infa.lt

Britanijos tėvai ir valdžia susiėmę už galvų: ko mokomi vaikai mokyklose gėda garsiai pasakyti

05 gegužės
15:46 2023

Kovo mėnesį kilus skandalui Didžiojoje Britanijoje bus pradėtos peržiūrėti lytinio švietimo gairės, nustačius, kad kai kuriose mokyklose vaikai buvo mokomi apie analinį seksą ir masturbaciją, praneša „Bretbart News” leidinys.

Kovo mėnesį paskelbtoje ataskaitoje teigiama, kad Didžiosios Britanijos mokyklose jau 12 metų vaikai mokomi masturbacijos, oralinio ir analinio sekso, ir tai pastūmėjo šalies vyriausybę pradėti lytinio švietimo gairių peržiūrą.

„The Telegraph” paskelbtoje ataskaitoje taip pat teigiama, kad daugeliui vaikų išsamiai dėstomos transseksualumo pamokos, kai kuriems mokiniams pasakojama, kad yra 100 lyčių ir, kad pati nekaltybės idėja yra tik socialinis konstruktas. Šios medžiagos paviešinimas sukėlė daugelio valdančiosios Konservatorių partijos politikų pasipiktinimą, o leidinys pranešė, kad ministras pirmininkas Rišis Sunakas pagaliau paskelbė apie vyriausybės lytinio švietimo gairių peržiūrą.

Pareiškime ministras pirmininkas teigė, kad raštu kreipėsi į Švietimo departamentą, prašydamas „užtikrinti, kad mokyklose nebūtų dėstomas netinkamas ar ginčytinas RSHE [santykių, lytinio ir sveikatos ugdymo] turinys”. „Mūsų prioritetas visada turėtų būti vaikų saugumas ir gerovė, o mokyklos taip pat turėtų sudaryti galimybę tėvams susipažinti su mokymo programos turiniu ir medžiaga”, – pareiškė jis ir pridūrė, kad konsultacijos dėl peržiūros prasidės „kuo greičiau”.

Sunako pranešimą, kad lytinis ugdymas Anglijoje bus peržiūrėtas, palankiai įvertino daugelis parlamento narių, kurių dauguma pareiškė patyrę šoką, kai pamatė pirminį „The Telegraph” pranešimą, kuriame kovo mėnesį buvo išsamiai aprašytos skandalo detalės.

Ataskaitoje rašoma, kad mokytojai daugeliui šalies pradinių mokyklų mokinių vedė pamokas apie masturbaciją, o kai kurių mokyklų mokymo programose buvo gausu pranešimų apie transseksualumą.

„Mano trylikametį mokė, kad yra 100 lyčių”, – pranešė vienas pasipiktinęs tėvas.

„Tokio amžiaus mano vaikai buvo mokomi „priimtinos terminologijos”, tokios kaip „cis lytis”, „nebinarinė lytis” ir „kintama lytis”, nesusimąstant, kad daugeliui žmonių šie terminai ir ši ideologija prieštarauja jų įsitikinimams – religiniams ar kitiems.”

Pranešama, kad šalies mokyklos lytinio švietimo mokymui taip pat naudoja nevyriausybinių organizacijų ir verslo įmonių sukurtą medžiagą, esą dėl to, kad vyriausybė neturi pakankamai savo parengtos medžiagos. (tai vadinasi valstybinės mokyklos – infa.lt past.)

Teigiama, kad daugelis šių organizacijų savo mokymo medžiagoje propaguoja griežtai progresyvią ideologiją, o LGBTQ+ aktyvistų grupės, tokios kaip Stonewall, esą „bendradarbiauja” su mokyklomis, kad „parengtų įtraukiantį LGBT požiūrį” į lytinį švietimą.

„Mokyklos įstrigo tarp aktyvistų ir rekomendacijų”, – aiškino Švietimo departamento patarėjas Markas Lehainas, sakydamas, kad nors mokykloms, kurios nesuteikė minimalaus lytinio švietimo lygio, buvo numatytos nuobaudos, tačiau nebuvo jokių nuobaudų už ribų peržengimą, o tai reiškia, kad nėra jokių „lubų” tam, ko vaikai gali būti mokomi.

Vis dėlto, panašu, kad ne visos Europos vyriausybės mato problemų dėl to, kad vaikai mokomi transseksualumo, o Airijos pažangi vyriausybė dabar siekia, kad transseksualumo ideologija taptų pagrindiniu dalyku salos mokyklose, nepaisant didžiulio tėvų ir kai kurių šalies mokyklų organizacijų pasipriešinimo.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 380

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. VŽA    -  2023-05-05, 16:32

  „Britanijos tėvai ir valdžia susiėmę už galvų”… Kai Lietuvoje lygiai tą patį lyt-polit-iškrypėliais svajoja įdiegti mokyklose, tai kol kas rūpi tik infa.lt ir LŠS…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. T0mas J.    -  2023-05-05, 17:26

  Į duobę tokią valdžią.
  Nesakysiu ką toliau daryti, bet tikiuosi suprantate patys.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. is    -  2023-05-06, 07:38

  Štai kas nutinka kai iškrypėliai gauna valdžią

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Tie, kam rūpi jų valstybęs , yra prorusiški....

is kur tevams zinoti,kuria is 72 lyciu pasirinks paauges naujagimis!?...

rimta darba - tie ir dirbs! O jei koks kopijavimo aparatas pakeis keleta popieriuku rasinetoju...

kad jei tulas pilietis pavoge vista,tai kaleti turetu visa jo gimine!? Nieko sau naujienos!...

pilieciams - nuo to negeriau....

"galetu" ir "parasys" - smulkiu cekiuku bedugne!...

Dievo sukurtą gyvybę tironai siekia panaudoti homunkulų bei mankurtų auginimui ir vergų visuomenės (skaitmeninio konclagerio)...