• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Agnė Širinskienė: „Tylėdamas tada, kai matai melą, paprastai tampi melo bendrininku“

Agnė Širinskienė: „Tylėdamas tada, kai matai melą, paprastai tampi melo bendrininku“

05 gegužės
11:56 2019
Agnė Širinskienė

Facebook nuotrauka

Reaguodama į DELFI paskelbtą medžiagą „Aklas pasimatymas su kandidatu. Kaip Puidokas kūrė „valstiečius“ ir kokį keršto planą jis turės atlaikyti„, valstiečių frakcijos Seime narė, Teisės ir Teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė savo Facebook paskyroje paskelbė sekantį tekstą:

Tylėdamas tada, kai matai melą, paprastai tampi melo bendrininku. Mindaugo Puidoko melo Lietuvos žmonėms bendrininke būti nenoriu.

Melas yra tai, kad Mindaugas Puidokas sukūrė LVŽS Seimo rinkimų programą, tačiau liko šešėlyje, nes neva „tikslas toks buvo“. Prie programos dirbo daugybė esamų frakcijos, partijos narių, universitetuose dirbančių ekspertų, politologų. Ramūnas Karbauskis, Stasys Jakeliūnas, Aurelijus Veryga, Virgilijus Poderys, Vytautas Bakas, Arnoldas Piktžirnis, Egidijus Vareikis ir daugelis kitų, kuriuos prisimenu iš tuomet vykusių pasitarimų ir kurie yra tikrieji programos autoriai.

Visi jie gali patvirtinti, kad M. Puidokas šiose diskusijose buvo retas, arba tiksliau – praktiškai nepasirodantis, svečias.

Melas yra tai, kad M. Puidokas buvo „nematomas, šešėlinis kardinolas, kuris strateguoja, kuris pataria, bet jo nesimato“, o R. Karbauskis „viską turėjo iškomunikuoti“. Tuo patikėti gali tik tas, kas visiškai nematė, kaip dirba mūsų frakcija ir nepažįsta jos žmonių.

Sprendimai nėra priimami diktuojant ar strateguojant „šešėliams“ ar „kardinolams“.

Ir nežinau, kaip žemai reikia pulti, kad leistum sau meluoti, jog frakcijos seniūnas komunikuoja kažkieno kito, o ne jo paties, rengtas strategijas.

Dar menkiau yra tai, kad į Prezidentus kandidatuojantis žmogus, nieko negebėdamas sukurti pats, tačiau tobulai manipuliuodamas žmonių jausmais, naudojasi LVŽS ir jos frakcijos Seime vardu, sau vienam priskiria tai, ką kasdien savo darbu kūrė ir kuria frakcijos kolegos.

Lygiai taip pat melas yra tai, kad neva LVŽS kerštauja ir atima M. Puidoko postus ir vietas Seime.

Nedirbdamas su frakcija ir priklausydamas Mišriai Seimo narių grupei jis naudojasi jos kvotomis komitetuose ir komisijose, lygiai kaip ir visi kiti likę 140 Seimo narių naudojasi savo frakcijų turimomis kvotomis.

Seimo nariui, kuris žino Seimo statutą, dėl to nekyla jokių klausimų.

Tad galime tik palinkėti buvusiam kolegai studijuoti Statutą bei sėkmės derantis su Mišria grupe ir užimant jai priklausančias vietas komitetuose ar postus Seime.

Melas yra ir tai, kad M. Puidokas sako niekada nesiveržiąs į matomas pozicijas.

Vaikų likimai, manipuliavimas Vaiko teisių įstatymo projektu, kurio svarstymo eiga Seime jis visiškai nesirūpino, jo atveju tapo tramplynu į viešumą ir kandidatavimą prezidento rinkimuose.

Tada, kai reikėjo dirbti ir tartis vaiko teisių klausimais Seime – jis nesilankė posėdžiuose arba ateidavo vos kelioms minutėms, kad spėtų padalinti interviu žiniasklaidai.

Tą gali paliudyti ir visi komitetų ar klausymų vaizdo ar garso įrašai. Tą galiu drąsiai paliudyti ir pati, nes teko dalyvauti kiekviename tokiame posėdyje ar pasitarime.

Manau, kad pripažindama ir viešindama visą šį melą, turiu apgailestauti dėl vieno – pirmiausiai mes kaip frakcija nepažinome žmogaus tiek, kad galėtume suprasti tikruosius jo kėslus ir sudarėme sąlygas pradėti dirbti Seime, paskui – kurį laiką delsėme stabdyti jo manipuliavimą vaikų likimais.

Tiesiog norėjome tikėti kolegos nuoširdumu. Dar vėliau – ilgai tylėjome, o jis tuo tarpu melavo ir mulkino Lietuvos žmones savo susigalvotais darbais ir nuopelnais.

Atrodė, kad nepatogu kalbėti apie buvusi kolegą. Deja, bet klydome – nepatogu turėtų būti nekalbėti apie tiesą ir bendradarbiauti su melu ją nutylint.

LVŽS vienija pasitikėjimas, pagarba žmonėms ir mes tikime jų išmintimi bei gebėjimu pasipriešinti melui, nors jiems meluojama buvo ir ilgą laiką.

Rinkimų laikas, tad pažymiu tai kaip politinę reklamą.


Žymos

komentarai 4

 1. Valius    -  2019-05-05, 12:24

  Konservų projektas, kaip ir Paluckas.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Henrikas    -  2019-05-05, 12:52

  Visi yra konservatnikų projektai, išskyrus Arvydą Juozaitį

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Jolanta    -  2019-05-05, 19:08

  Nuo pat pradžių Širinskiene su Karbauskiu norėjo žmones apmulkinti, kad M.Puidokui negerai su psichika. Dabar kito melo imasi…

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Rita    -  2019-05-06, 18:27

  Ar čia bosas užsakė,ar pati sugalvojote?

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


 • Nenoriu baudos (60%, 67 balsavo)
 • Saugausi viruso (29%, 32 balsavo)
 • Nežinau kodėl (11%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 111
Pradėta - 2020 8 lapkričio @ 20:34
Pabaiga - 2020 29 lapkričio @ 20:34

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Agnė Širinskienė: "Tylėdamas tada, kai matai melą, paprastai tampi melo bendrininku"* - nuoroda: https://infa.lt/32834/agne-sirinskiene-tyledamas-tada-kai-matai-mela-paprastai-tampi-melo-bendrininku/