infa.lt

Pradedama skiepyti pagyvenusius žmones atvykus kartu su paštininku

Pradedama skiepyti pagyvenusius žmones atvykus kartu su paštininku

14 rugsėjo
23:12 2021

Vakcina pensininkams

Informacija iš „Sveikatos apsaugos” ministerijos kartais šokiruoja, bet tai, kas rašoma žemiau jau panašu į beprotybę – vakcinacija jau persikelia į namus, kadangi žmonės patys nenori to daryti, tokiu atveju bus vykdomas spaudimas tiesiog jų pačių namuose ir greičiausiai iš anksto neįspėjus bei netikėtai:

Šiandien Trakų rajone startavo pilotinis projektas – kartu su Lietuvos pašto mobiliuoju laiškininku pas senjorus lankėsi ir slaugytoja, kuri atsakinėjo į klausimus apie vakciną ir suteikė galimybę senjorams pasiskiepyti nuo Covid-19 čia pat, namuose. Slaugytoja kartu su laiškininku pas senjorus laikysis visą šią savaitę. Jeigu projektas pasiteisins, jį planuojam plėsti ir į kitas savivaldybes. 

„Lietuvos pašto laiškininkai kasdien aplanko šimtus senjorų. Visą pandemijos laikotarpį prisidėjome prie visuomenei svarbių iniciatyvų. Suprasdami, kad mūsų kasdien lankomi senjorai yra didžiausioje rizikos grupėje, negalime būti abejingi.

Kai kurie jų gyvena atokiose vietovėse, jiems patiems pasiekti vakcinacijos tašką yra sudėtinga užduotis, tad džiaugiamės galėdami suteikti galimybę pasiskiepyti pačiu patogiausiu būdu – tiesiog namuose,“ – sako Lietuvos pašto tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Slaugytoja vyko kartu su laiškininku pagal jo numatytą maršrutą. Neatsitiktinai pilotiniam projektui pasirinkta ši savaitė – šiuo metu yra mokamoas pensijos, tad didžioji dalis laiškininko lankomų gavėjų yra senjorai. Kiekvienas senjoras laisva valia gali sutikti arba atsisakyti pasiskiepyti, jei to dar nėra padaręs. Jam išreiškus norą skiepytis, slaugytoją atlieka procedūrą pagal visus numatytus reikalavimus.

Per dvi valandas kartu su laiškininku slaugytoja aplankė 5 namų ūkius, įskaitant darželį. Per šiuos vizitus 3 asmenys sutiko skiepytis. Senjorai paskiepyti „Comirnaty“ vakcina (kitaip žinoma „Pfizer“).

Nors šia priemone skirta daugiau patogumo suteikti senjorams, paskiepyti gali būti ir kiti norintys.

„Mūsų visų tikslas – saugi ir sveika visuomenė. Ir jei galime padaryti dar daugiau, kad taip būtų – vežame vakciną į namus. Dėkojame prie iniciatyvos prisijungusiems Lietuvos pašto laiškininkams – neretai tai žmonės, kurie yra arti senjorų, turintys jų pasitikėjimą. Bendromis jėgomis galime prisidėti prie senjorų saugumo,“ – sako Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė Jurgita Grebenkovienė.

Darbo dienomis per šią savaitę Trakų rajone planuojama aplankyti iki 200 senjorų. Jeigu ši iniciatyva pasiteisins, jau artimiausiu metu ji bus įgyvendinama ir kitose savivaldybėse.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 517

Žymos

Atsiliepimų 6

 1. albd    -  2021-09-14, 23:22

  nu jo vienas duos pencija kitas suleidžia injekcija,po to abu pasidalina per puse

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Raimonda    -  2021-09-14, 23:26

  Budeliai į namus – paslauga. O vat pensiją pasiimti iš pašto be GP negalima, neįleido šiandien Palangoje

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Virginija    -  2021-09-15, 04:57

  Niekaip nesuprantu kodėl visi taip nori pribaigti tuos senus žmonės.. labai norėdami suskiepyti rizikos grupes. Jauni vas atlaiko arba neatlaiko skiepus su daugybę šalutinių padarinių, o tai kaip turi atlaikyti sergantis ir garbingo amžiaus žmogus arba jau turintis daug negalavimų ir taip visi veržiasi juos suskiepyti.. net protingi žmonės kalba tą patį.. skiepyti rizikos grupes nors niekas nesiima atsakomybės kas bus vėliau.Palikite juos ramybėje, jiems ir taip užtenka probemų o tie skiepai dar nieko neįrodė kad nuo ko nors rimtai apsaugo.

  Atsakyti į šį komentarą
  •    -  2021-09-15, 10:55

   Tikslas paprastas – sunaikinti „balastą”, kuris nekuria jokios vertės valstybei ir tuo pačiu metu turi gauti tos valstybės išmokas pensijų pavidalu. Nesupraskite neteisingai – aš smerkiu tai, kas vyksta, tačiau aprašau tai tokiais žodžiais, kaip tai mato valdžios ir pinigų savininkai. Papildoma priežastis yra ta, jog pensijų fondai Europiniu mastu yra jau išvogti ir jiems reikia kažką daryti, idant kažkaip išsisukti esamoje sitiacijoje. Vat ir daro. 🙁

   Atsakyti į šį komentarą
  • Aldona    -  2021-09-15, 12:29

   Toks yra Sorošo. Geitso,Švabo….tikslas,kad numarinti kuo daugiau žmonijos, todėl ir pradedama nuo senukų pensininkų.

   Atsakyti į šį komentarą
 4. apgailetina    -  2021-09-15, 12:10

  pasidarykite langeli, per ji paimsite pensija,o budelio neileisite,ir isviso senam zmogui atidaryti durys bus pavojinga.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Nebus. Rusų kol kas dar niekas nenukariavo....

Būdamas policininko vietoje, tuos priedebilius lupčiau su dviem bananais, iš abiejų rankų ir nuo dūšios....

Bent kažkas blaiviai mąsto. debilai naudojosi kovid kad marintų žmones. Tuomet debilai naudojasi karu kad...

Davė laisvę nevispročiams reikštis tegul dabar ir kenčia. Klimakso aktyvistai yra visiški atsilupeliai. :D...

Tokio brudo visur pilna. Kai Lietuvoje susibūrė paleckiukinių šaika "Geros kaimynystės su teroristine Rusija ir...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....