• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija
  • Join Us
  • Member Login

infa.lt

Pieno vaikams gamintoja „Lactalis“ atšaukia produkciją iš visų šalių dėl užkėtimo salmonelėmis atvejų

Pieno vaikams gamintoja „Lactalis“ atšaukia produkciją iš visų šalių dėl užkėtimo salmonelėmis atvejų

13 sausio
09:18 2018

Picot - Lactalis produkcija

Lactalis atšaukia visą savo produkciją pagamintą Kraono gamykloje. Pirmieji vaikų užsikrėtimo sausu pienu atvejai užfiksuoti Ispanijoje ir Graikijoje, rašo euronews.com

Prancūzijos pieno koncernas Lactalis atšaukia visas sauso pieno partijas pagamintas Kraono fabrike, nepriklausomai nuo išleidimo datos. Prie tokio susitarimo penktadienį ryte buvo prieita tarp ekonomikos ministro Bruno LeMaire ir koncerno generalinio direktoriaus Emmanuel Besnier.

Taip pat Lactalis vadovybė yra įpareigota paviešinti informaciją apie vaikams skirto pieno užkrėtimo salmonelėmis priežastis, kai tik tos bus nustatytos.

Spaudos konferencijoje Bersi ekonomikos ministras pabrėžė, jog Lactalis turi atšaukti visą pagamintą Craone produkciją, o ne tik pradedant nuo 2017-ųjų vasario – nustatyto gamybinės linijos užkrėtimo datos. Be to, atšaukta turi būti iš visų šalių ir realizacijos vietų, konkrečiai iš prekybos tinklų ir vaistinių.

Taip pat penktadienį vakare tapo žinoma, jog pirmieji patvirtinti kūdikių užkrėtimo salmonelėmis atvejai užsienyje nuo Lactalis produkcijos užregistruoti Ispanijoje ir Graikijoje. Pieno koncerno produkcija realizuojama 65 šalyse, tame tarpe ir 12-oje Europos Sąjungos šalių.

Sausio 9 dienos duomenimis, pas 37 prancūzų kūdikius, vartojusius sausą pieną Picot ir Milumel, buvo diagnozuota aštri žarnyno infekcija. 18 iš jų teko hospitalizuoti.

Potugalijos spauda rašo, jog prancūzų koncerno maisto produktų skirstymo tarnyba neseniai prisipažino, jog leido parduoti (komercializuoti) partijas, kurios turėjo būti atšauktos po to, kai įsigaliojo nurodymas valdžios išduotas gruodžio 21 dieną.

Paremkite infa.lt, - Ačiū !!!:

Infa.lt

žiūrėjo 89

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, 15min leidinys yra objektyvi žiniasklaidos priemonė?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais