infa.lt

Vokietijos gynybos ministrė paragino Rusiją pasidalinti karine informacija

Vokietijos gynybos ministrė paragino Rusiją pasidalinti karine informacija

27 birželio
01:01 2016
Ursula von der Leyen

Ursula von der Leyen | nuotrauka REUTERS/Axel Schmidt

Vokietijos gynybos ministrė Ursula von der Leyen paragino Rusiją pasidalinti duomenimis apie savo kariuomenės judėjimą, praneša leidinys Aktiencheck.

„Būtų protingu žingsniu, jei mes, ESBO, Rusijos ir NATO rėmuose pasidalintume duomenimis apie savo kariuomenių skaitlingumą ir jų judėjimą. Iš NATO pusės, esančio grynai gynybiniu aljansu, šis pasiūlymas skamba jau seniai“, – pastebėjo Leyen.

„NATO sąjungininkai gali pasitikėti Vokietija, – pridėjo ministrė. Pasirengimas dialogui ir ištiesta ranka svarbūs, tačiau dėl to mes neturime painioti priežasties su pasekme“.

Pasak von der Leyen, tik „tik prievartinė Krymo aneksija“ ir tebesitęsiantis konfliktas Ukrainos rytuose privertė rytines NATO šalis kreiptis į Aljansą pagalbos. „Suprantama, mums reikalingi geri santykiai su Rusija, – pabrėžė von der Leyen. – Tačiau tam Rusija turi prisilaikyti tarptautinių taisyklių.

Taip pat vokiečių politikė suabejojo karinės grėsmės ir Pabaltijo gynybos galimybe. „Aš negaliu sau įsivaizduoti, kad kažkas galėtų tikėtis pranašumo užpuldamas NATO, patį galingiausią karinį aljansą pasaulyje“, – pareiškė von der Leyen.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Vokietijos gynybos ministrė paragino Rusiją pasidalinti karine informacija* - nuoroda: https://infa.lt/7083/vokietijos-gynybos-ministre-paragino-rusija-pasidalinti-karine-informacija/