infa.lt

Sekso orgija trumpam pristabdžiusi Viktoro Orbano valdžios traukinį

Sekso orgija trumpam pristabdžiusi Viktoro Orbano valdžios traukinį

19 spalio
13:30 2019
Viktoras Orbanas spalio 13 vakare

AFP / FERENC ISZA

Viktoro Orbano partija rado kaltininką. Jo vardas yra Zsolt Borkai, jis yra Gyoro, klestinčio pramonės miesto Vakarų Vengrijoje, meras.

Spalio 14 d. ir 15 d., oficialūs ultrakonservatyvaus ministro pirmininko Fidesz partijos pareigūnai šiam 54 metų amžiaus buvusiam gimnastui, iškovojusiam aukso medalį 1988 m. Seulo Olimpiadoje, perkėlė atsakomybę už istorinį pralaimėjimą savivaldos sekmadienio. rinkimuose “, – rašo„ Le Monde “korespondentas Jean-Baptiste Chastand.

„1988 m. Zsoltas Borkai iškovojo aukso medalį, tačiau dabar kairiųjų liberalų kandidatams jis leido laimėti aukso medalį trijose – penkiose Budapešto apylinkėse ir dviejuose didžiuosiuose miestuose“, – piktinosi Gergeli Gulyas, V. Orbano štabo vadovas. Septyniuose didžiuosiuose miestuose, įskaitant Budapeštą, laimėjo opozicija “, – rašoma straipsnyje.

„Reikia pasakyti, kad miesto savivaldybės vadovas, taip pat buvęs Vengrijos olimpinio komiteto prezidentas pateko į tokį skandalą, nuo kurio galėjo atsipeikėti galėtųi nedaug Europos politikų“, – komentuoja leidinio autorius. „Spalio 4 d., likus dešimčiai dienų iki rinkimų, anoniminis tinklaraštininkas paskelbė „Pornhub“ platformoje vaizdo įrašą, kuriame dalyvauja meras, nuo 2006 m. nuolat renkamas šio miesto, kuriame gyvena 130 tūkst. žmonių, vadovu.

Vaizdo įraše matosi, kaip Zsoltas Borkai atsiduoda tikrai orgijai jachtoje prie Kroatijos krantų. Vaizdo įraše be jokių filtrų rodomas garbingas šeimos tėvas, užsiimantis seksu su prostitutėmis, alkoholio butelių ir kokaino fone“.

„Tokiai ultrakonservatyviai partijai kaip Fidesz, kuri remiasi krikščioniškos Vengrijos tapatybės puoselėjimu, šie kadrai atrodo ypač šokiruojantys. Tuo labiau, kad be moralinio aspekto, tinklaraštininkas, kuris save vadina „velnio advokatu ” ir, panašu, jog dalyvavo tuose įvykiuose teigė, kad ši kompromituojanti ir prabangi kelionė buvo sumokėta pinigais, gautais iš korupcijos“, – rašo„ Le Monde“.

„Seksas, korupcija, narkotikai … Sunku sukurti didesnį skandalą rinkimų kampanijos įkarštyje. Atrodo, kad Fidesz iš pradžių bandė užgesinti ugnį naudodama savo įprastą strategiją: slopinimą. Kontroliuojami valdžios ar jai artimų asmenų televizijos kanalai ir laikraščiai iš esmės nekreipė dėmesio į vaizdo įrašus ir tęsė išpuolius prieš opoziciją “, – teigė straipsnio autorius.

Tada Zsoltas Borkay paskelbė vaizdo įrašą, kuriame sako:„ (…) Man gėda dėl šių vaizdo įrašų ir pirmiausia norėčiau atsiprašyti savo šeimos. “Ir tada pateikia argumentą, kad pateisintų save. Rinkėjų: akyse „Aš nenaudojau biudžeto lėšų šiai kelionei finansuoti“.

Tačiau partijoje pasigirdo keli balsai, pradedant nuo kadenciją baigiančio Budapešto mero, kurie mano, kad šių atsiprašymų nepakanka, ir pradėjo raginti Gyoro merą atsistatydinti“, – rašo leidinys.

„(…) Tada staiga viskas pasikeitė. Retai būna tokia painiava Vengrijos vyriausybės ryšių aparate, kuris paprastai yra visiškai kontroliuojamas. Rinkimų dieną Fidesz patyrė savo pirmąjį pralaimėjimą nuo tada, kai Orbanas atėjo į valdžią 2010 m. “, – rašo žurnalistas.

„Vis dėlto Gyoras sugebėjo pasipriešinti šiai bangai. 45 tūkst. Savivaldybės rinkėjų paskutinę akimirką 44,3 proc. balsų perrinko buvusį gimnastą ir tuo pačiu aplenkę kandidatą iš susivienijusios opozicijos, kuris surinko 42,9 proc.”, – pabrėžia Le Monde.

„Viktoras Orbanas, kuris pažadėjo po rinkimų pasisakyti apie šį skandalą, pagaliau savo partijos vadovybei leido pranešti, kaip jie nusprendė išgydyti užkrato nešiotoją: išvaryti jį iš partijos“, – rašoma straipsnyje.

„Antradienį, spalio 15 d., Zholtas Borkay neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik paklusti. Trumpoje kalboje miesto rotušės salėje prieš reporterius, kurie buvo laikomi per atstumą ir negalėjo užduoti klausimų, jis patikino, kad palieka Fidesz, kad neatneštų moralinės žalos partijai, tačiau „nepaisant kai kurių sunkumų, Gyoro gyventojai nusprendė, kad nori toliau kartu su juo kurti miestą“.

Vaizdo įrašai, kuriuos filmuojant dalyvavo Zsoltas Borkay, trumpam sustabdė Orbano garvežį, tačiau jis vis dar yra toli nuo pilno sustojimo“, – apibendrina Jean-Baptiste Chastand.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 169

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...