infa.lt

Libija grąžina migrantus atgal į Afriką

Libija grąžina migrantus atgal į Afriką

25 birželio
15:15 2018

pabėgėliai migrantai

Sekmadienį, sustiprintos Libijos pakrantės apsaugos pastangomis, prie šalies pakrantės buvo perimt 948 pabėgėliai, bandę persikelti iš Afrikos į Europą pripučiamomis valtimis. Jų tarpe buvo daug vaikų ir moterų, rašo euronews.

Dvi valtys patyrė avariją, išgelbėti pavyko apie 500 žmonių. Taip pat buvo atrasta 10 žuvusiųjų kūnų.

Visi migrantai gavo humanitarinę ir medicininę pagalbą, jie buvo pristatyti į karinę jūrų bazę sostinėje Tripolyje ir pabėgėlių stovyklą Homse.

Pagal susitarimą su Briuseliu, Libijos vyriausybė aktyvavo pastangas, kad būtų užkardyta migracija. Pastarajame ES mini-aukščiausio lygio susitikime, skirtame imigracijos klausimams, buvo nuspręsta padidinti pagalbą Libijai, kad pastaroji atidžiau sektų laivus ir neleistų migrantų iš Afrikos prie Europos krantų.

Migrantų antplūdis iš Afrikos auga – Gibraltaro sąsiauryje aptiktos 68 migrantų valtys
Aquarius laivas vėl skuba į jūrą ieškot eilinių pabėgėlių Europai
Italija ragina areštuoti laivą su nelegalais

JTO duomenimis, nuo 2018 metų pradžios, bandant perplaukti Viduržemio jūrą žuvo beveik dvigubai mažiau žmonių, nei per tą patį periodą 2017 metais. Atvykusių į Europą nelegalių migrantų skaičius per šitą periodą taip pat buvo mažesnis dvigubai lyginant su praėjusiais metais.

https://www.youtube.com/watch?v=6FwIHWzhHTk – vaizdo reportažas anglų kalba

https://www.youtube.com/watch?v=ZiP2nvMe61g – vaizdo reportažas rusų kalba

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 237

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Carlie    -  2018-09-23, 08:43

    2018 metais dvigubai mazesnis nelegalu skaicius nei 2017 metais gali reiksti, kad yra naudojami kiti patekimo i evropa keliai arba ju maziau sugaunama. Tad jei kas skaitydami straipsni apsidziaugete, tai neskubekite to daryti 🙂
    Taippat visa laika uzkliuna faktas, kad nuotraukose tik vyryskos lyties atstovai ir parasymai, kad tarp nelegalu buvo daug vaiku ir moteru yra juokingi, nes spauda juk megsta evropa graudinti ikeldami ‘nuskriaustu’ nelegalu nuotraukas, ypac vaiku. Dar faktas, kad didzioji dauguma nelegalu yra vyr.g., jau senai patvirtintas, tad pasikartosiu – rasliavos, kad buvo daug vaiku ir meteru mazu maziausiai juokingos.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...