infa.lt

Lietuvą audituoja JAV, Kanada ir ES

Lietuvą audituoja JAV, Kanada ir ES

11 rugsėjo
08:17 2019

paveikslėlis

Siekiant įvertinti, kaip mūsų šalyje įgyvendinamos kontrolės ir prevencijos priemonės dėl kiaulių užkrečiamųjų ligų, Lietuvoje pradėtas vykdyti JAV kompetentingos institucijos – JAV žemės ūkio departamento Gyvūnų ir augalų sveikatos kontrolės tarnybos (APHIS) auditas.

Rugsėjo 9 d. APHIS auditoriai lankėsi Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT), kur aptarė audito tikslus ir audituojamas sritis.

Beveik savaitę vyksiančio audito metu bus vertinama šių kiaulių užkrečiamųjų ligų: kiaulių vezikulinės ligos, afrikinio ir klasikinio kiaulių maro, snukio ir nagų ligos situacija mūsų šalyje, stebima, kaip įgyvendinamos šių ligų kontrolės ir prevencijos priemonės. Auditoriai lankysis ir situaciją vertins ne tik komerciniuose ir nekomerciniuose kiaulių ūkiuose, bet ir skerdyklose, mėsos perdirbimo įmonėse, medžioklės plotuose, taip pat pasienio veterinarijos postuose.

Kartu su JAV auditoriais kaip stebėtojas dalyvauja ir Kanados kompetentingos institucijos – Kanados maisto kontrolės agentūros atstovas. Be to, Europos Komisija taip pat atsiuntė savo atstovą stebėti, kaip vyksta šis auditas.

Toks auditas vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir dar 6 Europos Sąjungos valstybėse.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Lietuvą audituoja JAV, Kanada ir ES* - nuoroda: https://infa.lt/36211/lietuva-audituoja-jav-kanada-ir-es/