infa.lt

Kova dėl liepų kirtimo Šiauliuose tęsiasi teisme

Kova dėl liepų kirtimo Šiauliuose tęsiasi teisme

28 rugsėjo
11:15 2019

Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmuose 2019-09-27 gautas asociacijos „Gyvas miškas”, kurią atstovauja advokatas Saulius Dambrauskas, skundas dėl administracinio akto panaikinimo, kuriuo prašoma skubiai laikinai sustabdyti Šiaulių miesto savivaldybės administracijos leidimo saugotinų medžių ir krūmų kirtimo, persodinimo ar kitokio pašalinimo, genėjimo darbus bei uždrausti kirsti medžius.

Taipogi prašoma panaikinti Šiaulių miesto savivaldybės administracijos leidimą saugotinų medžių ir krūmų kirtimo, persodinimo ar kitokio pašalinimo, genėjimo darbams.

Skunde nurodoma, kad šiauliečiai ir ieškovo atstovas, kaip suinteresuota visuomenė 2019-03-11 raštu „Skundas-reikalavimas dėl Šiaulių miesto pertvarkymo projektų” kreipėsi į Šiaulių miesto savivaldybės administraciją su prašymu atlikti projektuojamų pertvarkyti želdinių būklės ekspertizę.

Paaiškėjo, kad 2018-03-29 buvo atlikta želdinių būklės ekspertizė ir buvo surašytas ekspertizės aktas tik dėl 103 medžių, o Šiaulių miesto savivaldybės administracija 2019-08-22 leidimu numatė kirsti 158 brandžius medžius (liepas).

Ekspertizės išvadoje vertinant medžių sanitarinę būklę yra konstatuota, kad iš 103 vertintų medžių tiktai 16–os medžių sanitarinė būklė yra bloga, o kitų – patenkinama.

Toje pačioje išvadoje konstatuojama, kad visų medžių estetinė būklė yra nepatenkinama ir vien todėl juos išsaugoti yra netikslinga, tačiau, pasak pareiškėjo atstovo, – tikslingumo kriterijus sprendžiant medžių išsaugojimo klausimą ekspertizės akte apskritai tirtas nebuvo.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 33 straipsniu, Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmai skundo priėmimo klausimą išspręs ne vėliau kaip per septynias darbo dienas.

teismai.lt inf.

1 Atsiliepimas

  1. anoniminis    -  2019-09-29, 10:55

    Medziai trugdo 5G rysiui uztat visame pasaulyje visokiais budais yra naikinami

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Kova dėl liepų kirtimo Šiauliuose tęsiasi teisme* - nuoroda: https://infa.lt/36685/kova-del-liepu-kirtimo-siauliuose-tesiasi-teisme/