infa.lt

Labiausiai sveikatą reikėtų saugoti nuo sveikatos apsaugos ministerijos

Labiausiai sveikatą reikėtų saugoti nuo sveikatos apsaugos ministerijos

liepos 16
19:17 2018

Vaistinė

Eimantas Venckus

Labas,
Valdžia mus nori apsaugoti nuo visko, net ir nuo pinigų, bet aš šiandiena ne apie juos, o apie tai, kad nuo sveikatos ministerijos, tai tikrai turėtume apsisaugoti patys ir tai kalbu labai rimtai.

Kuo toliau, tuo labiau aiškiai matau kaip žmonės grimzta į sveikatos liūną. Galima sakyti, kad nesutinku žmonių, kurie neturėtų jokių sveikatos sutrikimų nuo lengviausių iki labai sunkių, „nepagydomų ligų“ (žinote, kad tokios neegzistuoja), o taip pat jau nereikia kalbėti apie psichologinius sveikatos sutrikimus, stresą, apatiją, nerimą, viso kūno silpnumą, depresijas. Taip pat, nereikia net kalbėti apie viršsvorį, nes kur tik apsidairysi gatvėje, prekybos centruose, visur pamatysi tik nutukusius arba pakankamai didelį viršsvorį turinčius žmones, ir keisčiausia tai, kad visą tai jie priima kaip normą, gyvenimo būdą.

Pasikalbėjus su tokiu žmogumi – jis save laiko visiškai sveiku. O kur judėjimo laisvė, lengvumas, lankstumas, energija visą dieną, nenukarę gelbėjimo ratai ant pilvo, rankų, prakaitavimas, kojų skausmai, sąnarių traškesys, sąnarių visos reumatinės ligos… bet tai tik mažos smulkmenos, nes nemato pačios pagrindinės problemos – kaip turimas turtas viduje, kuris pastoviai pūva ir kaupia visas sankaupas, nereikalingą balastą su pačiomis nuodingiausiomis ir mus iš vidaus maksimaliai žudančiomis medžiagomis, progresuoja dideliu greičiu ir formuoja visais atvejais įvairiausius sveikatos sutrikimus, pasekmes, ligas, vėliau mediciniškai vadinamas „nepagydomas ligas“. Aš visada kartoju, viršsvoris yra tik pasirinkimas jį turėti!

Labai dažnas ryte nebegali be įvairių stimuliatorių, kavos, piliulių, nes nėra jėgų pradėti dieną su džiaugsmu, energija, švariu, pailsėjusiu protu. Dienos metu vėl reikia malšinti įvairius negalavimus, sveikatos sutrikimus, skausmus, kančias, kita sauja vaistų. Vakare grįžę visiškai išsekę, pykti, be energijos, be gyvenimo džiaugsmo, eidami miegoti vėl vartoja trečią saują vaistų, nes negali užmigti, arba kokybiškai išsimiegoti be prabudimų, ir taip diena ir dienos… Kiek dar taip egzistuosite ir sakysite gyvenu?!?

Kas dar nepatyrė tikrų sveikatos sutrikimų, sunkių ligų – jie kalba tik apie baltus chalatus ir vaistus kaip apie vieninteles priemones „palengvinti“ sau gyvenimą. Jeigu sakote, kad patyrėte ir jau ne kartą – aš pasakysiu, kad tikrai dar ne. Kai patirsite iš tikrųjų, jūs labai greitai suvoksite ko norite, kaip norite ir labai greitai surasite atsakymus arba rasite kas jus išmokys gyventi kitaip – taip, kaip žmogus ir privalo gyventi!!! Sakote neaiškinkite kaip man gyventi – žinoma, kad ne, nes jūs pats pasirenkate kaip save kankinti. Seniau vergus kankindavo, o dabar TIK PATYS pasirenka būti vergais ir kankinti save visais įmanomais būdais (sunkus, varginantis, nemylimas darbas, ne žmogui skirtas maistas, organizmo visų sistemų griovimas, proto, minčių nevaldymas, santykių griovimas, prieštaravimas visatos dėsniams, laikymasis savų įsitikinimų ir įpročių, kurie pastoviai tempia tave į vis gilesnę duobę) ir nebandyk norėti padėti iš tos vergystės žmogui išsilaisvinti – apšauks neišmanėliu, ligoniu, visuomenės atsiskyrėliu, galbūt dar šarlatanu ir t.t.

Noriu visų paklausti labai paprasto klausimo – kas nors, nors vienas pasaulyje, galbūt jūs, esate su vaistais išsigydęs slogą visiems laikams??? – nei vienas, o taip pat, kaip ir bet kurios kitos ligos! Laikinai prislopinti, užglaistyti, sumažinti pasekmes galima, bet pašalinti visiems laikams – neįmanoma. Tik tas, kas pakeitė gyvenimo būdą iš esmės, ne pagal reklamas, marketingu pastatytus mitybos būdus (kalbu apie galingu marketingu pastatytas dietas vegetarizmą, veganizmą, žaliavalgystę) pamiršo tokią kaip slogą ir visas kitus sveikatos sutrikimus visiems laikams. Tik neklauskite ar taip įmanoma, nes tai būtų labai kvailas klausimas. Jeigu paklausite manęs – taip, aš, mano žmona nebežinome kas yra snarglys, gerklės skausmas, bei kiti sutrikimai ir konkrečiai aš jau kokius 6-8 metus (tikrai neskaičiuoju).

Turite suprasti, kad negali jums padėti medicina, galingiausias, legalus cheminių nuodų farmacijos verslas, balti chalatai šių nuodų platintojai, dileriai. Vakcinų kūrėjai, kurie tave nuo gimimo įtraukia į šimtus ligų, vaistų vartojimą iki gyvenimo pabaigos, nes mes esame biocheminę energiją naudojanti mašina – norite paneigti tai? Nepavyks, nes prieštarautumėte žmogaus biocheminiams procesams, tikrovei, realybei. Visi suvokia kad į dyzelinu varomą automobilį įpylus benzino – jis nevažiuos. Kaip ir žmogui kišant, grūdant ne žmogui skirtą maistą ir dar su didžiausiu džiaugsmu, malonumu. Tačiau kas įvyksta kai į dyzelinu varomą automobilį pili dyzeliną ir dar šiek tiek benzino? Jis užsives ir jis net važiuos, bet kaip? – trūkčiodamas, čiaudėdamas, springdama, kol galiausiai sustos, suges variklis ir reikės kapitalinio remonto.

Kas vyksta su žmogumi kai dedama į burną dalis žmogui skirto maisto ir kita dalis, kuri jį nuodija, naikina, teršia, sukelia BIOCHEMINIUS PROCESUS, junginius, kurie veikia kaip pvz – kalio permanganatas ir vandenilio peroksidas yra visiškai stabilios medžiagos kol jos atskiros, o jeigu jas sujungiame – Buuum! lygiai tas pats su mūsų maistu, produktais, kurie kol būna atskiros medžiagos – jos ramios, kai jas sujungiame – įvyksta cheminė reakcija, o kai dar patenka į mūsų sistemą – įvyksta patys sudėtingiausi nauji biocheminiai junginiai, kurių beveik niekas ir nesuvokia, net mitybos „specialistai“, mitybos planų sudarytojai, įvairiausių „sveikų“ patiekalų receptų dalintojai, daugelis veganų, žaliavalgių ir vegetarų! Nes jie lygiai taip pat „sprogdina“ save iš vidaus, visiškai su kitais produktais, nors jie galvoja, kad tai sveikesni produktai, sveikesnis maistas, patiekalai, bet su tais pačiais cheminiais junginiais, procesais…

Visada sakiau ir sakysiu – mes negendame iš išorės, jeigu taip jau vyksta, tai reikėjo palaidoti anksčiau, nes žmogus genda iš išorės, kaip ir bet kas kitas, jeigu jis jau miręs. Mes visada pūvame iš vidaus, lėtai, palengva, bet užtikrintai.

Jeigu kalbėtume apie žarnyno valymą, apie tobulai švarią mūsų kanalizaciją, nes tai pagrindinis kelias į tobulą sveikatą, gyvenimą be jokių sveikatos sutrikimų, kartais kalbama apie jo valymą mechaniniu būdų, verslu paremtu privačiose klinikose, ar apie paprasčiausias klizmas – jokiais būdais NE!!! išskyrus, tinka tiems, kurie nenori suvokti kas yra žmogus, kaip jis valdomas, kaip prižiūrimas, kuo maitinamas, kaip valdomas protas, mintys, kaip prižiūrimas kūnas, koks jo dvasinis pasaulis (ne religija) ir kokia jo ne asmenybė, kurią visi ir taip mato išorėje, bet kokia ESYBĖ. Kurių „RELIGIJA“ yra medicina, balti chalatai, vaistai, netoleravimo testai, žarnyno valymai mechaniškai – taip, tada tokie valymai, klizmos tinka, net labai!

Kitu atveju – jokiais būdais ne, bet nebeaiškinsiu kodėl, tik labai trumpai galiu pasakyti taip (tai tikrai platu, kad visą tai paaiškinti ir suvoktumėte kodėl taip, ir ne kitaip) – jeigu užsiteršei per burną, tai ir valytis turi tik per BURNĄ. Ir dar pamąstymui – jeigu tavo organizmas sveikas, išvalytas (per vidų), jeigu mityba skirta žmogui – tu turi tuštintis 3 kartus per dieną, pačiu blogiausiu atveju – 2 kartus per dieną. Aš nekalbu apie 1 kartą, arba kas antrą dieną. Tai reiškia, kad tavo žarnynas ir visa virškinimo sistema dirba puikiai ir jokių klizmų tau nereikia!!! Kitas kelias (pastovaus valymo kelias) – „kokiu tikslu reguliariai šluoti miltus nuo grindų, jeigu tu žinai, kad rytoj vėl ir vėl juos išpilsi…“

Kažkas sakys šis straipsnis – nesąmonė, netiesa, arba net reklama… Iš karto atsakau ir taip pat visiems norintiems pasiteisinti, apginti savo suš…tą poziciją, esamą situaciją, arba kurių aistra ir hobis gyvenime yra kritika, kuri ateina iš beviltiško gyvenimo – todėl tu esi ten kur esi, todėl turi tokius sveikatos sutrikimus, pasekmes, ligas, kokias turi. Todėl tavo gyvenimas yra nelaimingas scenarijus, pilnas neapykantos, pykčio, liūdesio, skausmo, nes tavo dėmesys sutelktas į tai, kas tau neduoda jokios vertės ir naudos.

Todėl, kad tu neleidi, nenori (nė nesugebi) matyti tai, kas pakeistų tave iš esmės, visais įmanomais būdais bandai pateisinti savo suš… tus įsitikinimus, įpročius, kurie tave naikina, žudo kiekvieną dieną. Pagaliau pabusk žmogau, atmerk plačiai akis ir pradėk matyti tai, kas yra tikra, o ne tai, kas tau įkalta į galvą per daugelį metų iš kartos į kartą ir suformuota „RELIGIJA“, tikėjimas, kuris tave naikina… Kaip yra KVAILA tikėti kažkuo, kas tau nepadeda, kas tau neduoda jokios vertės, augimo, džiaugsmo, harmonijos, pasikeitimo…

Beje, dirbant kartu su manimi, atsisakyti viršsvorio yra lygiai taip pat paprasta kaip ir slogos, ir žinoma visiems laikams…
Viskas yra tik tavo rankose ir viskas, pasikartosiu – viskas priklauso tik nuo tavęs. Nes visatoje galioja tik vienas dėsnis, ir jeigu kažkas kalba apie daugiau jų, tai tik jų išvedžiojimai iš to paties vieno dėsnio – Priežasties Pasekmės dėsnis, arba kitaip – Veiksmo Atoveiksmio dėsnis. Per 12 metų nei iš vieno pasaulinio mokytojo, nesužinojau kito, dar vieno dėsnio…
Pabuskite…

šaltinis: Gyvenimo Ratas


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Ar "Vaikų teisių įstatymas" turi būti panaikintas?

Ar pritartumėte tam, kad Vaikų teisių įstatymas būtų panaikintas?

Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Ryšium su rinkimais Andrius Kubilius prisipažino, jog yra pro-rusiškas, ir tokiais pačiais pavadino neįvardintus „mes“

Ryšium su rinkimais Andrius Kubilius prisipažino, jog yra pro-rusiškas, ir tokiais pačiais pavadino neįvardintus „mes“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    „Na, tai ar ką nors pasodins vieną kartą, ar ne?“, – cituoja retorinį klausimą Seimo narys R. Šarknickas

„Na, tai ar ką nors pasodins vieną kartą, ar ne?“, – cituoja retorinį klausimą Seimo narys R. Šarknickas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    G. Landsbergis reikalauja S. Skvernelio ir V. Bako atsakymų dėl su Baltarusija susijusių verslininkų paramos LVŽS

G. Landsbergis reikalauja S. Skvernelio ir V. Bako atsakymų dėl su Baltarusija susijusių verslininkų paramos LVŽS

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Informacinis karas – nugalėtojas pasiima viską

Arvydas Daunys. Informacinis karas – nugalėtojas pasiima viską

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Dalius Stancikas. Konstitucinis perversmas

Dalius Stancikas. Konstitucinis perversmas

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    A. Ažubalis ir L. Kasčiūnas apkaltino šmeižiant Lietuvos partizanus „Rossija 24“ TV kanalą

A. Ažubalis ir L. Kasčiūnas apkaltino šmeižiant Lietuvos partizanus „Rossija 24“ TV kanalą

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Kauniečiai reikalauja atšaukti Kauno gyventojus diskriminuojančias prieglobsčio prašytojų privilegijas

Kauniečiai reikalauja atšaukti Kauno gyventojus diskriminuojančias prieglobsčio prašytojų privilegijas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Konservatoriai apie Lukiškių aikštę:  „Ar Lietuvos partizanai bus išgirsti?“

Konservatoriai apie Lukiškių aikštę: „Ar Lietuvos partizanai bus išgirsti?“

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    J. Džiugelis: R. Karbauskio vaiko teisių įstatymo pataisos grąžintų į tuos laikus, kai vaikus buvo galima mušti

J. Džiugelis: R. Karbauskio vaiko teisių įstatymo pataisos grąžintų į tuos laikus, kai vaikus buvo galima mušti

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Seimo pirmininko pavaduotoja R. Baškienė atsiriboja nuo „sušaudžiusių Gabrielių“

Seimo pirmininko pavaduotoja R. Baškienė atsiriboja nuo „sušaudžiusių Gabrielių“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    R. Karbauskis teigia, jog vaiko teisių įstatymo pataisų pateikimo atidėjimas naudingas tik politinėms spekuliacijoms

R. Karbauskis teigia, jog vaiko teisių įstatymo pataisų pateikimo atidėjimas naudingas tik politinėms spekuliacijoms

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Sausio 13 – oji 2019 – aisiais: Kokią Lietuvą sukūrėme?

Lidžita Kolosauskaitė. Sausio 13 – oji 2019 – aisiais: Kokią Lietuvą sukūrėme?

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Rolandas Paksas. Prezidentės tikslas – bet kokia kaina atvesti į valdžią konservatorių partiją

Rolandas Paksas. Prezidentės tikslas – bet kokia kaina atvesti į valdžią konservatorių partiją

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Atėjo metas klausyti ne įvaizdžių ir retorikos, o tikrovės ir tiesos

Atėjo metas klausyti ne įvaizdžių ir retorikos, o tikrovės ir tiesos

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Aplinkos ministerijos viliotinis Seime pavyko: plynų kirtimų draudimas saugomose teritorijose bus sprendžiamas tik pavasarį

Aplinkos ministerijos viliotinis Seime pavyko: plynų kirtimų draudimas saugomose teritorijose bus sprendžiamas tik pavasarį

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ieškau artimos sielos…

Ieškau artimos sielos…

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    „Sistemingi „valstiečių“ bandymai riboti žiniasklaidą yra grėsmė Lietuvai“ – tvirtina liberalai

„Sistemingi „valstiečių“ bandymai riboti žiniasklaidą yra grėsmė Lietuvai“ – tvirtina liberalai

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Socialdemokratai Vilniui siūlo išskirtines sąlygas, lyginant su kitais šalies miestais

Socialdemokratai Vilniui siūlo išskirtines sąlygas, lyginant su kitais šalies miestais

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Žmogaus teisių komitetas ramina – niekas neturi tikslo atimti vaikus

Žmogaus teisių komitetas ramina – niekas neturi tikslo atimti vaikus

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Konservatorius nesuvokia finansų analitiko S. Jakeliūno pasisakymų apie Revolut. Kur problema?

Konservatorius nesuvokia finansų analitiko S. Jakeliūno pasisakymų apie Revolut. Kur problema?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Konservatoriai priešinasi valstiečių siekiui uždrausti skalūnų dujų ir naftos išgavimą, įžvelgdami Rusijos ranką

Konservatoriai priešinasi valstiečių siekiui uždrausti skalūnų dujų ir naftos išgavimą, įžvelgdami Rusijos ranką

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Blaivybė ir saikingas vartojimas- du skirtingi požiūriai

Blaivybė ir saikingas vartojimas- du skirtingi požiūriai

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Sandra Bernotaitė. Liberalas, patriotas, emigrantas

Sandra Bernotaitė. Liberalas, patriotas, emigrantas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Rimtas požiūris į šeimą. Idėja Lietuvai

Algimantas Rusteika. Rimtas požiūris į šeimą. Idėja Lietuvai

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    L. Kukuraitis atsakydamas M. Puidokui teigia: „Mergaitė yra aiškiai išreiškusi savo pritarimą dėl įvaikinimo“

L. Kukuraitis atsakydamas M. Puidokui teigia: „Mergaitė yra aiškiai išreiškusi savo pritarimą dėl įvaikinimo“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    N. Puteikis: „Du iš trijų LAT teisėjų, priėmusių sprendimą užstatyti prekybos centru Trakų prieigas, negalėjo būti nešališki“

N. Puteikis: „Du iš trijų LAT teisėjų, priėmusių sprendimą užstatyti prekybos centru Trakų prieigas, negalėjo būti nešališki“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    A. Armonaitė: „prisidengiant kova su propaganda, kuriama terpė apriboti laisvą žodį ir valdžios kritiką“

A. Armonaitė: „prisidengiant kova su propaganda, kuriama terpė apriboti laisvą žodį ir valdžios kritiką“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Reikia nušalinuti visą Konstitucini Teisma.Sutaupisim biudzeta ir nebus partiniu uzsakymu....

Trampas nenustoja stebint,juk tai skandalas, niekas negali pasitikėt bloku kaip vieninga gynybos sistema.Ir niekur apie...

Tiesiog siaubas priėmus Karbauskio pataisa galima grįžti įė tuos laikus, kai nebuvo breivikų, kai mvaikai...

Dėkoju autoriui, puikus straipsnis....

pro

Bet iki šiol neleidžia prisijungt prie Linkomanijos puslapio, rašo timeout, nulūžęs serveris, matyt visi masiškai...

Ten ne teismas, laikas tą suprast, Lenkija parodė aiškų kelią nušalinusi visą savo KT po...

Teisingos autoriaus mintys visumoje ir apibendrinanti eilutė, kad dievas jiems atėmė protą. Atpildas netoli. Nes...

Gaila, kad kovoję už Lietuvos laisvę neturėjo drąsos pasakyti Grybauskaitei, kad ji yra viena tų,...

Reikėtų įstatymo, kad išrinkti sąrašiniai seimo nariai, išdavę juos rėmusią partiją būtų pakeisti tais, kurie...

Skaudžiausia, kai apie Sausio 13-ąją kalba žmogus, tuo metu stovėjęs kitoje barikadų pusėje ir kariavęs...

Visų mūsų (tuo metu gyvenusių) priimta Konstitucija seniai vartoma taip, kaip kažkam patogu. Kai keičiama...

Tai šitaip yra Lietuvoj Arvydai. Europos mastu jau planuojama apmokestinti dalijimąsi nuorodomis ir bus...

Jokiame kare nugalėtojų nebuvo ir nebus. Karuose būna tik pralaimėjusieji....

Naivuolis:) O šiaip, tai ką sako kt tai taip ir yra, nėr ko piktintis,...

    R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11 Skaityti visą įrašą
    Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28 Skaityti visą įrašą
    Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20 Skaityti visą įrašą
    Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Labiausiai sveikatą reikėtų saugoti nuo sveikatos apsaugos ministerijos* - nuoroda: https://infa.lt/24021/labiausiai-sveikata-reiketu-saugoti-nuo-sveikatos-apsaugos-ministerijos/