infa.lt

Brexit – nauja Britanijos dilema

Brexit – nauja Britanijos dilema

03 rugsėjo
10:25 2019
Borisas Džonsonas

Youtube Stop kadras

Šiandien Bendruomenių rūmuose bus pristatyta teisėkūros pobūdžio peticija, skirta užkirsti kelią „kietam“ „brexit“. Šią iniciatyvą pristatė opozicija, praneša euronews.

Ministras pirmininkas atsakė štai ką: „Jei bus pateiktas naujas prašymas atidėti, Briuselis išmuš žemę mums iš po kojų, dėl ko jokios derybos taps neįmanomos. Aš sakau, kad norėdami parodyti savo vieningumą siekiant tikslo, torių deputatai turi balsuoti. prieš beprasmį Corbino pasiūlymą “.

Konservatorių drausmės komitetas jau įrspėjo dėl partinės drausmės pažeidimo nepriimtinumo: kai kurie Bendruomenių rūmų nariai iš torių ketino priešintis ministrų kabineto planams ir palaikyti šį įstatymo projektą. Tokiu atveju, kaip minėta, jie praras teisę atstovauti konservatoriams Bendruomenių rūmuose, jei nuspręs dalyvauti būsimuose rinkimuose.

Leiboristų lyderis atsakė savo oponentui: „Mūsų tikslas yra suabejoti vyriausybės planais dėl“ kieto „brexit“. Mūsų tikslas yra išsaugoti darbo vietas ir išlaikyti gyventojų pragyvenimo lygį. Mes sieksime užkirsti kelią ekonominio susitarimo sudarymui su JAV ir Trampu.“

Rudens sesija Vestminsteryje prasideda antradienį.

Žemųjų rūmų nariai nustatys darbotvarkę ir gali pradėti svarstyti teisėkūros iniciatyvą blokuoti „kietą“ „Brexit“, pateikdami ją balsuoti.

Jei peticija bus priimta, trečiadienį vyriausybė pateiks priešingą iniciatyvą surengti pirmalaikius rinkimus. Ši peticija turi būti apsvarstyta ir už ją balsuota tą pačią dieną.

Jei tam bus pritarta, o tam reikia dviejų trečdalių balsavusiųjų už, kiti visuotiniai rinkimai Jungtinėje Karalystėje numatomi spalio 14 d.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Brexit - nauja Britanijos dilema* - nuoroda: https://infa.lt/35969/brexit-nauja-britanijos-dilema/