infa.lt

Vokietija patvirtino pasirengimą boikotuoti JAV sankcijas prieš Iraną

Vokietija patvirtino pasirengimą boikotuoti JAV sankcijas prieš Iraną

07 rugpjūčio
01:01 2018

REUTERS

Vokietija ir toliau aktyviai finansuos bei teiks finansines garantijas vokiečių ir kitoms europietiškoms kompanijoms, dirbančioms Irane ar bendradarbiaujančioms su Irano įmonėmis.

Apie tai rašoma Vokietijos finansų Ministerijos pareiškime, ryšium su vakar, rugpjūčio 6 dieną įsigaliojusia JAV sankcijų Irano atžvilgiu pirmąja dalimi. Šiame etape JAV sankcijos prieš Iraną palies automobilių sektorių, prekybą auksu ir metalais.

Vokietijos finansų žinyba pasakė, jog toliau tęs derybas su amerikiečių administracija dėl Vokietijos kompanijų pašalinimo iš JAV sankcijų teisės poveikio, kuris draudžia bet kokį bendradarbiavimą su kompanijomis ir fiziniais asmenimis, prieš kuriuos nukreiptos ribojančios priemonės.

Reikėtų pažymėti, jog po pareiškimo apie pasitraukimą iš branduolinės sutarties su Iranu, kurį padarė JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) gegužės 8 dieną, Europos Sąjunga ėmėsi rengti „blokuojantį reglamentą“. Kalba eina apie eilė teisinių aktų, draudžiančių Europos kompanijoms paklusti eksteritorinei JAV sankcijų politikai

Dar daugiau, nukentėjusieji nuo trečiųjų asmenų (fizinių ar juridinių), vykdžiusių šias sankcijas veiksmų, gali tikėtis Europos teismų palaikymo svarstant ieškinius dėl patirtų nuostolių atlyginimo.

Minimas reglamentas buvo patvirtintas liepos 16 dieną.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 88

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. aja jai    -  2018-08-12, 20:46

    vokieciai dar vis neprotestuoja – neatsipeikejo ir nesuprato, kad merkel yra patstavke, kad rinkimu rezultatai suklastoti?..

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...