• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Vengrija atvira „tikriesiems pabėgėliams“ iš Vakarų

Vengrija atvira „tikriesiems pabėgėliams“ iš Vakarų

14 vasario
09:00 2017
Viktoras Orbanas

REUTERS/Laszlo Balogh

„Tuomet, kai Vengrija stiprina priemones, nukreiptas sulaikyti migrantų srautus, jos premjeras Viktoras Orbanas siūlo prieglobstį Vakarų Europos gyventojams“, – rašo savo straipsnyje Boulevard Voltaire tinklapyje belgų žurnalistas Lionelis Baland’as.

Savo kreipimosi į naciją metu, 2017 metų vasario 10 dieną, Viktoras Orbanas pareiškė, jog „Atvira visuomenė, politkorektiškumas ir minties policija“, nusistovėję Vakarų Europoje ir kitoje Atlanto vandenyno pusėje, dabar iššaukia šių šalių tautų atmetimą ir pasipriešinimą jiems, ir būtent Vengrija šiandien yra to pasipriešinimo pavyzdys.

Premjeras pažymėjo tautos „pavargo“ nuo „globalaus elito arogancijos“ ir nuo „agresyvaus utopijų primetimo“, rašoma straipsnyje.

„Žinoma, mes priimsime tikruosius pabėgėlius: vokiečius, olandus, prancūzus, italus, išgąsdintus žurnalistus ir politinius veikėjus, krikščionis, priverstus palikti savo tėvynę, – tuos, kurie nori vėl atrasti pas mus savąją Europą, kurią jie prarado pas save“, – cituoja Vengrijos lyderį Boulevard Voltaire.

Ilgą laiką mes buvome „baltomis varnomis“ Europoje, o dabar mes tapome sėkmės pavyzdžiu“, – pabrėžia Viktortas Orbanas.

Straipsnio autorius primena, jog vengrų lyderis vykdo nacionalistinę politiką ir kovoja prieš globalizaciją. Jo poziciją „sustiprina“ Donaldo Trampo (Donald Trump) išrinkimas JAV prezidentu ir „netikėtas Vengrijos suartėjimas“ su Putino Rusija.

Sausio mėnesį, pasisakymo konferencijoje Budapešte metu, Viktoras Orbanas pareiškė, jog pasaulis vėl tapo bipoliariniu, ir, jei anksčiau vienas prieš kitą kovojo komunizmas su kapitalizmu, tai dabar – globalizmas su patriotizmu.

Be to, mano jis, pati svarbiausia mintis Trampo inauguracinėje kalboje ne „Amerika aukščiau visko“, – o „kiekviena nacija turi teisę į pirmą vietą kelti savus interesus“. Pasak Orbano, naujasis JAV prezidentas pateikė didelę dovaną Vengrijai ir kitoms šalims, atvirai pripažinęs šį principą, iš pagrindų keičiantį nusistovėjusią tvarką.

Gerbiami skaitytojai, jei manote, kad informacija, pateikta infa.lt svetainėje buvo jums kažkuo naudinga, jūs galite prisidėti paremdami ją Jums patogiu būdu

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 337

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


  • Taip, būtinai (71%, 278 balsavo)
  • Ne, nepalaikau (18%, 72 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (11%, 42 balsavo)

Viso balsavo: 392
Pradėta - 2021 29 kovo @ 23:23
Pabaiga - 2021 13 gegužės @ 23:23

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas