infa.lt

Dauguma žmonių mieliau būtų daugumos pusėje, nei būtų teisūs

Dauguma žmonių mieliau būtų daugumos pusėje, nei būtų teisūs

23 liepos
09:44 2021
Romualdas Selvenis

autoriaus nuotr.

Romualdas Selvenis

Kaip rašė a.a. filosofas Arvydas Šliogeris – dabar padugnių triumfo era. Mes jau tik iš knygų žinome nacistinės Vokietijos nusikaltimus, bet tai, ką daro mūsų bei daugelio kitų šalių vyriausybės, mano giliu įsitikinimu, niekuo nenusileidžia to meto hitlerininkų bei jų pakalikų nusikaltimams. Karas jau vyksta. Ir tai taip akivaizdu.

Tik neaišku,ar bus kažkas panašaus su Niurnbergo tribunolu. Čia jau priklausys nuo masių sąmoningumo…. Daugelis gydytojų (apie politikus net nekalbu) parsidavė pandeminei isterikai ir sutrypė Hipokrato priesaiką lygiai taip pat, kaip valdantieji Konstituciją.

Nei vienas medikas (išskyrus prof. E.Vaitkų bei gyd. A.Biguzaitę) neiškelia į viešumą neigiamų ir sunkių poskiepinių žmonių būsenų ir mirčių. Paprastiems žmonėms, kurie neturi supratimo kas vyksta, vis tik kelia įtarimą tokie metodai, kaip kad žmonės skirstomi į grupes pagal pažiūras ir naudojamas psichologinis spaudimas.

Nėra skirtingas nuomones palaikančių mokslininkų argumentuotos diskusijos ir bendrų sprendimų paieškos, o propagandinė žiniasklaida atspindi ne visas nuomones, o tik valdančiųjų. Nėra žalos atlyginimo, pasireiškus ilgalaikiams šalutiniams poveikiams, ar ištikus mirčiai. Nors vakcinos yra eksperimentinės, medikai atleisti nuo bet kokios atsakomybės.

„Vakcinuotis viliojama nemokamais cepelinais, bandelėmis bei prizais loterijose. Logikos ieškoti beviltiška,tikra abra-kadabra. Paskiepytieji gali platinti virusą, tačiau būtina pasiskiepyti, jog nebeplistų virusas. Skiepas neveikia pavojingesnės delta atmainos, tačiau reikia kuo greičiau skiepytis, kad neplistų delta atmaina.

Skiepas neapsaugo nuo susirgimo, tačiau apsaugo nuo sunkesnių ligos formų bei mirties – tiesa, statistiškai daugiau miršta paskiepytieji. Tokias ir panašias nesąmones kasdien kartoja Sveikatos apsaugos ministras ir jam pritariantys fašistai, pasiryžę panaudoti visas gerąsias Hitlerio praktikas, diegiant „mokslo pažangą“ į svetimus kūnus“.(ištrauka iš L.Kolosauskaitės laiško SAM ministrui)

Kas dėl farmos gigantų – vėl tikra abra-kadabra, kai skaitai – Kinijos biologinė laboratorija Uhane susijusi su „Glaxosmithkline”, kuriai priklauso” Pfizer „!” (tas, kuris gamina vakciną nuo viruso, kuris buvo pradėtas Wuhano biologijos laboratorijoje ir kurį finansavo daktaras Fauci, kuris reklamuoja vakciną!

„GlaxoSmithKline“ valdo „Black Rock“ finansų padalinys, kuris valdo „Open Foundation Company“ (Soroso fondo), kuri valdo prancūzų AXA finansus! „Sorosui priklauso vokiečių kompanija „Winterthur “, kuri pastatė kinų laboratoriją Uhane ir kurią nusipirko vokiečių „Allianz “, kurios akcininkas yra „Vanguard“, kuris yra „Black Rock” akcininkas, kuris kontroliuoja centrinius bankus ir valdo maždaug trečdalį viso pasaulio investicinio kapitalo.

„Black Rock“ taip pat yra pagrindinis MICROSOFT akcininkas, priklausantis Billui Gatesui, kuris yra „Pfizer“ akcininkas ir dabar yra PSO sponsorius! Dabar jūs suprantate, kaip negyvas šikšnosparnis, parduotas Kinijos Turguje, užkrėtė VISĄ PLANETĄ ‘mirtinu virusu !

Dar viena farsas, dar viena abra-kadabra, atseit vakcinuoti serga lengviau ir jų miršta mažiau. Ar tikrai????

Štai oficiali UK koronaviruso „Delta” štamo š.m. vasario-birželio mėnesiams statistika ir išvada:

Vakcinuotų žmonių mirtingumas 8 KARTUS DIDESNIS nei nesivakcinavusių. Didžiausias mirtingumas – žmonės > 50m amžiaus.

Imame iš žemiau esančios lentelės:
SUSIRGO:
Viso: 123620
Vakcinuotų abejomis vakcinos dozėmis: 10834
Nesivakcinavusių: 71934
MIRĖ (28d. laikotarpyje po teigiamo testo)
Viso: 257
Vakcinuotų abejomis dozėmis: 118
Nevakcinuotų: 92
DABAR PALYGINKIME PROCENTALIAI:
Vakcinuotų mirė: 1% (118 iš 10834 sirgusių)
Nevakcinuotų mirė: 0.12% (92 iš 71931 susirgusių)
Ar vis dar lieka klausimų apie vakcinos „veiksmingumą”?
Šaltinis – oficialus GOV.UK puslapis.
(https://assets.publishing.service.gov.uk/…/Variants_of). 16 puslapis, 5 lentelė.

Autoritetingiausias tarptautinis medikų mokslininkų žurnalas Lancet Microbe 2021 m. straipsnyje apibendrino įvairių skiepų veiksmingumą. ABSOLIUTUS korona skiepo veiksmingumas įvairiuose tyrimuose buvo apie 1 proc. ir mažiau:

• 1,3% AstraZeneca–Oxford,
• 1,2% Moderna–NIH,
• 1,2% Johnson,
• 0,93% Gamaleya (Sputnik)
• 0,84% Pfizer–BioNTech.

T.y., iš šimto paskiepytųjų skiepo dėka infekcijos išvengė apie 1 asmuo, kitų 99-ių rizika užsikrėsti nepasikeitė. Žiniasklaidoje linksniuojamas 95 proc., 90 proc. ar 67 proc. veiksmingumas yra SANTYKINIS veiksmingumas.

Kur kas aiškiau būtų pasakyti, kad, remiantis šių tyrimų duomenimis, reikėtų pask!epyti nuo 76 iki 117 žmonių, kad vienas išvengtų infekcijos:

• 76 – skiepijant Moderna–NIH,
• 78 – AstraZeneca–Oxford,
• 80 – Gamaleya,
• 84 – Johnson
• 117 – Pfizer–BioNTech.

Šaltinis: 2021 https://www.thelancet.com/journals/lanmic/article/PIIS2666-5247(21)00069-0/fulltext

**

Kol žmonės turės bent minimalias teises, – jie nesukils. Duodant jiems pinigus, maistą ir pramogas, žmonės sutiks po truputį prarasti savo teises iki kol jų nebeliks. Jei rimtai, manau, bent 30 proc. tikrai nepaisys jokių grasinimų bei suvaržymų, ir jokios represinės priemones neprivers susileisti šio visiškai neištirto genų inžinerijos produkto, prifarširuoto nanodaleliu, grafeno oksido ir kitu komponentų, tiesiog naikinančių natūralų imunitetą. Vėl kyla paralelė su nacistine Vokietija, kuomet virš konclagerių vartų buvo užrašas „darbas išlaisvina“,o dabar esame keli žingsniai link skaitmeninio konclagerio. Tik šūkis kiek kitoks – „petys už laisve”…

Internetas prieinamas visiems. Jame informacijos daugiau nei sočiai. Ir tikrai yra daugybė pilietiškų medikų, profesorių, kalbančių tiek rusų, tiek anglų kalbomis, o nemažai video ir su lietuviškais įgarsinimais arba subtitrais, kurie labai suprantamai išaiškina visą šios feikinės pandemijos farsą bei esmę.

Nuo rugsėjo vėl laukia labai sunkūs išbandymai. Apribojimai, suvaržymai bei spaudimas bus didesni, nei praeitą žiemą. Bus metamos visos įmanomos pajėgos suvakcinuoti likusią dalį žmonių. Liko sąmoningiausi. Tokiais išlikime ir iki pabaigos, nesvarbu, kada ji bus.

Aš čia neliečiau ekonominių finansinių padarinių, smulkiojo bei vidutinio verslo žlugdymo motyvų, atsisakant grynųjų pinigų, kad būtų greičiau pereita prie skaitmeninės valiutos, nuotolinio mokymo žalos, ir ko tuo siekiama. Labai trumpai ir siaurai paliečiau daugiau kovidinį – emocinį aspektą, nes, kaip baigęs veterinarinės medicinos studijas, tikrai sugebu geriau analizuoti bei daryti išvadas būtent šioje srityje..

Beje, aš neneigiu viruso egzistavimo, tik priemones prieš jį galėčiau sulygint su paplitusiu posakiu: „Įsivaizduokite, jog turite 99.7 proc. šansą, kad nesusirgsite vėžiu, bet jums priverstinai brukama chemoterapija .Dėl visa ko…”

Žmonės, įjunkit smegenis vieną kartą. Nesizombinkit televizoriais, neskaitykit propagandinių sorošinių leidinių ir dienraščių, ko gero „Respublika” vienintelis tikrai nepriklausomas leidinys, ir bet kokia nuomonė gali būti publikuojama, net ir nesutampanti su dabartinių apgailetinų bukalaurinių bobų ir dulkių marionetinės vyriausybės politika.

Pabaigai pacituosiu satyrinį bet taiklų Sauliaus Veržikausko komentarą socialiniame tinkle :

„Turiu atvirkštinę iniciatyvą: reiktų įstatymo, kad pasiskiepiję, tačiau bijantys užsikrėsti ir bijantys kontaktų su kitokiais žmonėmis, būtų priverstinai atleidžiami iš darbų. Jie bijo kontakto su sveikais žmonėmis, tad kodėl atleisti reiktų tuos sveikuosius, o ne liguistai įsibauginusius? Manau, kad verslui ir apskritai šaliai daug naudingiau būtų, kad liktų dirbti tik sveiki ir drąsūs, nemežantys į kelnes žmonės. Bailiai ir ligotieji gali pasilikti namuose, ar saugiai tupėti miškeliuose bei parkuose, ramiai ir saugiai kvėpuoti grynu oru, savo mintimis ir baimėmis neteršdami aplinkos bei visuomenės.

Taip pat jie gali nešioti po dvi, net tris kaukes, skiepytis iki valiai, ir ne tik į petį, verkti bei ūbauti (bet tik toliau nuo žmonių), iki valiai žiūrėti LRT bei skaityti delfį su 15min. O laisvę veikti ir gyventi privaloma duoti tik sveikiems, drąsiems ir mąstantiems. Tokiu būdu mūsų tautos genofondas pasiektų aukštumas.”

infa.lt neprisiima atsakomybės už straipsnio autoriaus pateiktų duomenų ir  faktų tikslumą, tačiau yra už žmonių teisę atvirai išsakyti tai, kaip mato ir ką galvoja apie situaciją valstybėje Covid politikos fone.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 588

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...