• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

CNN: „Boeing“ žūties kaltininkais Olandija nurodė sukilėlius

CNN: „Boeing“ žūties kaltininkais Olandija nurodė sukilėlius

16 liepos
01:40 2015

edition.cnn.com

paveikslėlis

Praėjus beveik metams po Malaizijos „Boeing“ (reisas MH17) katastrofos, Nyderlandų saugumo Taryba – pagrindinė struktūra tiriant tragediją – sudarė juodraštinį, ataskaitos apie lėktuvo kritimo priežastis variantą. Kaip rašo CNN savo tinkalpyje, telekompanijai pavyko išklausinėti du šaltinius, kurie susipažino su šio dokumento tekstu.

Jame sakoma, kad visi duomenys nurodo į prorusiškus sukilėlius Donecko srities rajone. Ataskaita sudaro keletą šimtų lapų. Anot vieno iš CNN šaltinių tvirtinimo, jame nurodytas tikslus raketos, kuria buvo numuštas lėktuvas, tipas, ir jos trajektorija. Kitas šaltinis pažymi, jog dokumente pateikiamas tikslus laikas minutėmis viso MH 17 reiso skrydis, tiksli vieta, kurioje į jį pataikė raketa, ir kas kontroliavo tą teritoriją.

Abu šaltiniai papildo, jog dalis kaltės tenka kompanijai „Malaizijos oro linijos“. Ji negaudavo iš kitų kompanijų NOTAM – tai operatyviniai skrydžių taisyklių duomenys, jų derinimas ir aeronavigacija. Pilotai juos gauna tiesiogiai prieš skrydį, kad geriau orientruotis skrydžio sąlygose ir į juos gali būti įtrauktos konfliktinės zonos, aiškina amerikiečių TV kanalas.

Sekant Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (ICAO) normomis, ataskaita turi būti išsiuntinėta tyrimo dalyviams recenzijavimui. Į jų tarpą įeina, tame tarpe – JAV civilinės aviacijos Federalinė valdyba ir kompanija „Boeing“. Galutinė ataskaita turės būti pabaigta ir paskelbta 2015-ųjų pirmoje spalio pusėje, praneša CNN.

 

1 Atsiliepimas

  1. dūmai    -  2015-07-17, 11:39

    ir skiedalai. Jie šią medžiagą tampys, kol užsitampys. Jau seniai galėjo apskelbti viešai ir oficialiai, o dabar tik gandus nešioja, neturėdami nieko tikro. Jokio oficialaus sprendimo nėra, oficialiai nepaskelbta, tačiau visokios CNN „nuo savęs“ varo kas ant seilės užeina. Kaip atsibodo šita nekonkreti „žiniasklaida“…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *CNN: „Boeing“ žūties kaltininkais Olandija nurodė sukilėlius* - nuoroda: https://infa.lt/2442/cnn-boeing-zuties-kaltininkais-olandija-nurode-sukilelius/