• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Bitkoino kaina pirmą kartą viršijo aukso uncijos kainą

Bitkoino kaina pirmą kartą viršijo aukso uncijos kainą

04 kovo
05:06 2017

Bitkoinas

Kriptovaliutos, bitkoino (bitcoin) kaina pirmą kartą istorijoje didesnė nei uncija aukso pasaulinėje rinkoje. Prekybos dienos Kraken biržoje pabaigoje ketvirtadienį, bitkoinas kainavo 1268 dolerius, o viena trojos uncija aukso – 1233 dolerius, praneša BBC.

Ekonomistai bitkoino kainos augimą sieja su kriptovaliutos paklausos didėjimu Kinijoje, – nors šalies valdžia šiais metais įvedė apribojimus jos naudojimui, baimindamasi, kad bitkoinas gali būti aktyviai naudojamas, kaip kanalas išsiunčiant pinigus iš šalies.

Pastaruoju metu investuotojai vis dažniau perka bitkoinus kaip saugų aktyvą arba kai krenta akcijų kaina.

Bitkoino kaina daugybę kartų keitėsi, nuo šios kriptovaliutos starto pradžios 2009 metais. 2014-aisiais bitkoino kaina staigiai smuko.

Bitkoinas pats iš savęs yra skaitmeninių žetonų sistema, kur visi sandėriai jo atžvilgiu vyksta nedalyvaujant trečiosioms šalims, tai yra be tarpininkų. Kaip sistemos saugumo garantija naudojami specialūs kriptografijos metodai.

Bitkoinai egzistuoja kaip įrašai skaitmeninėje duomenų bazėje, kurioje nešifruotu variantu yra saugomos visos transakcijos (pervedimai) nurodant bitkoino siuntėjo ir gavėjo adresus, tačiau nenurodant realių šių adresų savininkų.

Besinaudojantys sistema turi“bitkoino-adresą“, į kurį galima gauti ir iš kurio galima pasinaudoti šia kriptovaliuta. Šie adresai saugomi „internetinėse piniginėse“, funkcionuojančiose kaip banko sąskaitos.

Paremkite infa.lt per PayPal, Patreon ar jums patogiu PAREMTI būdu. - Nuoširdžiai ačiū parėmusiems.
žiūrėjo 90

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis
Paremti infa.lt per PayPal

Apklausa

Ar sulauksime pirmalaikių rinkimų?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...