infa.lt

JAV atstovų rūmai – už sankcijų Rusijai sugriežtinimą

JAV atstovų rūmai – už sankcijų Rusijai sugriežtinimą

26 liepos
14:47 2017

POsėdžio metu

419 balsų prieš 3: JAV atstovų rūmai priėmė įstatymo projektą apie sankcijų sugriežtinimą prieš Rusiją, Iraną ir Pietų Korėją, ir prezidento Donaldo Trampo (Donals Trump) įgaliojimų apribojimą. Sušvelninti ar atšaukti antirusiškas sankcijas jis dabar galės tik leidus kongresui. Dokumentas turės dar būti palaikytas Senato, po ko bus pateiktas pasirašyti prezidentui.

„Šie trys režimai skirtinguose planetos taškuose kenkia gyvybiškai svarbiems JAV interesams ir destabilizuoja kaimynines šalis“, – pasakė apie Rusiją, Iraną ir Pietų Korėją respublikonas Ed Royce, tarptautinių reikalų Komiteto vadovas.

Respublikonai ir demokratai išreiškė retą vienybę priimant įstatymo projektą, pabrėžę, jog sankcijos bus įvestos dėl Krymo aneksijos, Rusijos veiksmų Ukrainos rytuose ir jos įsikišimo į JAV prezidento rinkimus.

„Šios sankcijos – aiškus signalas apie tai, jog JAV stabdys prezidento Putino ir jo artimų bendražygių veiksmus, o taip pat apie tai, jog kongresas gali ir veiks ateityje, net jei prezidentas Trampas atsisako tą daryti“, – pareiškė kongresmenas-demokratas nuo Kalifornijos Joaquin Castro.

Nauji kaltinimai suokalbiu su Maskva buvo iškelti artimiausia Trampo aplinkai iškart po jo susitikimo su Putinu Hamburge. Rusijos Valstybės Dūmoje buvo pareikšta, jog „įstatymo projektas griauna galimybę atstatyti amerikiečių-rusų santykius ir yra nukreiptas jau ne tik prieš Rusiją, bet ir JAV partnerius iš Europos“.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 99

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...