infa.lt

Facebook pridės savitarpio pagalbos opciją stichinių nelaimių atvejams „Community help”

Facebook pridės savitarpio pagalbos opciją stichinių nelaimių atvejams „Community help”

10 vasario
05:38 2017

Facebook nuotrauka

Socialinis tinklas Facebook išplečia Safety Check paslaugos galimybes, kuri automatiškai aktyvuojama krizinių situacijų atveju. Dabar paslaugoje bus prieinama opcija Community Help (bendrijos pagalba), kuri padės organizuoti tarpusavio pagalbą stichinių nelaimių metu.

Kiekvienas Facebook naudotojas, atsidūręs rajone, kuriame automatiškai aktyvuojama opcija Safety Check (ji paleidžiama tuo atveju, kai iš vienos vietos gaunama daug pranešimų apie kažkokią stichinę nelaimę ar stambų įvykį), gali pasiūlyti aplinkiniams ar paprašyti pas juos maisto, gėrimo, pastogės ar galimybės pasinaudoti transportu.

Didesniam patogumui tam skirtas Facebook puslapis turi pagalbos kategoriją. Taip pat ten yra skyriai „maistas gyvūnams“, „daiktai vaikams“, „drabužiai“.

Be to, Community Help padės ieškant žmonių nelaimės zonoje ir palaikys ryšį su jais.

Pirmu metu Community Help veiks testuojamu režimu tik gamtinių katastrofų sąlygomis ir tik JAV, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Indijoje ir Saudo Arabijoje.

Vėliau, analizuojant testuojamo periodo rezultatus visi pastebėti trūkumai bus ištaisyti, ir ji bus prieinama visoms šalims ir esant visoms kritinėms situacijoms.

Gerbiami skaitytojai, jei manote, kad informacija, pateikta infa.lt svetainėje buvo jums kažkuo naudinga, jūs galite prisidėti paremdami ją Jums patogiu būdu

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 53

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...