infa.lt

Labiausiai sveikatą reikėtų saugoti nuo sveikatos apsaugos ministerijos

Labiausiai sveikatą reikėtų saugoti nuo sveikatos apsaugos ministerijos

liepos 16
19:172018

Vaistinė

Eimantas Venckus

Labas,
Valdžia mus nori apsaugoti nuo visko, net ir nuo pinigų, bet aš šiandiena ne apie juos, o apie tai, kad nuo sveikatos ministerijos, tai tikrai turėtume apsisaugoti patys ir tai kalbu labai rimtai.

Kuo toliau, tuo labiau aiškiai matau kaip žmonės grimzta į sveikatos liūną. Galima sakyti, kad nesutinku žmonių, kurie neturėtų jokių sveikatos sutrikimų nuo lengviausių iki labai sunkių, „nepagydomų ligų“ (žinote, kad tokios neegzistuoja), o taip pat jau nereikia kalbėti apie psichologinius sveikatos sutrikimus, stresą, apatiją, nerimą, viso kūno silpnumą, depresijas. Taip pat, nereikia net kalbėti apie viršsvorį, nes kur tik apsidairysi gatvėje, prekybos centruose, visur pamatysi tik nutukusius arba pakankamai didelį viršsvorį turinčius žmones, ir keisčiausia tai, kad visą tai jie priima kaip normą, gyvenimo būdą.

Pasikalbėjus su tokiu žmogumi – jis save laiko visiškai sveiku. O kur judėjimo laisvė, lengvumas, lankstumas, energija visą dieną, nenukarę gelbėjimo ratai ant pilvo, rankų, prakaitavimas, kojų skausmai, sąnarių traškesys, sąnarių visos reumatinės ligos… bet tai tik mažos smulkmenos, nes nemato pačios pagrindinės problemos – kaip turimas turtas viduje, kuris pastoviai pūva ir kaupia visas sankaupas, nereikalingą balastą su pačiomis nuodingiausiomis ir mus iš vidaus maksimaliai žudančiomis medžiagomis, progresuoja dideliu greičiu ir formuoja visais atvejais įvairiausius sveikatos sutrikimus, pasekmes, ligas, vėliau mediciniškai vadinamas „nepagydomas ligas“. Aš visada kartoju, viršsvoris yra tik pasirinkimas jį turėti!

Labai dažnas ryte nebegali be įvairių stimuliatorių, kavos, piliulių, nes nėra jėgų pradėti dieną su džiaugsmu, energija, švariu, pailsėjusiu protu. Dienos metu vėl reikia malšinti įvairius negalavimus, sveikatos sutrikimus, skausmus, kančias, kita sauja vaistų. Vakare grįžę visiškai išsekę, pykti, be energijos, be gyvenimo džiaugsmo, eidami miegoti vėl vartoja trečią saują vaistų, nes negali užmigti, arba kokybiškai išsimiegoti be prabudimų, ir taip diena ir dienos… Kiek dar taip egzistuosite ir sakysite gyvenu?!?

Kas dar nepatyrė tikrų sveikatos sutrikimų, sunkių ligų – jie kalba tik apie baltus chalatus ir vaistus kaip apie vieninteles priemones „palengvinti“ sau gyvenimą. Jeigu sakote, kad patyrėte ir jau ne kartą – aš pasakysiu, kad tikrai dar ne. Kai patirsite iš tikrųjų, jūs labai greitai suvoksite ko norite, kaip norite ir labai greitai surasite atsakymus arba rasite kas jus išmokys gyventi kitaip – taip, kaip žmogus ir privalo gyventi!!! Sakote neaiškinkite kaip man gyventi – žinoma, kad ne, nes jūs pats pasirenkate kaip save kankinti. Seniau vergus kankindavo, o dabar TIK PATYS pasirenka būti vergais ir kankinti save visais įmanomais būdais (sunkus, varginantis, nemylimas darbas, ne žmogui skirtas maistas, organizmo visų sistemų griovimas, proto, minčių nevaldymas, santykių griovimas, prieštaravimas visatos dėsniams, laikymasis savų įsitikinimų ir įpročių, kurie pastoviai tempia tave į vis gilesnę duobę) ir nebandyk norėti padėti iš tos vergystės žmogui išsilaisvinti – apšauks neišmanėliu, ligoniu, visuomenės atsiskyrėliu, galbūt dar šarlatanu ir t.t.

Noriu visų paklausti labai paprasto klausimo – kas nors, nors vienas pasaulyje, galbūt jūs, esate su vaistais išsigydęs slogą visiems laikams??? – nei vienas, o taip pat, kaip ir bet kurios kitos ligos! Laikinai prislopinti, užglaistyti, sumažinti pasekmes galima, bet pašalinti visiems laikams – neįmanoma. Tik tas, kas pakeitė gyvenimo būdą iš esmės, ne pagal reklamas, marketingu pastatytus mitybos būdus (kalbu apie galingu marketingu pastatytas dietas vegetarizmą, veganizmą, žaliavalgystę) pamiršo tokią kaip slogą ir visas kitus sveikatos sutrikimus visiems laikams. Tik neklauskite ar taip įmanoma, nes tai būtų labai kvailas klausimas. Jeigu paklausite manęs – taip, aš, mano žmona nebežinome kas yra snarglys, gerklės skausmas, bei kiti sutrikimai ir konkrečiai aš jau kokius 6-8 metus (tikrai neskaičiuoju).

Turite suprasti, kad negali jums padėti medicina, galingiausias, legalus cheminių nuodų farmacijos verslas, balti chalatai šių nuodų platintojai, dileriai. Vakcinų kūrėjai, kurie tave nuo gimimo įtraukia į šimtus ligų, vaistų vartojimą iki gyvenimo pabaigos, nes mes esame biocheminę energiją naudojanti mašina – norite paneigti tai? Nepavyks, nes prieštarautumėte žmogaus biocheminiams procesams, tikrovei, realybei. Visi suvokia kad į dyzelinu varomą automobilį įpylus benzino – jis nevažiuos. Kaip ir žmogui kišant, grūdant ne žmogui skirtą maistą ir dar su didžiausiu džiaugsmu, malonumu. Tačiau kas įvyksta kai į dyzelinu varomą automobilį pili dyzeliną ir dar šiek tiek benzino? Jis užsives ir jis net važiuos, bet kaip? – trūkčiodamas, čiaudėdamas, springdama, kol galiausiai sustos, suges variklis ir reikės kapitalinio remonto.

Kas vyksta su žmogumi kai dedama į burną dalis žmogui skirto maisto ir kita dalis, kuri jį nuodija, naikina, teršia, sukelia BIOCHEMINIUS PROCESUS, junginius, kurie veikia kaip pvz – kalio permanganatas ir vandenilio peroksidas yra visiškai stabilios medžiagos kol jos atskiros, o jeigu jas sujungiame – Buuum! lygiai tas pats su mūsų maistu, produktais, kurie kol būna atskiros medžiagos – jos ramios, kai jas sujungiame – įvyksta cheminė reakcija, o kai dar patenka į mūsų sistemą – įvyksta patys sudėtingiausi nauji biocheminiai junginiai, kurių beveik niekas ir nesuvokia, net mitybos „specialistai“, mitybos planų sudarytojai, įvairiausių „sveikų“ patiekalų receptų dalintojai, daugelis veganų, žaliavalgių ir vegetarų! Nes jie lygiai taip pat „sprogdina“ save iš vidaus, visiškai su kitais produktais, nors jie galvoja, kad tai sveikesni produktai, sveikesnis maistas, patiekalai, bet su tais pačiais cheminiais junginiais, procesais…

Visada sakiau ir sakysiu – mes negendame iš išorės, jeigu taip jau vyksta, tai reikėjo palaidoti anksčiau, nes žmogus genda iš išorės, kaip ir bet kas kitas, jeigu jis jau miręs. Mes visada pūvame iš vidaus, lėtai, palengva, bet užtikrintai.

Jeigu kalbėtume apie žarnyno valymą, apie tobulai švarią mūsų kanalizaciją, nes tai pagrindinis kelias į tobulą sveikatą, gyvenimą be jokių sveikatos sutrikimų, kartais kalbama apie jo valymą mechaniniu būdų, verslu paremtu privačiose klinikose, ar apie paprasčiausias klizmas – jokiais būdais NE!!! išskyrus, tinka tiems, kurie nenori suvokti kas yra žmogus, kaip jis valdomas, kaip prižiūrimas, kuo maitinamas, kaip valdomas protas, mintys, kaip prižiūrimas kūnas, koks jo dvasinis pasaulis (ne religija) ir kokia jo ne asmenybė, kurią visi ir taip mato išorėje, bet kokia ESYBĖ. Kurių „RELIGIJA“ yra medicina, balti chalatai, vaistai, netoleravimo testai, žarnyno valymai mechaniškai – taip, tada tokie valymai, klizmos tinka, net labai!

Kitu atveju – jokiais būdais ne, bet nebeaiškinsiu kodėl, tik labai trumpai galiu pasakyti taip (tai tikrai platu, kad visą tai paaiškinti ir suvoktumėte kodėl taip, ir ne kitaip) – jeigu užsiteršei per burną, tai ir valytis turi tik per BURNĄ. Ir dar pamąstymui – jeigu tavo organizmas sveikas, išvalytas (per vidų), jeigu mityba skirta žmogui – tu turi tuštintis 3 kartus per dieną, pačiu blogiausiu atveju – 2 kartus per dieną. Aš nekalbu apie 1 kartą, arba kas antrą dieną. Tai reiškia, kad tavo žarnynas ir visa virškinimo sistema dirba puikiai ir jokių klizmų tau nereikia!!! Kitas kelias (pastovaus valymo kelias) – „kokiu tikslu reguliariai šluoti miltus nuo grindų, jeigu tu žinai, kad rytoj vėl ir vėl juos išpilsi…“

Kažkas sakys šis straipsnis – nesąmonė, netiesa, arba net reklama… Iš karto atsakau ir taip pat visiems norintiems pasiteisinti, apginti savo suš…tą poziciją, esamą situaciją, arba kurių aistra ir hobis gyvenime yra kritika, kuri ateina iš beviltiško gyvenimo – todėl tu esi ten kur esi, todėl turi tokius sveikatos sutrikimus, pasekmes, ligas, kokias turi. Todėl tavo gyvenimas yra nelaimingas scenarijus, pilnas neapykantos, pykčio, liūdesio, skausmo, nes tavo dėmesys sutelktas į tai, kas tau neduoda jokios vertės ir naudos.

Todėl, kad tu neleidi, nenori (nė nesugebi) matyti tai, kas pakeistų tave iš esmės, visais įmanomais būdais bandai pateisinti savo suš… tus įsitikinimus, įpročius, kurie tave naikina, žudo kiekvieną dieną. Pagaliau pabusk žmogau, atmerk plačiai akis ir pradėk matyti tai, kas yra tikra, o ne tai, kas tau įkalta į galvą per daugelį metų iš kartos į kartą ir suformuota „RELIGIJA“, tikėjimas, kuris tave naikina… Kaip yra KVAILA tikėti kažkuo, kas tau nepadeda, kas tau neduoda jokios vertės, augimo, džiaugsmo, harmonijos, pasikeitimo…

Beje, dirbant kartu su manimi, atsisakyti viršsvorio yra lygiai taip pat paprasta kaip ir slogos, ir žinoma visiems laikams…
Viskas yra tik tavo rankose ir viskas, pasikartosiu – viskas priklauso tik nuo tavęs. Nes visatoje galioja tik vienas dėsnis, ir jeigu kažkas kalba apie daugiau jų, tai tik jų išvedžiojimai iš to paties vieno dėsnio – Priežasties Pasekmės dėsnis, arba kitaip – Veiksmo Atoveiksmio dėsnis. Per 12 metų nei iš vieno pasaulinio mokytojo, nesužinojau kito, dar vieno dėsnio…
Pabuskite…

šaltinis: Gyvenimo Ratas


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar esate patenkinti LR Prezidento rinkimų rezultatais?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

„Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo narys R. J. Dagys: „Dauguma gyventojų mano, jog seksualinių mažumų eitynės prieštarauja visuomenės dorovei“

Seimo narys R. J. Dagys: „Dauguma gyventojų mano, jog seksualinių mažumų eitynės prieštarauja visuomenės dorovei“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Arvydas Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija

Arvydas Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorėms nepatiko pamokose dėstomas moters vaidmuo šeimoje: skleisti grožį, gerumą, meilę, tikėti vyru

Seimo konservatorėms nepatiko pamokose dėstomas moters vaidmuo šeimoje: skleisti grožį, gerumą, meilę, tikėti vyru

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Politiko išpažintis – aš esu melagis

Politiko išpažintis – aš esu melagis

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Seimo konservatorius kaltina Vilnius merą nutylint „profesionaliu gėjumi“ prisistatančio bendrapartiečio priekabiavimo faktą

Seimo konservatorius kaltina Vilnius merą nutylint „profesionaliu gėjumi“ prisistatančio bendrapartiečio priekabiavimo faktą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Apie vyrus, kurie negali laimėti

Lidžita Kolosauskaitė. Apie vyrus, kurie negali laimėti

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mokyklos suolo draugui Gediminui Kirkilui: nebūkite pagaliau svoločiais

Mokyklos suolo draugui Gediminui Kirkilui: nebūkite pagaliau svoločiais

atsiliepimų 10Skaityti visą įrašą
  „Lietuva Yra Čia“ judėjimas savo veiklą ketina tęsti

„Lietuva Yra Čia“ judėjimas savo veiklą ketina tęsti

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Apie “savo tiesą“

Apie “savo tiesą“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Dėl keliamos krizės valstybėje kaltas tik R. Karbauskis“ – tvirtina liberalai

„Dėl keliamos krizės valstybėje kaltas tik R. Karbauskis“ – tvirtina liberalai

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA nenaudotų fizinės jėgos prieš moteris, vaikus, senolius ar kitus silpnesnius?

Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA nenaudotų fizinės jėgos prieš moteris, vaikus, senolius ar kitus silpnesnius?

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Vėl pati kalta?

Vėl pati kalta?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Lietuva rinkimuose parodė politinę brandą

Lietuva rinkimuose parodė politinę brandą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arkadijus Vinokuras. Šūdmalystė kaip politinė kultūra

Arkadijus Vinokuras. Šūdmalystė kaip politinė kultūra

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Viešas ritualas, politinė orgija, transas – tai prezidento rinkimai Lietuvoje

Viešas ritualas, politinė orgija, transas – tai prezidento rinkimai Lietuvoje

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kuris vyras yra svarbiausias moters gyvenime?

Kuris vyras yra svarbiausias moters gyvenime?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Apie sėkmingumą

Apie sėkmingumą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ugnius Kiguolis. Artėjant pasirinkimo momentui mano balsas nesikeičia – balsuosiu #priešingridą

Ugnius Kiguolis. Artėjant pasirinkimo momentui mano balsas nesikeičia – balsuosiu #priešingridą

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Gindama viešąjį interesą prokuratūra rengiasi smogti Kručinskų šeimai. Ar tai tikrai visuomenės interesas?

Gindama viešąjį interesą prokuratūra rengiasi smogti Kručinskų šeimai. Ar tai tikrai visuomenės interesas?

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Kodėl Lietuvos balsas nėra pakankamai girdimas ir kodėl dabar yra tinkamas laikas populizmą keisti į deramą valstybės atstovavimą

Kodėl Lietuvos balsas nėra pakankamai girdimas ir kodėl dabar yra tinkamas laikas populizmą keisti į deramą valstybės atstovavimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kunigai neturi kištis į politiką, agituojančią prieš Šimonytę

Kunigai neturi kištis į politiką, agituojančią prieš Šimonytę

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Net konservatoriai ima suprasti, kad būtina vykdyti tradicinei šeimai palankią politiką, sprendžiant demografinę ES krizę

Net konservatoriai ima suprasti, kad būtina vykdyti tradicinei šeimai palankią politiką, sprendžiant demografinę ES krizę

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Dabartinio politikos elito išgyvenimo sąlyga – konfrontacija su kaimynais

Rolandas Paksas. Dabartinio politikos elito išgyvenimo sąlyga – konfrontacija su kaimynais

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Konservatoriai L. Kasčiūnas ir A. Ažubalis siūlo Krymo totorių deportaciją pripažinti genocidu

Konservatoriai L. Kasčiūnas ir A. Ažubalis siūlo Krymo totorių deportaciją pripažinti genocidu

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Kaip pasauliui atrodo ta mūsų Lietuva?

Kaip pasauliui atrodo ta mūsų Lietuva?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Andrius Kubilius kerta iš peties: „Gitanas Nausėda turi nedelsiant atsakyti iš kur ima pinigus reklaminei kampanijai!“

Andrius Kubilius kerta iš peties: „Gitanas Nausėda turi nedelsiant atsakyti iš kur ima pinigus reklaminei kampanijai!“

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  „Partijos kareivis“ – Ingrida Šimonytė ir „kapitalo karys“ – Gitanas Nausėda. Kas geriau Lietuvai?

„Partijos kareivis“ – Ingrida Šimonytė ir „kapitalo karys“ – Gitanas Nausėda. Kas geriau Lietuvai?

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Aš tai nuo Dievo vidumi jaučiau ir tikėjau tuo. O dabar dar ir moksliškai įrodyta....

Manau, tai miškų kirtimo pasekmės. O jei dar skalunu dujų paieškos, tai gersim tai...

Reikia pats sau buti eksperimentiniu triusiu:)savaite pavalgai pieno kefyro jogurtu ir sveriesi:)jai nukrito reiskia tavo...

Pievos - užpuola merginą su tikslu išprievartauti, nepavyko tai - sumuša iki pakliuvimo į ligoninę,...

jos vieta belangeje uz Lietuvos praskolinima....

O kokia zala padare Dalyte su Independence ir visa kita? Pakratyk visa seima, prezidentura-islis tokie...

toks jausmas, kad iki siol kazkam rupejo socialine atskirtis, musu salies, tautos islikimas. Zodziai, zodziai,...

Kokis žalos dydis?...

viskas,ką jūs žinote apie "nacius" yra grynas melas: sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog...

pradekit nuo milijardiniu Aferisciu-tu, o ne nuo Grazuliu....

Kručinskai, laikykitės, mes su Jumis. Prokuratūra išsigimusi ir daro nesąmones jau senai, bet Jūsų atvejis...

Per tos Parazitkos kadencijas Lietuvos skola padidinta kelis kartus ir vis dideja, nes Lietuva praskolinta,o...

'Pasididžiavimo parado" dalyvė didesnė nacistė ,nei jos įvardinti "nacių padugnės".Jai apibūdinti net žmogiškosios kalbos žodžių...

Muks - na visiškai nebesupratai, kad autorė tai rašo su aiškia (kai kam) įronija......

  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Labiausiai sveikatą reikėtų saugoti nuo sveikatos apsaugos ministerijos* - nuoroda: https://infa.lt/24021/labiausiai-sveikata-reiketu-saugoti-nuo-sveikatos-apsaugos-ministerijos/