infa.lt

Sociologai teigia, jog moterys su alkoholiu rankose atrodo labiau seksualiai prieinamos

Sociologai teigia, jog moterys su alkoholiu rankose atrodo labiau seksualiai prieinamos

21 gegužės
23:40 2019

Asociatyvi nuotrauka | Stop kadras iš YouTube LaisvėsTV kanalo laidos „Memelio stoties debatai“.

Moteris laikanti rankoje alkoholinį gėrimą daugelio vyrų akyse atrodo labiau seksualiai prieinama. Tokią išvadą padarė sociologai, pravedę eksperimentus, kuriuose dalyvavo apie 400 vyrų ir moterų.

„Moterys, kurios laikė rankose alaus butelį, o ne vandens butelį, buvo labiau vertinamos kaip išgėrusios, „mažiau žmogiškos“ ir labiau „prieinamos seksualiniu požiūriu“. Tačiau kalbant apie vyrus tas nebuvo taikoma“, – rašoma straipsnyje, paskelbtame Daily Mail portale.

„Pasak mokslininkų, pravedusių šį tyrimą, jo rezultatai turi nerimą keliančių pasekmių vertinant moteris ir to, kaip su jomis elgiamasi socialinėse situacijose, ir verčia daryti prielaidą, kad žmonės su mažesnė tikimybe norės įsikišti į kai kurias situacijas, kuriose moteriai gali kilti grėsmė“,- pažymi leidinys.

Tyrėjai pabrėžė: – jie darė prielaidą, jog vartojančias alkoholį moteris visuomenė dehumanizuos labiau, nei tą patį darančius vyrus ar vandenį geriančias moteris, tačiau mokslininkai liko nustebę šios dehumanizacijos lygmeniu.

Tyrimo išvados suteikia pagrindo manyti, jog, jei moteris tik laiko rankoje alaus butelį, tai vis tiek sustiptina įspūdį vyrams dėl jos seksualinio prieinamumo.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Sociologai teigia, jog moterys su alkoholiu rankose atrodo labiau seksualiai prieinamos* - nuoroda: https://infa.lt/33267/sociologai-teigia-jog-moterys-su-alkoholiu-rankose-atrodo-labiau-seksdualiai-prieinamos/