infa.lt

Atėjo laikas, daugiau delsti negalima

Atėjo laikas, daugiau delsti negalima

12 balandžio
16:51 2021

 

2018 m gruodžio 10 d. mitingas prie Kudirkos paminklo Vilniuje

2018 m gruodžio 10 d. mitingas prie Kudirkos paminklo Vilniuje | nuotr. infa.lt

Dar nuo studentavimo laikų pastoviai sprendžiu uždavinį – kokia valdžios sistema būtų geriausia liaudžiai, geriausiai atitiktų šalies gyventojų valią , na ir ,aišku, būtų gerbiama ir palaikoma piliečių. Esu išgryninęs tik dvi sistemas, apie vieną nekalbėsiu, nes ji bent kol kas yra neįmanoma dėl esamų stereotipų.

Kalba bus apie tą, kuriai įgyvendinti netrukdo jokie dabartiniai įstatymai ir jau senokai yra visos techninės galimybės. Bet pradžiai apie tai nuo ko pradėti. Artėja labai gražus, šviesus ir didis renginys Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021. Daug žmonių suvažiuos, taip pat bus daug palaikančių , kurie negalės atvažiuoti.

Tuo bus išreiškiamas daugiatūkstantinis nepritarimas valdžios veiksmams.

Nežinau, ar bus reikalaujama valdžios atsistatydinimo, ar tik kai kurių veiksmų vykdymo ar nevykdymo, nesvarbu, valdžia ir toliau patyliukais darys darbus pagal gautus nurodymus, kaip prasitarė.

Jei įvyktų stebuklas ir valdžia atsistatydintų, ar turime ką pasiūlyti? Aš manau, kad iš esmės kol kas – ne.

Nacionalinis susivienijimas ar panašūs junginiai, manau, yra tie patys drakonai, kuriems išsiristi tik trūksta valdžios inkubatoriaus. Visos iki šiol mums žinomos partijos tokios buvo.

O ir tų partijų ar kitokių susivienijimų gausa tik skaldo šalies piliečių vienybę ir daro juos atskirai lengvai palaužiamus. Tą eilinį kartą įrodė paskutiniai Seimo ir prezidento rinkimai.

Siūlymas – manau, kad naudojantis šeimos gynimo maršu reikia įkurti partiją, kuri galėtų vadintis „Tiesioginės demokratijos“ ar „Tautos valios“ ar dar kaip nors atitinkant esmę (kodėl būtent partiją, parašysiu vėliau).

Partijos esmė ir kertinis pagrindas – tiesioginė demokratija. T.y. rinkiminės apygardos atstovas (deputatas) dėl kiekvieno balsuojamo klausimo negali balsuoti kitaip nei balsuoja dauguma tos apygardos gyventojų.

Apygardos gyventojai, kaip ir deputatas, prie balsavimo sistemos prisijungia mobiliąja programėle ar internetu su asmeniu identifikavimu.

Prisijungę rinkėjai mato įstatymų projektus, balsavimų tvarkaraštį ir pan. Viskas labai demokratiška, sąžininga ir teisinga.

Reikia keliuko premjerui ar aplinkelio Šiauliams, balsuojam,- nubalsavo dauguma už keliuką – prašom, Premjere! Reikia žydrojo parado Gedimino prospektu, balsuoja Vilniaus gyventojai, dauguma už – prašau, keliaukit vaivorykštiniai!

Lygai taip pat būtų elgiamasi ir su Stambulo konvencija, Lisabonos sutartimi ir visais kitais įstatymais, įsakymais ar leidimais.

Beveik visi esame nusivylę balsuodami už lyg ir teisingą gražbylį ar partiją, kurie vėliau elgiasi visai ne taip kaip tikėjomės. Šiuo atveju bus suteikta proga kiekvienam išreikšti savo valią kiekvienu klausimu tiesiogiai, vėliau nieko nekaltinant. Esi konservatyvių pažiūrų – puiku, balsuok už save. Esi socialistas, liberalas, tautininkas ar dar koks ‘istas ar ‘astas – balsuok už save!

Ši partija leis kiekvienam šalies piliečiui ne tik pasijusti, bet ir iš tiesų būti savo šalies šeimininku.

Yra patarlė – sistemos neįveiksi žaisdamas pagal jos taisykles. Nesutinku, viskas įmanoma, tik į reikalą reikia pažvelgti kūrybiškai. Todėl siūlau pradėti būtent nuo tokios partijos įkūrimo ir griežto visų esamų įstatymų laikymosi. Tai bus kaip formulė leidžianti įveikti esamos sistemos hematoencefalinį barjerą, o jį įveikę ištaršysim šį širšių lizdą ir, manau, pasieksim žymiai daugiau nei Islandija

Esu įsitikinęs, bus tarp mūsų kas galėtų padėti sukurti šiam reikalui virtualią platformą, kurios dar nėra. Dabar svarbiausia – idėja ir liaudies pakilimas. Šis junginys būtų centras vienijantis įvairių pažiūrų Lietuvos žmones (neskaitant valdžios ir turinčių naudos iš tos valdžios)

Suprantu, kad mums bus priešinamasi. Jau numačiau kaip kas ir ką darys. Numačiau kaip elgtis įvairiais atvejais, kai priešą priversti dirbti mūsų naudai. Tai ir dar daug ko neparašiau, buvo sudėliota dar 2014 metais, tiesiog didžioji žmonių dalis tam nebuvo pasiruošusi.

Dabar laikas, delsti daugiau negalima, iki Didžiojo šeimos gynimo maršo liko tik mėnuo.

Prašau tai laikyti atviru kreipimųsi į Vitą Tomkų, Raimondą Grinevičių, Ugnių Kiguolį, visus šviesaus ir sveiko proto žmones neabejingus mūsų ateičiai.

Kurkime!
Sėkmės visiems!

mūsų skaitytojas Ec

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 1 784

Žymos

Atsiliepimų 13

 1. Dar vienas    -  2021-04-12, 17:10

  Pasvajoki motinėle tu galvelę vaiko.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. cinikas    -  2021-04-12, 18:01

  Straipsnio esmė priešinkitės, bet tik įstatymų ribose. Visas bajeris tame, kad kita pusė nepaiso įstatymų, toks šachmatininko ir boksinininko mačas.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. axis Saulius    -  2021-04-12, 19:59

  Sveiki. Na straipsnio autoriaus kai kurios mintys vertos diskusijos!, malonu butu padiskutuoti sia tema su straipsnio autoriumi.Tad rasau savo MSN, Saulius Kob . tikiuosi autorius atsilieps?…

  Atsakyti į šį komentarą
 4. zplanas    -  2021-04-12, 20:23

  NEW WORLD ORDER

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Edvaradas    -  2021-04-13, 01:14

  Naudojantis maršu, kad tai nebūtų bereikalingai tuščias laiko ir lėšų švaistymas ir tik valdžiai naudingas „garo nuleidimas”, reikia surinkti parašus referendumui dėl priešlaikinių seimo rinkimų ir teisėsaugos bei KT reformos.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Hm    -  2021-04-13, 11:51

  Siūlyčiau ne kurti naują partiją, bet apjungti esančias tautinės pakraipos partijas kaip Sąjūdį. Kitu atveju tai bus tik dar viena partija ir be to – be jokios politinės patirties…

  Atsakyti į šį komentarą
  • Ec    -  2021-04-13, 14:27

   Niekas nesijungia, kiekvienas nori būti mažas bet karalius savoje partijėlėje. O ir apjungimas nieko neduotų, čia gi siūlymas keisti sprendimų priėmimo sistemą. Esant tokiai sistemai būti seimo nariu, nuo kurio nepriklauso sprendimo rezultatas valdačiajam neapsimoka. Jie (kas veržiasi į valdžią) bus prieš

   Atsakyti į šį komentarą
 7. aldona marija    -  2021-04-13, 20:41

  Reikalingas dvasinis tobulėjimas, o tam reikia žinių, kurių dabar niekas neteikia, bet greitai bus galimybė pasisemti išminties ir gyvenimas kardinaliai pasikeis. Mes įkūrėmė Etikos Universitetą ir jaunam ir senampravers. Skitykite internetinį laikraštėlį „Auksinis ruduo” ir palaikykite…

  Atsakyti į šį komentarą
 8. Darius    -  2021-04-15, 15:22

  Kodėl esate nusiteikę diskredituoti Nacionalinį susivienijimą? Kaip galima nauja automatiškai prilyginti tam, kas sena ir sugedę, netgi nedavus šanso pabandyti? Juk tuo pačiu argumentu pažeidžiate ir save ar tai, ką norite iš savęs steigti. Lygiai tas pat, kas galioja jūsų kritikuojamoms jėgoms, galioja ir jums.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Ec    -  2021-04-15, 17:51

   Dariau, aš nesu nusiteikęs būtent prieš jį. Labai daug kas ten yra teisinga, kam aš pritarčiau 100%. Tačiau – jie nelinkę vienytis su draugiškais judėjimais, labai kategoriški ir nelinkę į kompromisus, kurie vienijantis yra būtini. Ten galioja taisyklė: tegu mano partija ir maža, bet aš čia karalius. O įveikti prieš Lietuvą nukreiptas jėgas galima tik susivienijus. Tai ką siūlau nėra partija, tiksliau, partija yra tik apvalkalas, siūlau keisti balsavimo – atstovavimo principą, kad visi galėtų pareikšti savo valią bet kokiu klausimu. Techniškai tai visiškai įmanoma.

   Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Bent kažkas blaiviai mąsto. debilai naudojosi kovid kad marintų žmones. Tuomet debilai naudojasi karu kad...

Davė laisvę nevispročiams reikštis tegul dabar ir kenčia. Klimakso aktyvistai yra visiški atsilupeliai. :D...

Tokio brudo visur pilna. Kai Lietuvoje susibūrė paleckiukinių šaika "Geros kaimynystės su teroristine Rusija ir...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...