infa.lt

Turkija pagrasino Europai galvos skausmu, ryšium su migrantų srautais

Turkija pagrasino Europai galvos skausmu, ryšium su migrantų srautais

17 kovo
17:48 2017
pabėgėliai

AP nuotrauka

Konfliktas. Turkijos vidaus reikalų ministras Süleyman Soylu pareiškė, jog tolesnio konflikto eskalacijos atveju tarp Turkijos ir Nyderlandų, turkų valdžia pasirengusi atidaryti sienas ir pasiųsti į Europą po 15 tūkstančių nelegalių migrantų kas mėnesį, rašo BBC

„Tai štai ir kreipiuosi į Europą: jūs ten tokie drąsūs? Jei norite mes jums surengsime galvos skausmą, atvėrę kelią 15 tūkstančių pabėgėlių, kurių mes pas jus neleidžiame kiekvieną mėnesį?“ – pareiškė jis.

Pabėgėliai. Anksčiau, Turkijos užsienio reikalų ministras Mevlut Cavusoglu taip pat yra grasinęs ES šalims nutraukti susitarimą dėl pabėgėlių ir „užversti“ Europą migrantais.

2016 metų kovą, Europos Sąjunga sudarė su Turkija susitarimą, pasak kurio, mainais į finansinę 6 mlrd eurų pagalbą ir bevizį režimą šalis turi priimti pabėgėlius, kurie jai perduodami iš ES.

Šių metų kovą tarp Turkijos ir Nyderlandų plykstelėjo skandalas: Olandijos valdžia atsisakė įsileisti Turkijos užsienio reikalų ministrą Mevlut Cavusoglu, kuris rengėsi pasisakyti agitaciniame mitinge Turkijos piliečiams referendumo išvakarėse, dėl pataisų Turkijos konstitucijoje. Kalba eina apie pataisas, iš esmės išplečiančias prezidento įgaliojimus.

Iš Turkijos pusės nedelsiant buvo gautas atsakas: buvo atšaukti visi diplomatiniai reisai iš Nyderlandų į Turkiją, o Nyderlandų pasiuntiniui Ankaroje buvo neleista atvykti į šalį grįžtant iš atostogų.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Turkija pagrasino Europai galvos skausmu, ryšium su migrantų srautais* - nuoroda: https://infa.lt/13812/turkija-pagrasino-europai-galvos-skausmu-rysium-su-migrantu-srautais/