• Naujienos
 • Parama
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Angelos Merkel medžioklė

Angelos Merkel medžioklė

01 vasario
01:01 2016

Merkel albumas

Kovinga jaunystė

Publikacijos pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Kanclerė Angela Merkel ir yra tikras vilkas, o jei kam tas bus patogiau – vilkė. Su jos iškilimu į didžiąją politiką, galima susipažinti įvedus raktažodį internete «The Quiet German» anglų kalba arba «Тихая немка» rusų kalba.

Buvusi demokratinės Vokietijos komjaunuolė, jaunystėje panaši į prasčiokę-profkistę, nuosekliai suėdė visus, kas padėjo jai kopti politinės karjeros laiptais. Paskutinis suėstas buvo jos pirmtakas – Gerhardas Šrioderis.

Spąstai

Bet ir taikliausias šaulys būna prašauna. Dabar atėjo jos eilė. Kanclerę Angelą įviliojo į spąstus, apsupo iš visų pusių ir matomai bus ruošiama viešas autodafé (vieša, iškilminga viduramžių laikų religinė ceremonija, apjungianti savyje procesijas, religines apeigas, šventikų pamokslavimus, viešus nuteistų eretikų atgailavimus ir jų susitaikymą su bažnyčia)

Prisiminkime nuo ko visa tai prasidėjo, kaip ji pakliuvo į sumaniai paspęstus spąstus.

Viskas prasidėjo pavasarį, kai į Europą plūstelėjo didžiulis imigrantų antplūdis. Jie buvo tikslingai nukreipti į Vokietiją. Apie tai jau buvo rašyta mūsų publikacijoje „Mums pasisekė gyventi permainų epochoje“. O kad vokiečiai nesipriešintų, jiems buvo pakankamai praplautos smegenys, įtikinant, jog karšti Libijos, Irako, Afganistano ir Sirijos vyrukai dega noru, prakaituotais veidais, dirbti Vokietijos labui, siekiant maitinti jos begalinę pensininkų armiją.

O papildomai, kaimyninės šalys, visos kaip viena pradėjo liaupsinti Vokietiją ir statė ją pavyzdžiu visoms likusioms Europos šalims, nes meilikavimas – tai, niekuomet nesutrinkantis, geriausias ginklas.

paveikslėlis

Šiaip, blaiviai mastantys vokiečiai tiesiog kraustėsi iš proto džiaugdamiesi ir lenktyniavo svetingumu. Net įprastai priešiškai nusiteikę futbolo fanatai paskelbė paliaubas ir rungtynių metu iškabindavo didžiulius plakatus «Refugees Welcome» (Pabėgėliai Sveiki atvykę )

paveikslėlis

Paskutinėje publikacijoje mes jau rašėme apie tai, kad visos šios kampanijos begėdiška režisūra buvo diriguojama iš kitos „balos“ pusės, ir padarėme prielaidą, kad jų tikslas nuvaryti Vokietiją ir visą ES nuo bėgių.

Sprendžiant pagal viską, mūsų nuogąstavimai ėmė pildytis. Tuo pačiu, pagal kampanijos sumanymą, buvo nuspręsta atsikratyti ir Merkel. Jau per daug ji apie save geros nuomonės. Nors ir palaiko sankcijas prieš Rusiją, tačiau tą daro labai nenoriai, iš paskutiniųjų jėgų. Ir visiškai netelpa į jokius rėmus jos antro dujotiekio „Šiaurės srautas“, palaikymas. Prisišokinėjo.

Spąstai suveikė

Naujametinės nakties konflikto tarp imigrantų ir vokiečių biurgerių metu, buvo dirbtinai sukurta proga. Pasakoti įvykių chronologijos dabar nėra prasmės. Ji ir taip išsamiai aprašyta MIP ir internete.

Kelno įvykiai

#ArrestMerkel

Jeigu paanalizuotume pranešimus, kuriuos apjungia šis hashtag’as (angliškai – hash (grotelės), tag(žyma) . Virtualaus internetinio pasaulio naujadaras. Tokiu būdu vartotojai apjungia pranešimų grupes pagal temas ar naudojamų hashtag’ų tipus – žodžių ar frazių naudojamų su grotelėmis #, tai atsiveria nuostabus paveikslas. Sekančioje diagramoje matome retvitų (dar vienas naujadaras – twitter pokalbių svetainės naudotojai) pranešimų su duotu hashtag’u struktūrą. Pokalbių „įsiūbavimas“ vyko iš esmės per dvi paskyras – @trainspotter001 ir @amymek. Diagramoje jas atitinka du didžiausi apskritimai, kurių dydis tiesiogiai priklauso nuo retviterių pranešimų skaičiaus. Maži apskritimai aplink juos – tai retviterių paskyros.

twitter paskyros

Jeigu atsidarysime Twitter paskyras @trainspotter001 ir @amymek tai pastebėsime, kad nei viena šių paskyrų nesusijusi su jokiu regionu.

Nieko baisaus. Kad nustatytume, iš kur valdomos šitos paskyros, paanalizuokime jų kas valandinį aktyvumą, kuris parodytas kitoje diagramoje. Horizontali ašis – tai laikas pagal Grinvičių.

grafikai

Žiūrime į kairiąją diagramą. Kritimas jos viduryje – tai pats mažiausias šios paskyros aktyvumas. Pasirodo, nuo 7 iki 14 valandos pagal Grinvičių @amymek miega. Šituo paros metu Europoje pats darbo įkarštis. Todėl atskaičiuojant nuo Grinvičio 7 laiko juostas ir atsirandame vakarinėje JAV pakrantėje, kur randasi visiems žinoma Kalifornija.

Paskyroje <a rel=“nofollow“ href=“https://twitter.com/Trainspotter001″>>@trainspotter001</a> dar įdomesnis vaizdelis. Jo aktyvumas nuo 7 iki 17 valandos pagal Grinvičių nors ir sumažėjęs, tačiau gaunasi, kad jis tikras darboholikas. Ši paskyra buvo užregistruota 2015 metų kovo 22 dieną ir per praėjusius 10 mėnesių patalpino 26 560 pranešimų, t. y. kasdien, be išeiginių, vidutiniškai po 88 pranešimus. Žmogui tai labai daug. Galime daryti prielaidą, kad šią paskyrą valdyti padeda programinis botas. Naktimis jis talpina pranešimus automatiškai, o dieną į darbą įsijungia šeimininkas. Bet kokiu atveju, aktyvumo sumažėjimas viduryje leidžia manyti, kad jis iš Kalifornijos.

paveikslėlis

Sekančioje diagramoje parodyti ryšiai tarp paskyrų, talpinusių pranešimus su hashtagu #ArrestMerkel .

paveikslėlis

Apskritimų dydis priklauso nuo užsiregistravusiųjų skaičiaus tarp vartotojų, talpinusių pranešimus su šituo hashtag’u. Pirmoje vietoje @genophilia . Šioje paskyroje taip pat nenurodytas regionas, tačiau laiko aktyvumo analizė leidžia jį priskirti rytinei JAV pakrantei. Ir iš visko sprendžiant, jis irgi botas. Nuo 2012 metų rugsėjo 7 registracijos dienos jis patalpino 105 709 pranešimus, t. y. ir vėl po 88 pranešimus per dieną.

Taip pat atsirado paskyra @jjauthor . Jos registracija JAV, Nevados valstijoje. Ją valdo taipogi programinis botas. Nuo 2010 metų rugpjūčio 12 dienos per ją buvo patalpinti 594 032 pranešimai, t. y. vidutiniškai be miego ir poilsio 305 pranešimai kiekvieną dieną.

Daugybė ryšių tarp paskyrų parodo mums tai, kad jos tampriai tarpusavyje susijusios. Atsižvelgiant į tai, kad tarp aktyvistų mes aptikome botus, galime daryti prielaidą, kad ir tarp likusių paskyrų jų irgi daug.

Merkel has to go!

Šis šūkis tapo populiarus PEGIDA dėka (apie šią organizaciją Vokietijoje mes jau esame rašę). Vokiečiai su šituo lozungu išėjo į demonstracijas prieš migrantus. Retviterių analizė mums duoda sekantį vaizdą

grafikas

Jan Bruck – vokietis iš Kelno, sprendžiant iš visko, aktyvistas ar PEGIDA simpatizantas. O štai @OnlineMagazin – tai žurnalo paskyra, kuri valdoma iš Kijevo. Tą patvirtina ir valandinė jos aktyvumo analizė.

paskyra

Demaskuodamas Merkel, jis (žurnalas) duoda nuorodą į New York Times straipsnį «Germany on the Brink» (Vokietija ant ribos), kuriame Merkel siūloma atsistatydinti.

Merkel

Yra šito straipsnio vertimas ir rusų kalba pavadinimu «NY Times: Германия на грани из-за „благородной глупости” Меркель». (Dėl „kvailo Merkel kilnumo“ Vokietija balansuoja ant ribos)

Merkel ir „Mein Kampf“

Merkel ant galvos užkrito dar viena neganda, dėl kurios kaltinama ji pati. Vokietijoje perleista Hitlerio knyga „Mein Kampf“, tapo bestseleriu ir buvo greitai išpirkta. Kas kaltas? Suprantama – Merkel!

puolimas

Ji atkakliai stumiama prie to, kad atsistatydintų. DW (Deutsche Welle) žurnalisto straipsniai: „įvykiai Kelne gali tapti Merkel epochos pabaigos pradžia“ arba „Įvykiai Kelne apsunkina migracijos krizę ES“.

Į pjudymą įsijungė visi.

paveikslėlis

Neatleidžiama niekas.

Tradiciškas rusų klausimas – „ką daryti?“

Ką mums daryti? Numoti į buvusią VDR komjaunuolę ranka ar vis tik iš susidariusios situacijos išgauti sau naudos?

Gal vis tik būtų prasminga atverti kanclerei Merkel akis, kad ją su tais emigrantais tiesiog niekingai pakišo ir dabar pasmerkė politinei užmarščiai, kaip tą patį prieš du su puse metų padarė su Ukrainos prezidentu Janukovičiumi? O gal ji susipras, kad iš pindosų negalima tikėtis nieko gero? Gal ji susipras, kad šiuo metu nuo jos priklauso ne tik jos pačios asmeninė ateitis, bet ir visos Europos ateitis? Nes, jeigu Vokietijoje išsiliepsnos pilnavertė politinė krizė, – ji suduos smūgį visiems, ir ant vieningos Europos ateities galima dėti riebų kryžių. O dėl to ir pačiai Rusijai geriau nebus.

Toliau nebefantazuosiu, nes asmeniškai nuo manęs esamu momentu, nelabai kas ir priklauso.

Vladimiras Šalachas
filosofijos mokslų daktaras
RMA filosofijos instituto vyresnysis mokslinis bendradarbis

Pagal vremya4e.com parengė Remigijus Sinkevičius

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 525

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. kabalistas    -  2016-02-01, 09:15

  Yra tokia patarlė: „Vienas muštas vertas šimto nemuštų“.

  Taigi, ši Angela ir galėtų būti tuo „angelu“, kuris šimtą kartų vertesnis už dar neturinčius skaudžios patirties. Deja, kaip ir visada, mes ir dabar būsime linkę paklusti gundymams velnio, kuriam tik akli mulkiai į tarnus tinkami, nes jų dievas Liuciferis/antikristas. Taip leidžiame šėtonui susidoroti su jam jau nebetinkamais.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...