infa.lt

Stiprūs vyrai visada renkasi stiprias moteris

Stiprūs vyrai visada renkasi stiprias moteris

12 lapkričio
01:01 2015

hitgid.com

stipri moterisDauguma moterų svajoja apie stiprius, sėkmingus ir turtingus vyrus. Ir daugelis nepatenkintos savais vyrais, kas pastoviai išreiškiama kaprizais: silpnas, minkštas, mažai uždirba, nevykėlis ir t.t.

Kažkurios taip ir lieka sėdėti ant upės kranto, svajodamos arba aikštydamosi, o kai kurios išsirengia į Kelią, kad pažadintų vandenyną.

Kodėl taip nutinka? Nuo ko tai priklauso?

Dabar internete yra daugybė straipsnių, tema, kaip susirasti sėkmingą ir turtingą vyrą, kaip atskleisti moteriškumą ir pan. Aš taip pat ištyrinėjau šį klausimą ir štai ką aptikau, kaip visada pasinaudojusi savo technika (pagal kinų sistemą analizuojant likimą) ir viską, ką pamačiau natalinėse kortose (natalinė astrologija dirba su žmogaus gimimo korta, pagal kurią aprašo visą jo gyvenimą iki pat senatvės) sulyginusi su savo sukaupta asmenine vystymosi patirtimi.

Išanalizavusi natalines kortas daugelį porų pagal balanso būseną jų energijoje, aš pamačiau, jog stiprūs vyrai visada nesąmoningai pasirenka stiprias moteris. Panašūs pritraukia panašius. Ką tai reiškia?

Visiems mums nuo gimimo yra duotos energijos atsargos: kažkas jų turi mažai, kas iš karto jaučiama: žmogus dažnai pavargsta, skuba, jo tam tikra eisena ir kalba, jis mieliau renkasi neprisiimti sau didesnės atsakomybės, nuolat pasiduoda esant nemalonumams… ir pan.

O kažkam pasisekė labiau. Ir būtent tokiems žmonėms rekomenduojama užkariauti naujas aukštumas, rizikuoti, užsiimti verslu ir sukti didelius kapitalus. Jie be ypatingų pastangų savo veikla gali užimti, tiesiogine ir perkeltine prasmėmis, dideles erdves . Štai čia ir yra tie patys stiprūs ir sėkmingi vyrai.

Jiems, jų pasaulinei veiklai, nuolatos reikia papildyti energijos atsargas, nes jie savąją nuolatos išeikvoja. Jų tikslas: naujų aukštumų užkariavimas. Todėl jiems reikalinga ta moteris, kuri sugebės bet kuriuo metu jiems duoti reikiamą energijos kiekį. Tačiau ir ši moteris turi turėti tam tikrų savybių (čia kalbu apie vidinę prigimtį, pasaulėžiūrą ir požiūrį į gyvenimą, į skirtingas situacijas ir pan.).

Už kiekvieno didžio vyro stovi didi moteris

Todėl, mielos damos, svajoti apie tokį princą maža… jeigu nepasakytume, jog beprasmiška. Reikia dirbti su savimi, ir dirbti labai rimtai. Viduje prireiks atlikti pilną „kapitalinį remontą“.

Jeigu nuo gimimo turite mažai energijos, tačiau šalia savęs labai norite matyti stiprų vyrą, turėkite mintyje:

 • beprasmiška rodyti kaprizus, spausti stiprų vyrą ir stengtis jį pranokti arba kontroliuoti (jis tiesiog išeis ir pasielgs teisingai).
 • beprasmiška kurti išorinį grožį ir kasdien keisti sukneles naujomis.
 • beveik beprasmiška stengtis atrodyti moteriškai ar žaisti Moterį. Tai žinoma padės, tačiau jeigu jis „pamatys“, jog Jūs viduje turite problemų su energijos atsargomis – jis išeis.
 • beprasmiška apie tai kaupti teorines žinias. Reikalinga praktika.
 • būkite pasiruošusi tam, jog Jūsų laukia didžiulis darbas besikeičiant viduje, o būtent nuolatinio energijos kaupimo srityje… ir tai dar ne viskas…
 • gavusi tai ko norite Jūs privalėsite suprasti ar pajėgsite orientuotis į Jums naujai atsivėrusią erdvę veiklai (prie kurios nuolat reikės pratintis!). Ar Jūs sugebėsite meistriškai suvaldyti būsimą vandenyną ir nesudužti, ar sugebėsite neišsigąsti atsivėrusios didžiulės erdvės, įvertinant Jūsų energijos atsargas, dar daugiau (!), pajausti malonumą naujam dideliam gyvenimui. Čia kalbama ne tiek apie mėgavimąsi jo materialiais dalykais, kiek apie vidinę laimę ir pasiruošimą sunkiam, tačiau puikiam darbui su naujomis teritorijomis Jūsų naujame gyvenime.

O dabar pažiūrėkite į verslininkų žmonas, tikriausiai tarp Jūsų pažįstamų yra tokių. Išorę atmetame – čia viskas aišku… žiūrėkite giliau, žiūrėkite taip giliai, kaip tik galite ir nesistenkite iš karto daryti išvadų. Šiuo atveju jos gali būti klaidingos.

Kokios jos, tos moterys?

Patikinu Jus, visos jos:

 • Turi vidinę ramybę ir pasitikėjimą savo jėgomis. Šios savybės pas jas nepajudinamos ir pasireiškia visur, ką tik jos bedarytų ir begalvotų. Šaunu – tiesa?
 • Jos atsipalaidavusios viduje. Nors išoriškai atrodo, jog jos nuolatos stiprios, tokios galios-damos. Čia pakeri jėgos fontano ir vidinio atsipalaidavimo derinys.
 • Jos pasiruošusios mąstyti plačiai, nesistengia išlaikyti ką bebūtų (o kam? Jos neturi nepilnavertiškumo komplekso ir daugelį baimių, būdingų moterims su mažomis energijos atsargomis), jos pasiruošusios eiti pirmyn ir su entuziazmu priimti viską, kas nauja, o tiksliau, ką joms siūlo jų vyrai įsisavinimui. Ne visada jų išorėje galima pastebėti entuziazmą, tačiau jis jose tikrai yra ir vyras tai jaučia.
 • Jos kaip vanduo: tekančios, viduje atsipalaidavusios, jų kūnas laisvas (tokios moterys netgi vaikšto atitinkamai). Viduje jos visada šoka, pripildytos gyvenimo ir džiaugsmo. Pasistenkite pajusti šią būseną. Ji su Jumis turi būti visada, netgi jei Jums bloga. Taip, tokia dilema. Jūs gi norite sėkmingo ir stipraus vyro?
 • Jos žino, jog nusipelno paties geriausio ir nesikuklina to priimti (čia kalbama tiek apie materialius, tiek nematerialius dalykus). Atkreipkite dėmesį, ne stverti, ne pasisavinti, ne atimti, o priimti su dėkingumu ir ramybe. Jos neturi minčių: „Taigi aš to nusipelniau, aš tokia gera, todėl aš paimsiu“. Todėl kad jos jau yra tokios būsenos ir joms nereikia įrodinėti arba mintyse sau teisintis kiekvieną kartą tai priimant arba pretenduojant į kažką. Pasistenkite pajusti šios būsenos niuansus.

Galima būtų ir toliau tęsti šį sąrašą, tačiau paliekama tai Jums.

Stebėkite, o tiksliau pajauskite tai, kokia ji, energetiškai stipri Moteris, ir susigyvenkite su tomis būsenomis taip, lyg Jūs gimėte su jomis, dirbkite su savimi ir prisiminkite, jog menkiausias falšas ar neatitikimas Jūsų viduje būtinai virs nemalonumais santykiuose su stipriu vyru, jei ne dabar – tai ateityje.

(autorė nežinoma)

parengė: Edita Sabaitė

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Stiprūs vyrai visada renkasi stiprias moteris* - nuoroda: https://infa.lt/3799/stiprus-vyrai-visada-renkasi-stiprias-moteris/