infa.lt

V. Uspaskich. Valdžia vis gąsdina Korona? Visi į Palangą!

V. Uspaskich. Valdžia vis gąsdina Korona? Visi į Palangą!

20 rugsėjo
09:25 2020

Viktoras Uspaskich

Keisti sutapimai ar gamtos anomalijos mums visiems rodo, kad kažką darome ne taip. Turime išmokti kažką svarbaus šiame gyvenime, pakeisti savo požiūrį į jį, pakeisti savo mąstymą, atsisakyti kažkieno sukurtų primestų kvailų stereotipų, įstatymų, kurie virto visuotinomis gyvenimo normomis.

Mokslininkai, tyrimai, nauji atradimai, proto bokštai mums vis siūlo naujas taisykles, daiktus, vaistus ir t.t. Bet, kaip nekeista, ligų daugėja, sveikata prastėja, vis daugiau vaikų gimsta su patologijomis, taika ir saugumas balansuoja ties plonyte riba, demokratijos mažėja, šiuolaikinis liberalizmas veda ne į laisvę, o į kuo didesnį iškreipimą ir atitolina nuo gamtos bei dvasinių vertybių.

Jėzus Kristus buvo liberalus, bet Jis niekada nepropagavo šiuolaikinio liberalizmo. Galų gale, nejaugi visi tie mokslininkai protingesni už Kūrėją? Nejaugi Kūrėjas sukūrė visą gamtą ir kažkokias gyvas būtybes tam, kad pakenktų žmonijai? Kūrėjas kuria tam, kad mes kažką išmoktume ir nekovotume su Kūrėjo kūriniais.

Sunku suvokti – vos ne visi politikai vaikšto į Bažnyčią, bet savo elgesiu ir kuriamais įstatymais elgiasi visiškai priešingai, nei kalbama Bažnyčioje. Taip, Bažnyčia buvo su tais, kurie stovėjo prie Nepriklausomybės vartų, bet Bažnyčia juk nesakė, kad kai atkursim Nepriklausomybę galėsim nekreipti dėmesio į Kūrėjo planą ir iškreipti visus visatos ir gamtos dėsnius.

Niekur neteko girdėti arba skaityti, kad mūsų aukščiausiasis Kūrėjas agituotų žlugdyti ir žudyti tai, ką Jis sukūrė. Agituotų kurti šeimas vyrui su vyru ar moteriai su moterimi ir dar kartu auklėti vaikus. Kirsti medžius, chemija nuodyti žemę, keisti genų kodus, savo nuožiūra modifikuoti gamtos reiškinius ir t.t. O viskas juk pristatoma neva žmonijos labui ir taip, lyg mes būtume protingesni už Kūrėją.

Tik žmonės vis daugiau depresuoja, vis daugiau savo noru pasitraukia iš gyvenimo, vis daugiau ligų ir susirgimų, gimsta vis daugiau nesveikų vaikų. Ir kuo daugiau vaistų bei mokslinių rekomendacijų, tuo daugiau nesveikų žmonių. Kuo daugiau taisyklių, tuo daugiau advokatų, teismų, arbitražų, valdžių, reguliatorių, prižiūrėtojų. Jau nėra kam dirbti! Liko tik prižiūrėtojai, mokslininkai, valdininkai ir pensininkai.

O kai suranda kokį ilgaamžį žmogų ir pasidomi apie jo ilgaamžiškumą, paaiškėja, kad jis gyveno gamtoje, nesipriešino jei, nežino kas yra vaistinė ir rekomendacijos mokslininkų, kurie pasakoja kaip sveikai, ilgai ir laimingai gyventi, bet patys depresuoja ir miršta kaip musės, nesulaukę ir 60-70% tų ilgaamžių žmonių amžiaus.

Gamta periodiškai mums sako STOP! Pafiltruokite savo gyvenimą ir suderinkite jį su gamta ir jos dėsniais.

O tokiai nedidėlei šaliai kaip Lietuva, Kūrėjas sako, STOP! Visi į Palangą! Ir, o Dieve, stebuklas – nei vieno viruso židinio, nei vieno susirgimo. O juk būtent čia, kurorte, masė žmonių trinasi vienas prie kito, šimtai tūkstančių žmonių per dieną kontaktuoja vieni su kitais. Pilna barų, restoranų, – jokių kaukių ir apribojimų, ir nei vieno susirgimo! Bejėgis Veryga nors ir labai norėjo, kad kas nors ten susirgtų, bet, nežiūrint į jo pastangas, ai nei vieno.

Nes ten žmonės ilsisi, nedepresuoja, neklauso Verygos vėpimų apie virusą ir nepaiso jo rekomendacijų. Jie gyvena įprastu ritmu, džiaugiasi gyvenimu ir todėl visi sveiki. Per visą vasarą – nei vieno susirgimo židinio, susijusio su Palanga.

Nors vasarą Palangoje būna daugiausiai žmonių, nei kituose miestuose, įskaitant Vilnių, tačiau, o stebuklas – nulis susirgimų. Gonorėja, sifiliu ir kitomis venerinėmis ligomis užsikrėtė daug, o koronavirusu – nulis.

Ir žmonės vis pastebi – koronos pilna visur, bet tik ne Palangoje. Ar neverta mūsų „verygoms“, „karbauskiams“, konsultantams ir mokslininkams atkreipti dėmesį ir paanalizuoti – kodėl taip yra?

Ne, visa valdžia su savo pseudo -patarėjais, -mokslininkais, kaip išprotėję vis kuria naujus draudimus, reikalauja, kad būtinai išpirktų visą tą š***, pripirkta kelis kartus brangiau: įvairios kaukės, testai ir pan. Tam net dalindami pinigus, taip žlugdydami ekonomiką bei vis gilyn ir gilyn varydami Lietuvą ir ateities kartas į skolas.

Teko paskaityti vieną postą Facebooke, tad nenoriu per daug piršti savo nuomonės, o tik pacituosiu Palangos verslininkus ir poilsiautojus:

„Palangoje ko tik nesutiksi: ir iš Ukrainos, Baltarusijos, iš kitų Europos šalių, kur buvo skelbiami didžiausi COVID-19 susirgimo židiniai. Barai, restoranai, naktiniai klubai pilni žmonių, be jokių kaukių, atsiskaitymas grynais. Atsiskaitymas kortelėmis, nedezinfekuojant įrenginio mygtukų, jokių atstumų laikymosi. Iš ryto, po „pachmielo“ – kas į darbą, kas į nuo žmonių kaip niekada ankščiau užkimštą pliažą. Nekalbant, kad jokių termometrų, termovizorių, sveikatos patikrų. Higienos tarnyba skėsčioja rankomis, kad nėra kaip patikrinti dirbančių prie maisto, tad patikra galioja nuo praeitų metų ir šiemet. Visas tas atvažiuojantis laikinasis aptarnavimo personalas gyvena pas rizikos grupėms priklausančias bobutes, dešimtimis naudojasi vienu tualetu, virtuve, net patalyne, o apie atstumus palėpėse neverta ir kalbėti.“

„Nei viena padavėja neserga, bobutės sveikos, skaičiuoja honorarus. Šimtai tūkstančių žmonių trinasi vieni prie kitų, geria, valgo iš tų pačių indų, miega tose pačiose lovose, vaikšto tose pačiose gatvėse. Ir nulis susirgimų. Ir, kas svarbiausia – Latvijoje, Jūrmaloje – taip pat nulis. Šią vasarą, kaip niekada, vietų jau prieš mėnesį nesurasi, bet, kaip nekeista, ir viruso nesurasi.“

Kam medalius kabinti už tokį Palangos rezultatą? Valstiečiai, „karbauskiai“, „verygininkai“ muša sau į krūtinę ir giriasi, kad suvaldė koronaviruso pandemiją Lietuvoje. O kas jį suvaldė Palangoje? Ačiū Dievui, ten nei vieno jų nebuvo, nesinaudojo jų rekomendacijomis.

Ar toks valdymas reikalingas tam, kad už 6 mln. nupirktus, bet tikrovėje 1,5 mln. kainavusius testus būtinai reikia išnaudoti? O kartu ir visokius kitus pirkinius, po visą Lietuvą skaičiuojamus dešimtimis milijonų. O Palanga tam labai bloga teritorija, nes verslo čia nepadarysi, niekas neserga, tad jie gelbėjo visą likusią Lietuvą su savo pirkiniais. Vadovaujantis Verygos ir jo šarlatanų samprotavimais, tokiose susibūrimų vietose susirgimai turi sprogti kaip atominė bomba, o įvyko atvirkščiai – sprogo gelbėtojų nuo koronos burbulas.

„Tai kaip čia dabar?! Jūros jodas virusą užmuša, ar vienos nakties nuotykiai organizmus išvalo?“

Šita riboto mąstymo valdžia su „verygom“ ir „karbauskiais“ priešakyje, pajutusi draudimų skonį, įbaugino patiklią tautą, įvarė į depresiją, paliko likimo valiai ir net mirčiai kitomis ligomis sergančius žmones.

Ekonomikos augimo metu padidinta valstybės skola, perkant rinkėjų balsus, finansuojant ir skatinant bedarbystę – už visą tai valdžia kabina sau pergalės ordinus. Klaiku. Patikli tauta ploja katučių ir vėl žada juos rinkti, o kad tokia rinkėjų nuotaika liktų iki pat rinkimų, skelbiama, kad kovidas vėl didina savo skaičių. Aišku – ne Palangoje, o vis kažkur, net ne jūsų aplinkoje.

Prieš užbaigiant straipsnį Palangos verslininko žodžiais, norėtųsi priminti, kad šitie „karbauskiai“ ir „verygos“ atsirado ne tuščioje vietoje. Tokią sistemą nuosekliai kūrė mūsų taip vadinamos tradicinės socialkonservatoriškos partijos tam, kad paslėptų savo nusikaltimus, pradangintus ir pavogtus dešimtis milijardų, o kartais ir visišką savo bukumą. Dėl to jie visąlaik kūrė naują įbauginimo burbulą, nukreipiant patiklios tautos dėmesį nuo savo nusikaltimų.

„Galvokit galva ir gelbėkit savo šalį, vaikus, verslus, šeimas nuo suktų idiotų pandemijos. Kurie per ketverius metus padarė tiek: pasakė ką turime valgyti, nuo kada iki kada gerti, kokius vaistus vartoti ir kiek stipriai sirgti, kad jie išliktų, nes kitaip jų daina ilgam, o gal ir visam laikui sudainuota.“

Sąžiningos kitų šalių valdžios jau pradeda atsiprašinėti ir pripažįsta padariusios daug klaidų, pasidavusios visuotinei psichozei. Jos atsiprašinėja ir pripažįsta, nes supranta, kad jų pareiga tarnauti savo liaudžiai, padėti lavintis ir orientuotis šitame agresyviame pasaulyje, o ne plaukti pasroviui, neturint savo smegenų, vykdant aferistų nurodymus.

Su pagarba
Viktoras Uspaskich


Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Vytautas    -  2020-09-20, 20:42

    Ne Viktoras šių minčių autorius. Ne jo žodynas ir minčių dėstymas. Pačios mintys kiek padrikos ir pritemptos. Nėra jokių aiškių idėjų ir konstruktyvių siūlymų iš padėties.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Kazlų Rūdos meras atsisakė „Maisto banko“ kvietimo globoti jų akciją Kazlų Rūdos savivaldybėje

Kazlų Rūdos meras atsisakė „Maisto banko“ kvietimo globoti jų akciją Kazlų Rūdos savivaldybėje

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Kaimo aludaris apie ES skelbiamas „lytines vertybes“

Kaimo aludaris apie ES skelbiamas „lytines vertybes“

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė apie socialdemokratus: „Šoko per tvorą, pagadino orą“

Jolanta Blažytė apie socialdemokratus: „Šoko per tvorą, pagadino orą“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    S.Skvernelis griežtai pasmerkė A.Valinsko siūlymą „šaudyti koloradus po vieną į metus“

S.Skvernelis griežtai pasmerkė A.Valinsko siūlymą „šaudyti koloradus po vieną į metus“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kiguolio špargalkė balsavimams antrame LR Seimo rinkimų ture

Kiguolio špargalkė balsavimams antrame LR Seimo rinkimų ture

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Dėl A. Valinsko pasisakymo siūlant šaudyti „koloradus po vieną į metus“, pradėtas ikiteisminis tyrimas [video]

Dėl A. Valinsko pasisakymo siūlant šaudyti „koloradus po vieną į metus“, pradėtas ikiteisminis tyrimas [video]

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Išmoktas bejėgiškumas. Užprogramuotas skurdas.  Kodėl neveikia patarimas „paimkite gyvenimą į savo rankas“?

Išmoktas bejėgiškumas. Užprogramuotas skurdas. Kodėl neveikia patarimas „paimkite gyvenimą į savo rankas“?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis. Apie tai, ką konservatoriai veiks po Seimo rinkimų

Ramūnas Karbauskis. Apie tai, ką konservatoriai veiks po Seimo rinkimų

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Pastovus karantinas, baimė ir policinė priežiūra – tai mūsų ateitis?

Pastovus karantinas, baimė ir policinė priežiūra – tai mūsų ateitis?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kur semtis jėgų?

Kur semtis jėgų?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Zigmas Vaišvila. išdidus V. Radžvilo vadovaujamas Nacionalinis susivienijimas sieks po ketverių metų įveikti 5% barjerą

Zigmas Vaišvila. išdidus V. Radžvilo vadovaujamas Nacionalinis susivienijimas sieks po ketverių metų įveikti 5% barjerą

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Ingrida Šimonytė neatmetė galimybės tartis su Laisvės Partija švietimo klausimais

Ingrida Šimonytė neatmetė galimybės tartis su Laisvės Partija švietimo klausimais

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Martinkus. 1/10 arba Mintys po rinkimų

Andrius Martinkus. 1/10 arba Mintys po rinkimų

komentarai 3 Skaityti visą įrašą
    Rinkėjai visada teisūs. Jei tu laimi – taip ir yra. Jei pralaimi – nuosprendis taip pat teisingas

Rinkėjai visada teisūs. Jei tu laimi – taip ir yra. Jei pralaimi – nuosprendis taip pat teisingas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Ar ten 15 žmonių jį palaiko ar daugiau nėra esmė. Neturėtų būti legalu naudoti Lietuvos...

Viena vertus, Trump'ą palaiko tikrai ne 15 žmonių. Kita vertus, labai gaila, kad palaiko ne...

Palaikau Trampą, jis už tradicinę šeimą, už darbo vietų išsaugojimą, už tai kas ir mums...

Gyvenate Amerikoje, tai ir nesikiškite į Lietuvos politiką. Mes palaikome Trampą. Jis tikras vyras ir...

dabar jus tik prilimpate prie ju zodziu rasymo, gal jis nera lietuvis o is uzsienio...

Nesuprantu kas leidžia tokias nesamones daryt ?! Givenu Amerikoje , nesuprantu išvis kaip tokie dalykai...

Fac

15 palaiko o kalba uz visa lietuva ,debilizmas....

Lietuva tikrai palaiko ir myli Trampą! Pagarba organizatoriams!...

Gieda gaidžiai,man gėda dėl jūsų...

Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *V. Uspaskich. Valdžia vis gąsdina Korona? Visi į Palangą!* - nuoroda: https://infa.lt/51134/v-uspaskich-valdzia-vis-gasdina-korona-visi-i-palanga/