infa.lt

Ausinės – vertėjas realiu laiku

Ausinės – vertėjas realiu laiku

10 sausio
19:19 2019

Kinijos startuolis Timekettle ėmė pardavinėti sinchroninio vertimo ausines. Technologija numato galimybę laisvai bendrauti su kita kalba kalbančiu žmogumi realiu laiku tik įstačius ausinę į ausį. Gaminys padarė tokį įspūdį būsimiems naudotojams, jog pinigus jo gamybai surinko interneto platformoje.

Belaidės, Timekettle gamybos WT2 Plus ausinės išoriškai kažkiek primena Apple AirPods, tačiau jų galimybės išeina toli už įprastų ausinių galimybių ribų. Kinų startuolio gaminys sugeba išversti 21 kalba ištariamus žodžius, o taip pat atpažinti angliškus akcentus. Su laiku startuolis žada papildyti įrenginį dar 15 kalbų.

WT2 Plus veikia kartu su išmaniuoju telefonu. Prieš pokalbio pradžią reikia pasirinkti kalbą vertimui ir patikrinti ar įjungtas Wi-Fi ir Bluetooth. Tačiau ateityje įrenginys veiks ir offline režimu.

Ausinių viso tik dvi, todėl dialoge gali dalyvauti tik du žmonės. Kiekvienas įsistato įrenginį į ausį ir suderina papildinį išmaniajame telefone – tada sistema ima veikti.

Įrenginys apdoroja trumpas kalbos išktraukas, kurių trukmė ne daugiau 15 sekundžių, ir verčia jas 5 sekundžių eigoje.

Ausinėmis taip pat galima pasinaudoti kalbant trumpomis frazėmis parduotuvėje ar turgavietėje – tam duoti pašnekovui įrenginį nebūtina.

Timekettle pristatė įtaisą-vertėją Las Vegase vykusioje elektronikos naudotojų parodoje CES 2019. Kaip praneša Sydney Morning Herald, ausinės naudoja automatinio vertimo Google ir Microsoft DI servisus. Kompanijos duomenimis, vertimų tikslumas siekia iki 95%. Žurnalistai pastebėjo, jog net triukšmingame paviljone įtaisas sugebėjo teisingai išversti anglų ir kinų kalbas.

Įrenginį galima naudoti be papildomo krovimo 5 valandų eigoje. Jeigu naudojamas magnetinis krovimo apvalkalas, tai veikimo laikas pailgėja iki 12 valandų.

Detalės apie kompanijos produktą pasirodė lapkričio mėnesį, o pardavimai startavo 2019-ųjų pradžioje. Pagal kainą ausinės-vertėjos truputį nusileidžia Air Pods – tinklapyje jas galima užsakyti už 2019 dolerių.

Sinchroninio vertimo sistemą CES 2019 parodoje pristatė ir Google. Kompanija išmokė virtualų Google Assistant pagalbininką atpažinti 27 kalbas ir versti ištariamą kalbą realiu laiku su nedideliu užlaikymu.

infa.lt atsakomybės apribojimas
Tai nėra reklama – tai medžiaga susipažinimui. infa.lt neprisiima atsakomybės už jūsų įsigyto įrenginio, jei tokį įsigysite, kokybę ar galimybes.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Ausinės - vertėjas realiu laiku* - nuoroda: https://infa.lt/28452/ausines-vertejas-realiu-laiku/