infa.lt

„Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ dėkoja parėmusiems žmonėms ir kviečia į protesto akciją rugsėjo 10 d.

„Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ dėkoja parėmusiems žmonėms ir kviečia į protesto akciją rugsėjo 10 d.

16 rugpjūčio
12:18 2021

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

Kaip žinia, Lietuvos Šeimų Sąjūdis kaip juridinė organizacija buvo užregistruotas rugpjūčio 2 dieną ir jau 7 dieną įvyko LŠS suvažiavimas, kurio metu buvo patvirtintos-papildytos pateiktos judėjimo veiklos gairės bei tikslai.

Buvo atidaryta LŠS banko sąskaita į kurią visos Lietuvos žmonės ėmė aukoti savo lėšas, siekdami bendrų tikslų ir finansiškai paremti judėjimą.

Iki šios dienos yra paaukota beveik 3 tūkstančiai eurų, kurie bus panaudoti visos Lietuvos žmonių vardan, siekiant paversti mūsų valstybę vėl priimtina gyvenimui joje.

LŠS atskirai dėkoja šiems žmonėms:

JONAS G., RITA B. , ALDONA Č., EVALDAS M., ROMANAS K., EGIDIJUS L., ROLANDAS M., RAIMONDAS B., NIJOLĖ A., SIMAS V., JOLANTA V., STASYS S., ARIMANTAS R., ALBINAS G., RIMANTAS V., VYTIS J., BIRUTĖ T., JOLITA Č., ROMANAS J., LINA I., STASYS S., IRMA T., JŪRATĖ S. IR DU VERSLO SUBJEKTAI KURIŲ PAVADINIMŲ DĖL SUPRANTAMŲ PRIEŽASČIŲ NEMINĖSIME.

Norime priminti, kad asociacija „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ tuo pačiu yra ir „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizatorė, jo išsikeltų tikslų paveldėtoja bei siekėja. Tų tikslų ir veiklos gairių, kurių sąrašas jau gerokai išplėstas, programą – galima rasti šiuo adresu: https://seimusajudis.lt/lietuvos-seimu-sajudzio-programa/

Tuo pačiu LŠS primena, jog rugsėjo 10 dieną Vilniuje įvyks eitynės-mitingas, kurio metu bus pareikšti reikalavimai Lietuvos teritoriją laikinai administruojantiems asmenims ir prašo paremti palaikančius žmones šią protesto akciją.

Jūsų pinigai bus panaudoti garso įrangos, scenos nuomai, apsaugai, kurią privaloma samdyti, su tikslu, kad iš sistemos pusės nepasikartotų rugpjūčio 10 d. scenarijus.

Turėsime ir savo apsaugą, sudarytą iš savanorių, kurie seks ir užkardys bet kokius bandymus išprovokuoti panašius įvykius. Mitingas bus taikus ir masinis, kuriame dalyvaus žmonės iš visos Lietuvos, politinės partijos, visuomeniniai judėjimai ir ištisi regionai.

Viešoje erdvėje ir žiniasklaidoje Vilniaus savivaldybė tvirtina, kad visi viešų akcijų derinimai, tame tarpe ir rugsėjo 10 d. mitingo – yra sustabdyti ar atšaukti. Tačiau LŠS pirmininkui Raimondui Grinevičiui susisiekus su atsakingai Vilniaus savivaldybės asmenimis telefonu ir pareikalavus šią informaciją patvirtinančio dokumento kopijos, jie šią informaciją paneigė.

Tuo pačiu klausimu į savivaldybę mes kreipėmės raštu. Atsakymas kol kas negautas. Todėl šiuos savivaldybės pareiškimus galima traktuoti kaip dezinformaciją ir visuomenės klaidinimą.

Kaip visada anksčiau tvirtino Lietuvos Šeimų Sąjūdis, taip sako ir dabar – rugsėjo 10 d. protesto akcija įvyks bet kokiomis sąlygomis ir bet kokiu oru.

Paremti rugsėjo 10 protesto akciją galima į LŠS banko sąskaitą:

Gavėjas: Lietuvos Šeimų Sąjūdis
Sąskaitos numeris: LT71 7181 8000 0870 0690
SWIFT (BIC) kodas: CBSBLT26
AB Šiaulių banko kodas: 71800
Mokėjimo paskirtyje nurodykite: Parama „rugsėjo 10 mitingui”

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 1 319

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Lietuvė    -  2021-08-16, 12:53

  Taigi, gausit iš savivaldybės atsakymą po dviejų savaičių kad mitingas uždraustas, o teismas jūsų skundą nagrinės tik po rugsėjo dešimtos… Situacija kartosis…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Ovidijus    -  2021-08-16, 17:03

  Aš manau kad bus Uždaryti visi keliai į protestą ir apsukami autobusai atgal niekas nebus įleidžiamas į Vilnių taip kad nenustebkite jeigu taip įvyks

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Andrius    -  2021-08-16, 17:41

  JEIGU NEPAISYSIT ĮSTATYMŲ, TAI TIK DAR LABIAU DISKREDITUOSIT GARBINGĄ ŠEIMŲ VARDĄ. JUK JŪSŲ VEIKĖJAI DALYVAVO IR RIAUŠĖSE. TAI GAL SUSTOKIT, APSIRAMINKIT IR NEKURSTYKIT MINIOS.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Ai jai jai jai. :D sankcijų, daugiau sankcijų! px kad nei viena nuo 2014 neturėjo...

Baisu gabriuk...

sėkmės vyrai...

Nebus. Rusų kol kas dar niekas nenukariavo....

Būdamas policininko vietoje, tuos priedebilius lupčiau su dviem bananais, iš abiejų rankų ir nuo dūšios....

Bent kažkas blaiviai mąsto. debilai naudojosi kovid kad marintų žmones. Tuomet debilai naudojasi karu kad...

Davė laisvę nevispročiams reikštis tegul dabar ir kenčia. Klimakso aktyvistai yra visiški atsilupeliai. :D...

Tokio brudo visur pilna. Kai Lietuvoje susibūrė paleckiukinių šaika "Geros kaimynystės su teroristine Rusija ir...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...