infa.lt

Šiaurės Korėja žada Vašingtonui „didelį skausmą“

Šiaurės Korėja žada Vašingtonui „didelį skausmą“

13 rugsėjo
17:05 2017

KLDR atstovas Jungtinių Tautų organizacijoje

JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) pažadėjo sustiprinti spaudimą Šiaurės Korėjai už jos branduolinę programą. Pirmadienį JT Saugumo Tarybos vienbalsiai priimtą rezoliuciją dėl sankcijų sugriežtinimo prieš Pchenjaną jis palaikė ne ypač veiksminga priemone. Apie tai Trampas pareiškė antradienį, susitikimo su Malaizijos premjeru metu, praneša euronews.com.

„Mes manome, jog tai tiesiog eilinis, niekuo nepasižymintis smulkus žingsnis. Nežinau, ar jis turės kokį nors poveikį, bet tai iš tiesų šaunu: gauta 15 balsų „Už“ ir nė vieno „Prieš“. Šios sankcijos – niekas, lyginant su tuo, kas įvyks galų gale“.

Šiaurės Korėjos delegacija JT Saugumo Tarybos rezoliuciją pavadino „teisėtai neadekvačia ir apskritai neteisėta“, pareiškusi, jog „ryžtingai smerkia ir kategoriškai ją atmeta“.

Nuolatinis KLDR atstovas Jungtinių Tautų poskyryje Ženevoje Han Tae pasakė :

„Vašingtono režimas paėmė kursą į ekonominę, politinę ir karinę priešpriešą, apsėstas laukinio troškimo pasukti atgal KLDR branduolinės galios augimą, kuris jau įžengė į baigiamąją fazę. KLDR pasirengusi imtis bet kokių atsakomųjų žingsnių. Priemonės, kurias mes planuojame, privers Jungtines Valstijas pajusti tokį stiprų skausmą, kokio jos nežinojo per visą savo istoriją“.

Rezoliucija apriboja naftos produktų įvežimą į Šiaurės Korėją, pritaiko embargą dujų kondensatų tiekimui ir uždraudžia JT šalims-narėms pirkti KLDR tekstilės produkciją. Ji pagrindinai eksportuojama į Kiniją ir duoda Šiaurės Korėjai 750 milijonų dolerių į metus.

Taip pat uždrausta Šiaurės Korėjos gyventojams išduoti leidimus dirbti užsienyje. Tai oficialiam Pchenjanui kasmet atnešdavo apie pusę milijardo dolerių prie viso to, jog viso Šiaurės Korėja eksportuodavo prekių už 3 milijardus.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Šiaurės Korėja žada Vašingtonui „didelį skausmą“* - nuoroda: https://infa.lt/17619/siaures-koreja-zada-vasingtonui-dideli-skausma/