• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Elonas Muskas atideda misiją į Marsą ir įsitraukia į politiką

Elonas Muskas atideda misiją į Marsą ir įsitraukia į politiką

21 gegužės
06:50 2022

Elon Musk

Elonas Maskas (Elon Musk) pasirengęs atidėti misiją į Marsą politinės kovos vardan. Jo teigimu, žmoniją užkrėtė „prabudusio proto virusas“, kuris kelia pavojų visai civilizacijai. Atrodo, kad sprendimas įsigyti „Twitter“ ir grąžinti jį kaip „laisvo žodžio platformą“ yra dalis Musko politinio plano, kuriuo siekiama pasipriešinti „atšaukimo kultūrai“ ir kitiems kairiųjų judėjimams.

Maskas pareiškė, kad pamažu tampa aktyviu politiku atsakinėdamas į savo „Twitter“ sekėjų klausimus, praneša BI. Vienas naudotojas verslininko paklausė: „Jūs bandote nusiųsti žmoniją į Marsą ir įspėti žmones apie dirbtinio intelekto keliamus pavojus. Kodėl reikia sabotuoti šiuos svarbius tikslus įsitraukiant į politinius ginčus?“

Milijardierius atsakė, kad politika yra vienintelis būdas pasiekti Marsą, nes priešingu atveju „pabudimo virusas“ (plačiąja prasme suprantamas kaip radikalizuotas visų formų socialinės neteisybės atmetimas) sunaikins žmoniją.

„Jei jis nebus sustabdytas, šis virusas sunaikins civilizaciją ir žmonija niekada nepasieks Marso“, – įsitikinęs verslininkas.

„Pabudusio proto virusas“ – tai terminas, kurį iš dalies sukūrė pats Elonas Maskas. Paprastai „pabudusiais“ vadinami jauni interneto naudotojai – „zoomeriai“ ir tūkstantmečio vaikai, kurie save laiko sąmoningesniais ir brandesniais nei vyresnioji karta. Tokie vartotojai atmeta „senus prietarus“, laikosi kraštutinių kairiųjų pažiūrų ir yra pasirengę aktyviai kovoti už socialinį teisingumą. Pasak kritikų, „prabudusieji“ yra ryškiausi „Cancel kultūros“ atstovai, kurie savo kovoje nuėjo per toli.

Elonas Muskas šių metų balandį sugalvojo prabudusįjį pavadinti „virusu“. Tuo metu verslininkas savo „Twitter“ paskyroje rašė, kad dėl „pabudusio viruso“ „Netflix“ transliacijos paslauga tapo „nežiūrima“. Taip milijardierius paaiškino, kodėl, jo požiūriu, platforma ėmė sparčiai prarasti prenumeratorius. Tačiau E. Maskas nepatikslino, kokį turinį jis laiko „nežiūrimu“.

Maskas taip pat vis dažniau kritikuoja JAV Demokratų partiją, vadindamas ją „skaldymo ir neapykantos partija“. Jis patvirtino, kad per artėjančius rinkimus ketina balsuoti už respublikonus. Be to, E. Maskas anksčiau Jeilio universitetą pavadino „pabudusio viruso, siekiančio sunaikinti civilizaciją, epicentru“.

Dėl Musko ketinimo perimti „Twitter“ jį įsigyjant ir išvedant iš Demokratų partijos įtakos, ir vis aštriau kritikuojant demokratų politiką, jau buvo surengtas pirmas rimtas išpuolis prieš jo reputaciją. 2018 m. žiniasklaidoje pasirodė istorija apie verslininko seksualinį priekabiavimą prie „SpaceX“ verslo lėktuve dirbusios skrydžio palydovės. Maskas jau pavadino šias publikacijas „politiškai motyvuotu“ šmeižtu.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 179

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Rieda džiaugsmo ašaros..dar ne viskas prarasta lietuvoj ❤😇🙏 Ačiū atlikėjams !!! Ačiū žmonėms , kad...

Lietuvos valstybingumo griovėjų,konservatorių socdemų puolimas prieš tautiškai nusiteikusius piliečius....

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....

melas.gal ir gripuoja ,bet apie skiepus-melas...

Tai Lietuviškiausia partija,o trolių nenugalėsit,nes jie visus papirkę.Man gaila buvo klausyti ir žiūrėti kai buvote...

Kai žlunga pfaizergeitas, tai ir ne to grirbsies!...

Liūdna tiesa!...

Paxlovid uždraudė todėl kad nenori jūsų gydyti.MANAU JŲ MELO LAIKAS JAU PRIEJO FINIŠA ! Netylėkite...

Pagarba Jolantai,kuri žadiną liaudį, užhipnotizuotą pasakomis apie GEROVĘ !!! Po Nulio !!!...