infa.lt

Labiausiai sveikatą reikėtų saugoti nuo sveikatos apsaugos ministerijos

Labiausiai sveikatą reikėtų saugoti nuo sveikatos apsaugos ministerijos

liepos 16
19:172018

Vaistinė

Eimantas Venckus

Labas,
Valdžia mus nori apsaugoti nuo visko, net ir nuo pinigų, bet aš šiandiena ne apie juos, o apie tai, kad nuo sveikatos ministerijos, tai tikrai turėtume apsisaugoti patys ir tai kalbu labai rimtai.

Kuo toliau, tuo labiau aiškiai matau kaip žmonės grimzta į sveikatos liūną. Galima sakyti, kad nesutinku žmonių, kurie neturėtų jokių sveikatos sutrikimų nuo lengviausių iki labai sunkių, „nepagydomų ligų“ (žinote, kad tokios neegzistuoja), o taip pat jau nereikia kalbėti apie psichologinius sveikatos sutrikimus, stresą, apatiją, nerimą, viso kūno silpnumą, depresijas. Taip pat, nereikia net kalbėti apie viršsvorį, nes kur tik apsidairysi gatvėje, prekybos centruose, visur pamatysi tik nutukusius arba pakankamai didelį viršsvorį turinčius žmones, ir keisčiausia tai, kad visą tai jie priima kaip normą, gyvenimo būdą.

Pasikalbėjus su tokiu žmogumi – jis save laiko visiškai sveiku. O kur judėjimo laisvė, lengvumas, lankstumas, energija visą dieną, nenukarę gelbėjimo ratai ant pilvo, rankų, prakaitavimas, kojų skausmai, sąnarių traškesys, sąnarių visos reumatinės ligos… bet tai tik mažos smulkmenos, nes nemato pačios pagrindinės problemos – kaip turimas turtas viduje, kuris pastoviai pūva ir kaupia visas sankaupas, nereikalingą balastą su pačiomis nuodingiausiomis ir mus iš vidaus maksimaliai žudančiomis medžiagomis, progresuoja dideliu greičiu ir formuoja visais atvejais įvairiausius sveikatos sutrikimus, pasekmes, ligas, vėliau mediciniškai vadinamas „nepagydomas ligas“. Aš visada kartoju, viršsvoris yra tik pasirinkimas jį turėti!

Labai dažnas ryte nebegali be įvairių stimuliatorių, kavos, piliulių, nes nėra jėgų pradėti dieną su džiaugsmu, energija, švariu, pailsėjusiu protu. Dienos metu vėl reikia malšinti įvairius negalavimus, sveikatos sutrikimus, skausmus, kančias, kita sauja vaistų. Vakare grįžę visiškai išsekę, pykti, be energijos, be gyvenimo džiaugsmo, eidami miegoti vėl vartoja trečią saują vaistų, nes negali užmigti, arba kokybiškai išsimiegoti be prabudimų, ir taip diena ir dienos… Kiek dar taip egzistuosite ir sakysite gyvenu?!?

Kas dar nepatyrė tikrų sveikatos sutrikimų, sunkių ligų – jie kalba tik apie baltus chalatus ir vaistus kaip apie vieninteles priemones „palengvinti“ sau gyvenimą. Jeigu sakote, kad patyrėte ir jau ne kartą – aš pasakysiu, kad tikrai dar ne. Kai patirsite iš tikrųjų, jūs labai greitai suvoksite ko norite, kaip norite ir labai greitai surasite atsakymus arba rasite kas jus išmokys gyventi kitaip – taip, kaip žmogus ir privalo gyventi!!! Sakote neaiškinkite kaip man gyventi – žinoma, kad ne, nes jūs pats pasirenkate kaip save kankinti. Seniau vergus kankindavo, o dabar TIK PATYS pasirenka būti vergais ir kankinti save visais įmanomais būdais (sunkus, varginantis, nemylimas darbas, ne žmogui skirtas maistas, organizmo visų sistemų griovimas, proto, minčių nevaldymas, santykių griovimas, prieštaravimas visatos dėsniams, laikymasis savų įsitikinimų ir įpročių, kurie pastoviai tempia tave į vis gilesnę duobę) ir nebandyk norėti padėti iš tos vergystės žmogui išsilaisvinti – apšauks neišmanėliu, ligoniu, visuomenės atsiskyrėliu, galbūt dar šarlatanu ir t.t.

Noriu visų paklausti labai paprasto klausimo – kas nors, nors vienas pasaulyje, galbūt jūs, esate su vaistais išsigydęs slogą visiems laikams??? – nei vienas, o taip pat, kaip ir bet kurios kitos ligos! Laikinai prislopinti, užglaistyti, sumažinti pasekmes galima, bet pašalinti visiems laikams – neįmanoma. Tik tas, kas pakeitė gyvenimo būdą iš esmės, ne pagal reklamas, marketingu pastatytus mitybos būdus (kalbu apie galingu marketingu pastatytas dietas vegetarizmą, veganizmą, žaliavalgystę) pamiršo tokią kaip slogą ir visas kitus sveikatos sutrikimus visiems laikams. Tik neklauskite ar taip įmanoma, nes tai būtų labai kvailas klausimas. Jeigu paklausite manęs – taip, aš, mano žmona nebežinome kas yra snarglys, gerklės skausmas, bei kiti sutrikimai ir konkrečiai aš jau kokius 6-8 metus (tikrai neskaičiuoju).

Turite suprasti, kad negali jums padėti medicina, galingiausias, legalus cheminių nuodų farmacijos verslas, balti chalatai šių nuodų platintojai, dileriai. Vakcinų kūrėjai, kurie tave nuo gimimo įtraukia į šimtus ligų, vaistų vartojimą iki gyvenimo pabaigos, nes mes esame biocheminę energiją naudojanti mašina – norite paneigti tai? Nepavyks, nes prieštarautumėte žmogaus biocheminiams procesams, tikrovei, realybei. Visi suvokia kad į dyzelinu varomą automobilį įpylus benzino – jis nevažiuos. Kaip ir žmogui kišant, grūdant ne žmogui skirtą maistą ir dar su didžiausiu džiaugsmu, malonumu. Tačiau kas įvyksta kai į dyzelinu varomą automobilį pili dyzeliną ir dar šiek tiek benzino? Jis užsives ir jis net važiuos, bet kaip? – trūkčiodamas, čiaudėdamas, springdama, kol galiausiai sustos, suges variklis ir reikės kapitalinio remonto.

Kas vyksta su žmogumi kai dedama į burną dalis žmogui skirto maisto ir kita dalis, kuri jį nuodija, naikina, teršia, sukelia BIOCHEMINIUS PROCESUS, junginius, kurie veikia kaip pvz – kalio permanganatas ir vandenilio peroksidas yra visiškai stabilios medžiagos kol jos atskiros, o jeigu jas sujungiame – Buuum! lygiai tas pats su mūsų maistu, produktais, kurie kol būna atskiros medžiagos – jos ramios, kai jas sujungiame – įvyksta cheminė reakcija, o kai dar patenka į mūsų sistemą – įvyksta patys sudėtingiausi nauji biocheminiai junginiai, kurių beveik niekas ir nesuvokia, net mitybos „specialistai“, mitybos planų sudarytojai, įvairiausių „sveikų“ patiekalų receptų dalintojai, daugelis veganų, žaliavalgių ir vegetarų! Nes jie lygiai taip pat „sprogdina“ save iš vidaus, visiškai su kitais produktais, nors jie galvoja, kad tai sveikesni produktai, sveikesnis maistas, patiekalai, bet su tais pačiais cheminiais junginiais, procesais…

Visada sakiau ir sakysiu – mes negendame iš išorės, jeigu taip jau vyksta, tai reikėjo palaidoti anksčiau, nes žmogus genda iš išorės, kaip ir bet kas kitas, jeigu jis jau miręs. Mes visada pūvame iš vidaus, lėtai, palengva, bet užtikrintai.

Jeigu kalbėtume apie žarnyno valymą, apie tobulai švarią mūsų kanalizaciją, nes tai pagrindinis kelias į tobulą sveikatą, gyvenimą be jokių sveikatos sutrikimų, kartais kalbama apie jo valymą mechaniniu būdų, verslu paremtu privačiose klinikose, ar apie paprasčiausias klizmas – jokiais būdais NE!!! išskyrus, tinka tiems, kurie nenori suvokti kas yra žmogus, kaip jis valdomas, kaip prižiūrimas, kuo maitinamas, kaip valdomas protas, mintys, kaip prižiūrimas kūnas, koks jo dvasinis pasaulis (ne religija) ir kokia jo ne asmenybė, kurią visi ir taip mato išorėje, bet kokia ESYBĖ. Kurių „RELIGIJA“ yra medicina, balti chalatai, vaistai, netoleravimo testai, žarnyno valymai mechaniškai – taip, tada tokie valymai, klizmos tinka, net labai!

Kitu atveju – jokiais būdais ne, bet nebeaiškinsiu kodėl, tik labai trumpai galiu pasakyti taip (tai tikrai platu, kad visą tai paaiškinti ir suvoktumėte kodėl taip, ir ne kitaip) – jeigu užsiteršei per burną, tai ir valytis turi tik per BURNĄ. Ir dar pamąstymui – jeigu tavo organizmas sveikas, išvalytas (per vidų), jeigu mityba skirta žmogui – tu turi tuštintis 3 kartus per dieną, pačiu blogiausiu atveju – 2 kartus per dieną. Aš nekalbu apie 1 kartą, arba kas antrą dieną. Tai reiškia, kad tavo žarnynas ir visa virškinimo sistema dirba puikiai ir jokių klizmų tau nereikia!!! Kitas kelias (pastovaus valymo kelias) – „kokiu tikslu reguliariai šluoti miltus nuo grindų, jeigu tu žinai, kad rytoj vėl ir vėl juos išpilsi…“

Kažkas sakys šis straipsnis – nesąmonė, netiesa, arba net reklama… Iš karto atsakau ir taip pat visiems norintiems pasiteisinti, apginti savo suš…tą poziciją, esamą situaciją, arba kurių aistra ir hobis gyvenime yra kritika, kuri ateina iš beviltiško gyvenimo – todėl tu esi ten kur esi, todėl turi tokius sveikatos sutrikimus, pasekmes, ligas, kokias turi. Todėl tavo gyvenimas yra nelaimingas scenarijus, pilnas neapykantos, pykčio, liūdesio, skausmo, nes tavo dėmesys sutelktas į tai, kas tau neduoda jokios vertės ir naudos.

Todėl, kad tu neleidi, nenori (nė nesugebi) matyti tai, kas pakeistų tave iš esmės, visais įmanomais būdais bandai pateisinti savo suš… tus įsitikinimus, įpročius, kurie tave naikina, žudo kiekvieną dieną. Pagaliau pabusk žmogau, atmerk plačiai akis ir pradėk matyti tai, kas yra tikra, o ne tai, kas tau įkalta į galvą per daugelį metų iš kartos į kartą ir suformuota „RELIGIJA“, tikėjimas, kuris tave naikina… Kaip yra KVAILA tikėti kažkuo, kas tau nepadeda, kas tau neduoda jokios vertės, augimo, džiaugsmo, harmonijos, pasikeitimo…

Beje, dirbant kartu su manimi, atsisakyti viršsvorio yra lygiai taip pat paprasta kaip ir slogos, ir žinoma visiems laikams…
Viskas yra tik tavo rankose ir viskas, pasikartosiu – viskas priklauso tik nuo tavęs. Nes visatoje galioja tik vienas dėsnis, ir jeigu kažkas kalba apie daugiau jų, tai tik jų išvedžiojimai iš to paties vieno dėsnio – Priežasties Pasekmės dėsnis, arba kitaip – Veiksmo Atoveiksmio dėsnis. Per 12 metų nei iš vieno pasaulinio mokytojo, nesužinojau kito, dar vieno dėsnio…
Pabuskite…

šaltinis: Gyvenimo Ratas


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar sutinkate, kad mokyklose vaikai neturėtų naudotis telefonais?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Apklausa

Už kurį kandidatą balsuotumėte Lietuvos prezidento rinkimuose?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Arvydas Daunys. Jeigu būčiau visagalis arba, kaip išsaugoti Žemę

Arvydas Daunys. Jeigu būčiau visagalis arba, kaip išsaugoti Žemę

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kas yra magas? (4)

Kas yra magas? (4)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Asimetrija Lietuvos pilietybės įgijimo-praradimo baruose

Asimetrija Lietuvos pilietybės įgijimo-praradimo baruose

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Jie vėl ateina mūsų išgelbėti

Algimantas Rusteika. Jie vėl ateina mūsų išgelbėti

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  P. Gražulis: „galimai neteisėti Dalios Grybauskaitės veiksmai sudaro prielaidas abejoti rinkimų teisėtumu ir legitimumu“

P. Gražulis: „galimai neteisėti Dalios Grybauskaitės veiksmai sudaro prielaidas abejoti rinkimų teisėtumu ir legitimumu“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Neteisėtas Seimas. Seimo konservatoriai ir kandidatė į prezidentus abejoja Seimo komisijos veiklos teisėtumu

Neteisėtas Seimas. Seimo konservatoriai ir kandidatė į prezidentus abejoja Seimo komisijos veiklos teisėtumu

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Mindaugas Puidokas: „Koks mano planas Lietuvai – „slaptas“ ar vertybinis?“

Mindaugas Puidokas: „Koks mano planas Lietuvai – „slaptas“ ar vertybinis?“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Gerti meta visi. Kai kurie suspėja tą padaryti dar būdami gyvi. Anekdotai

Gerti meta visi. Kai kurie suspėja tą padaryti dar būdami gyvi. Anekdotai

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kas yra magas? (3)

Kas yra magas? (3)

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Nuomonių diktatūra ir Snaigių karta kaip nauja žmonių rūšis

Nuomonių diktatūra ir Snaigių karta kaip nauja žmonių rūšis

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Esu ir liksiu ne ES, o Lietuvos pilietis

Rolandas Paksas. Esu ir liksiu ne ES, o Lietuvos pilietis

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Žurnalisto Andriaus Tapino skundą prieš Seimo Etikos ir procedūrų komisiją nagrinės teismas

Žurnalisto Andriaus Tapino skundą prieš Seimo Etikos ir procedūrų komisiją nagrinės teismas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  A. Veryga pasisako už mirties bausmės panaikinimą pasaulyje net dėl su narkotikais susijusių nusikaltimų

A. Veryga pasisako už mirties bausmės panaikinimą pasaulyje net dėl su narkotikais susijusių nusikaltimų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  M. Puidokas siūlo vienytis, o A. Juozaitis sako, jog nėra apie ką kalbėtis

M. Puidokas siūlo vienytis, o A. Juozaitis sako, jog nėra apie ką kalbėtis

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Gabrielius Landsbergis: „Paklauskite Jevgenijos Markovnos“

Gabrielius Landsbergis: „Paklauskite Jevgenijos Markovnos“

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Ar verta balsuoti Europos Parlamento rinkimuose ir remti prof. V. Radžvilo Visuomeninį rinkimų komitetą?

Ar verta balsuoti Europos Parlamento rinkimuose ir remti prof. V. Radžvilo Visuomeninį rinkimų komitetą?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Juozaitis ir Vytautas Radžvilas susitarė EP ir prezidento rinkimų klausimu

Arvydas Juozaitis ir Vytautas Radžvilas susitarė EP ir prezidento rinkimų klausimu

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Man ne gėda būti iš kaimo

Man ne gėda būti iš kaimo

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Patys plaukit savo indus

Patys plaukit savo indus

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  G. Landsbergis atsisako atsakyti į Seimo komisijos klausimus įvardindamas jos veiklą, kaip galimai neteisėtą

G. Landsbergis atsisako atsakyti į Seimo komisijos klausimus įvardindamas jos veiklą, kaip galimai neteisėtą

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Ar išnaudosime galimybę, kuri nepasikartos?

Algimantas Rusteika. Ar išnaudosime galimybę, kuri nepasikartos?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Referendumas dėl dvigubos pilietybės, pasak V. Pranckiečio – šimtmečio idėja Lietuvai

Referendumas dėl dvigubos pilietybės, pasak V. Pranckiečio – šimtmečio idėja Lietuvai

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kas yra magas? (2)

Kas yra magas? (2)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Juozaitis. Apie Kremliaus darbotvarkę ir nacionalinę vienybę

Arvydas Juozaitis. Apie Kremliaus darbotvarkę ir nacionalinę vienybę

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Kodėl aš nesu feministė

Jurga Lago. Kodėl aš nesu feministė

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Konservatorių hierarchai siekia savivaldą vėl suvaryti į partinį „dvarą“

Rolandas Paksas. Konservatorių hierarchai siekia savivaldą vėl suvaryti į partinį „dvarą“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  D.Šakalienė tvirtina, esą R. Karbauskis sąmoningai nori sukliudyti tinkamai dalyvauti procese išmanantiems praktikams

D.Šakalienė tvirtina, esą R. Karbauskis sąmoningai nori sukliudyti tinkamai dalyvauti procese išmanantiems praktikams

atsiliepimų 9Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

KAŽKAS NEĮTIKĖTINO, NES JUK NE VISOS RELIGIJOS TURI božnyčias :)...

Pvz. lazdomis per kulnus labai padėtų pasiekti nušvitimą....

Manau, kad visada verta rinktis patikimus siuntų gabenimo profesionalus siuskpigiau.lt/pristatymo-regionai/europa/siuntu-pristatymas-i-danija, ne visada geresnę kainą siūlantys...

Na kaip straipsnio pirminį šaltinį reiktų nurodyti Giedriaus Drukteinio svetainę Elegancija eu: ...

O jei pusė šeimos airijose ir vis tiek už Šimonytę - gal taip jiems ir...

Absoliuti tiesa. kaip į akį Ir dėl Šimonytės,...

Andriui, jūs būtumėt teisus tuo atveju, jei internete nebūtų skelbiama daugybės žmonių(tūkstančių) liudijimų, kurie...

Kokia tauta, tokia ir valdžia. Jei neuronų jungtys aptarnauja tik sąlyginius refleksus, tai bus gerai...

Gal jau tik nenusišnekėkit apie skiepus. Ar jūs aiškinate programuotojui kaip jam dirbti? Ar jūs...

El džy by ty kovojo už laisvą(nepadorų, netinkamą) elgesį publikoje, o dabar riaušininkai tapo matyt...

Na jis kilovatvalandžių iš Baltarudijos ir Ignalinos atominės biznio prisikišo pilnas kišenes ir čemodanus ir...

Tuo klausimu visiškai sutinku su Pietru,nes tuoj po rezultatų paskelbimo Šimašius viešai padėkojo prezidentei.Tai ne...

Šlykštūs neteisėti konservatoriai. Prieš prokurorus ir teisėjus jiems aiškintis reikia...

  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Labiausiai sveikatą reikėtų saugoti nuo sveikatos apsaugos ministerijos* - nuoroda: https://infa.lt/24021/labiausiai-sveikata-reiketu-saugoti-nuo-sveikatos-apsaugos-ministerijos/