nepriimkite to kaip tragedijos. Tai geriau nei karas. Tiesiog supraskite, kaip keisis gyvenimas ir tai įvertinkite jau dabar.

P.S. tai mano asmeninės mintys ne darbo metu ir ne pagal pareigas.

Šis tekstas pirmą kartą paskelbtas jo autoriaus asmeninėje Facebook paskyroje

Paremkite infa.lt per PayPal, Patreon ar jums patogiu PAREMTI būdu. - Nuoširdžiai ačiū parėmusiems.
žiūrėjo 6 410

Žymos

Atsiliepimų 9

 1. 123    -  2021-11-03, 09:09

  Baisu, kai autorius pateisina tokią pasaulio ateitį…Tokia ateitis atima iš žmogaus sielą, kam toks žmogus iš viso reikalingas….

  Atsakyti į šį komentarą
  • Ne baisu, o realu    -  2021-11-03, 10:24

   Nei jis pateisina, nei nepateisina. Jis objektyviai parodo, kas mūsų laukia. Ir ši realybė nepriklauso nei nuo autoriaus, nei nuo jūsų, nei nuo mūsų pateisinimų. Taip tiesiog bus.

   Atsakyti į šį komentarą
 2. Eta    -  2021-11-03, 10:20

  Taigi visa oficiali statistika suklastota.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Kosmosas    -  2021-11-03, 12:39

  Ne visai sutinku. Kad pasaulį valdantys sociopatai sugalvojo tokį planą, kuris, yra paremtas,iš esmės, tiesiog žmonių naikinimu, tai tiesa. Kiek jis realus, kitas klausimas. 2 mašinos, du namai ir pan. aktualu tik toms šalims, kuriose ir taip neigiamas žmonių prieaugis, pvz. tokiose kaip V. Europos šalys, augimas iš tikro yra neišsivysčiusių šalių sąskaita, išskyrus Kiniją, kuri dar neseniai irgi tokia buvo. Tai gal, atvirkščiai, reikia pakelti žmonių pragyvenimo lygį ir, tuo pačiu, nukris gimstamumas :) Manau, yra milijonai kitų būdu, kaip spręsti skaičiaus augimo stabdymą. Tik reikia jų ieškoti, o ne pirmykščiu būdu tiesiog naikinti žmones pasimėgaujant.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Hm    -  2021-11-03, 12:46

  Viskas kaip ir suprantama, tik kam naikinti europiečius, o ne kokius afrikiečius ar azijiečius? Tai jie dauginasi kaip tarakonai, baltieji ir taip nykstanti rasė…

  Atsakyti į šį komentarą
 5. vytautas    -  2021-11-03, 13:03

  šio straipsnelio autorius mano, kad Lietuvai tai geriau negu karas, kai Lietuvos gyventojų skaičius per nurodomą laikotarpį PRIVALO sumažėti 3 kartus (300 proc.)!!!, o tuo tarpu pasaulio pasaulio 0,1 karto (10 proc.). Ir tai sako, kad geriau Lietuvai negu karas. Kurio karo metu Lietuva prarado tokį skaičių savo piliečių? Lietuvai tai baisiau negu bet koks karas!!! Reikia rašyti tiesiai – Lietuvos gyventojus reikia sumažinti, kad į jų vietą būtų galima perkelti smarkiai besidauginančius įvairių šalių migrantus. Net ir Kinija nutraukė 1 vaiko politiką.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Danutė    -  2021-11-04, 23:31

  Keistai išeina, kai valstybių galingieji sukuria įstatymus, kuriais žmonės turi vadovautis, paskui aiškina, kad netinkamai žmonės gyvena, teršia gamtą. Kaip žmones valdo, taip jie gyvena. Kinams pasakė- vienas vaikas ir kinai klauso.Tai kas dabar kaltas, kad taip o ne kitaip yra žemėje, ar paprasti žmonės kalti? Man atrodo, kad Lietuvoje žmonių nėra per daug.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis
Paremti infa.lt per PayPal

Apklausa

Ar pritariate Kaliningrado tranzito blokadai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Generolas Valdas Tutkus: ar nepuls tie, kurie dabar mus stumia į kautynes, kurti vyriausybės tremtyje?

Generolas Valdas Tutkus: ar nepuls tie, kurie dabar mus stumia į kautynes, kurti vyriausybės tremtyje?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Povilas Masilionis. Sudie, rūškano laiko riteri!..

Povilas Masilionis. Sudie, rūškano laiko riteri!..

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis. V. Landsbergis valstybės vadovu pripažintas tik S. Skvernelio demokratų balsų pagalba

Ramūnas Karbauskis. V. Landsbergis valstybės vadovu pripažintas tik S. Skvernelio demokratų balsų pagalba

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Lietuva, galbūt, tuoj turės dar vieną „prezidentą“, nerinktą, bet valdančiųjų prastumtą buldozeriu

Lietuva, galbūt, tuoj turės dar vieną „prezidentą“, nerinktą, bet valdančiųjų prastumtą buldozeriu

atsiliepimų 9 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Super galios

Jolanta Blažytė. Super galios

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Kaip apsisaugoti nuo užkrečiamų vakcinų?

Jolanta Blažytė. Kaip apsisaugoti nuo užkrečiamų vakcinų?

atsiliepimų 10 Skaityti visą įrašą
    Teisininkas: „Stambulo konvencijoje aiškiai parašyta, kad ji yra prieš vyrus“

Teisininkas: „Stambulo konvencijoje aiškiai parašyta, kad ji yra prieš vyrus“

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Vyriausybės planas – įsteigti asmeninę kariuomenę reorganizuojant Šaulių sąjungą

Vyriausybės planas – įsteigti asmeninę kariuomenę reorganizuojant Šaulių sąjungą

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Prof. Ignas Vėgėlė. Dabartinė politika, geriausiu atveju, primena mėgėjišką saviveiklą

Prof. Ignas Vėgėlė. Dabartinė politika, geriausiu atveju, primena mėgėjišką saviveiklą

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Pasaka apie sparnuotą būseną

Pasaka apie sparnuotą būseną

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Ar Rusija gali užpulti NATO? Lenkijos generolas: Putinas yra iracionalus, todėl gali būti visko

Ar Rusija gali užpulti NATO? Lenkijos generolas: Putinas yra iracionalus, todėl gali būti visko

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. Kuro kainos. Nesekmadieniniai skaitiniai #105

Gintaras Furmanavičius. Kuro kainos. Nesekmadieniniai skaitiniai #105

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    LŠS naujienos, prezidento [s]pjūvis, riaušių įranga kariuomenei, naujas „krizių valdymas“ – kur link einame

LŠS naujienos, prezidento [s]pjūvis, riaušių įranga kariuomenei, naujas „krizių valdymas“ – kur link einame

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Dvasininkas Arnoldas Valkauskas. Stebime ketinimus atsisakyti prigimtinio vyro ir moters papildomumo

Dvasininkas Arnoldas Valkauskas. Stebime ketinimus atsisakyti prigimtinio vyro ir moters papildomumo

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Yra toks grubokas posakis "Ne veidrodis kaltas, jei veidelis kreivokas". Gal lansdbergizmas yra tik pasekmė,...

Mes ypač stiprus "duomenų mokslininkais". Galim bet kam padėti....

Konservatoriai valdžioj - trūksta net pasų blankų. Betvarkė apima Lietuvą. Kovokim prieš šią partiją kaip...

G. Landsbergis tokios sudėtingos situacijos metu išvyko atostogų. Gudrus niekšelis. Ir dar generolui klausimai kyla....

nuo karo,kurio metu svedai per Lietuva net iki Poltavos nuejo?...

slaptam pornofilmavimui,jei "gali aptikti tam tikras kuno dalis"!?...

"padidejo baze","padidejo N procentu","padidejo vidutiniskai" - reiskia,kad pridejo tiems,kas ir taip turejo daugiau. Tuo paciu...

Darykite tyrimų kiek tik norite. Vistiek viskas sueina į vieną...mes esame Dievo vaikai...

Infliacija 20%, pensijos 5%. Prezidentas: gerovės valstybė. TS-LKD: geriausia, kas galėjo nutikti Lietuvai. Taip?...

Tikrai kartais naršant internete iššokanti reklama taip erzina, kad net negali perskaityti reikiamos informacijos. O...

apie tai,atsakydamas i kliedesius apie savivaldzius automobilius. Kas,beje,atitinkamai liecia ir elektros tiekimo infrastruktura,kuri patirtu kolapsa,vos...