infa.lt

Lietuvos šeimų sąjūdis: Pareiškimas dėl gegužės 15-sios

27 balandžio
12:19 2022

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

Patyčios iš tradicinių vertybių, prigimtinės šeimos ir konstitucinių piliečių teisių tęsiasi. Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys imasi grubaus teisinio nihilizmo ir dvigubų standartų taikymo, šiurkščiai pažeisdami konstitucines piliečių teises ir laisves.

Vilniaus miesto savivaldybė uždraudė Lietuvos šeimų sąjūdžiui gegužės 15-tąją surengti Vingio parke Didįjį šeimos gynimo maršą 2022 – tradicinių šeimų šventę, paminint Tarptautinę šeimos dieną. Tačiau tą pačią gegužės 15-tąją organizacijai „Mamos už LGBTQ+ vaikus” renginiui „Visos šeimos – svarbios“ Katedros aikštėje visi reikiami suderinimai duoti.

Dar po poros savaičių, birželį Vilniuje numatomas 5 dienas truksiantis LGBT Pride festivalis su paradais, koncertais, eitynėmis, vakarėliais ir šokiais, filmų peržiūromis, ambasadų ir užsienio delegacijų dalyvavimais, konferencijomis. Suderinimai tam renginiui taip pat gauti, o Vilniaus miesto meras R.Šimašius asmeniškai jau užsiima reklama ir kviečia svečius iš viso pasaulio.

Neabejojame, kad būtent tuo metu, reklaminei propagandinės žiniasklaidos isterijai pasiekus piką, yra planuojamas ir „partnerystės” bei kitų antikonstitucinių įstatymų, iki kritinės ribos supriešinsiančių visuomenę, svarstymas ir priėmimas Seime.

Valdantieji galvoja, kad Lietuvos šeimų sąjūdis, nubaustas didžiulėmis baudomis už Didįjį šeimos gynimo maršą 2021, kurios dar nebaigtos mokėti, tiesiog nebeturės renginiui lėšų. Jie tikisi, kad Lietuvos žmonės susitaikė su viskuo, išsigando, tylės ir ištvers tolesnes patyčias iš savo šeimų, savo vaikų ir savo valstybės ateities.

Remtis galime tik savo pačių turimais ištekliais ir pajėgomis, tačiau mūsų yra absoliuti dauguma ir visi kartu esame stiprūs. Pakilusios Tautos niekas negali nugalėti ir niekada nenugalės.

Lietuvos šeimų sąjūdis:

1. Kreipiasi į Lietuvos Respublikos Prezidentą, Seimą, Vyriausybę ir pareiškia, kad tokie ciniški bandymai pasinaudoti karo situacija piliečių laisvėms ir teisėms suvaržyti ir išorinės grėsmės pretekstu prastumti visuomenės daugumai kategoriškai nepriimtinus įstatyminius aktus yra antikonstituciniai ir kelia grėsmę valstybei, visuomenės rimčiai ir pilietinei taikai.

2. Informuoja visuomenę, kad tuo atveju, jeigu teismas neatšauks Vilniaus miesto savivaldybės antikonstitucinio sprendimo, gegužės 15-tąją pilietinio pasipriešinimo akcija „Didysis šeimos gynimo maršas 2022” bus surengta privačiose erdvėse. Tai bus tradicinių šeimų šventė, laisva nuo biurokratinių leidimų, nesibaigiančio valdžios diktato, vienos globalistinės „tiesos” žiniasklaidos, politikierių prisitaikėliškumo ir veidmainystės.

Apie piliečių susirinkimo vietą ir laiką informuosime papildomai.

Stiprybės, Tikėjimo ir Vienybės. Susitiksime gegužės 15-tąją.

parama LŠS gegužės 15-osios akcijai:  https://seimusajudis.lt/paremkite-mus/

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 757

Žymos

Atsiliepimų 11

 1. Anonimas    -  2022-04-27, 12:21

  Kas dedasi mūsų TĖVYNĖJE…..

  Atsakyti į šį komentarą
  • Virgis    -  2022-04-27, 12:53

   Spjauti į visus ribojimus o gal kartu su dalyvaujam,su tais įškrypėleis

   Atsakyti į šį komentarą
   • Vygandas    -  2022-04-27, 14:49

    Gerb. VIRGI, jokiu būdu negalima jungtis prie Dievo mirtimi pasmerktųjų, tiek psichiškai kryptelėjusių, kad net Dievas tokiems numatęs tik mirties bausmes…

 2. PASAKOS IŠ RŪSIO    -  2022-04-27, 12:27

  Kaip keista kad Lietuvoje valdžios reikia prašyti leidimo mitingui. Dar keisčiau kai tūkstančiai žmonių neturi teisės viešai palaikyti šeimą, vertybes.O tegalima tik valdžios palaikytojams ir šokti neva kruviniems, ir maudytis kraujyje, ir susirinkus palaikyti LGBTQ. Manau kad tam ir įvesta ta nepaprastoji padėtis, kad didžiąją dalį tautos tiesiog užčiaupti.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Šiaip,    -  2022-04-27, 13:34

  Koks skirtumas kur įvyks. Svarbu, kad tik vyktų. Nes mes ne adata šieno kupetoje, bet didžiulis Šeimų Maršas. Manu, kad kur kas saugiau jausimės privačioje erdvėje.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. VŽA    -  2022-04-27, 14:44

  Atgimimo Sąjūdis irgi prašydavo leidimų iš KGB ar komunistų partijos komiteto?… Vėlesniuoju laiku A. Brazauskas gal jau būtų ir davęs…
  Kaip Lietuvoje viešai galima demonstruoti, kai Biblijoje DIEVAS įsakė: „Jei vyras sugultų su vyriškiu tarsi su moterimi, jiedu abu nusikalto bjauriu iškrypimu ir užsitraukė kraujo kaltę“, kas reiškia mirties bausmę (Kun 20, 13). Kai tokių prisiveisė daug, tai Dievas siera ir ugnimi sudegino Sodomos, Gomoros miestus ir net visą Lygumų kraštą (Pr 19, 1-29) Tai siekiama, kad ir Lietuvą Dievas sudegintų?…

  Atsakyti į šį komentarą
  • Gerbiamasis!    -  2022-04-27, 16:35

   Pagal statistika,daugiausia jusu minimu nuodemiu bujoja dvasininku luome! Net pedofilijos,tame tarpe! Betgi,Dievas nezada Vatikanui nei sieros,nei ugnies.

   Atsakyti į šį komentarą
   • Vyga    -  2022-04-27, 19:06

    Reikia tik džiaugtis, kad taip griežtai parašyta Biblijoje. Jeigu tą patį pasakytų ne Dievo žodžiais, tai rašiusysis būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Ar aišku?…

 5. PASAKOS IŠ RŪSIO    -  2022-04-27, 14:58

  Šiaip, Karbauskis Naisiuose rengdavo blaivias šventes šeimoms. Rinkdavosi tėčiai, mamos su vaikučiais,seneliai- jokio alkoholio, jokių pijokų , narkomanų neslankiodavo ir negąsdindavo vaikų. Kodėl Šeimų Sąjūdžiui nesitarus su Karbauskiu? Nereikia kreipti dėmesio kas ką sakys, kas ką pamanys kad tai neva Karbauskis politikas ir t.t.t Mažiausiai reikia kreipti dėmesį į tuos rėkiančius tapininius, valinskinius, ramanauskinius. Tegul jie gyvena savo gyvenimus ir tvarkosi savo aplinkoje. Daugiau nei pusė Lietuvos palaiko Šeimų Sąjūdį, taigi..išvadas tegul darosi tie epitetų , etikečių klijuotojai, neapykantos skleidėjai…

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Va,o geguzes 19aja,    -  2022-04-27, 16:32

  visi privalesim mineti VYSHIVANKOS diena! Laukiu dabar,kada PORTIANKIU diena bus,nes jos irgi neatskiriama ukrainieciu tautinio garderobo dalis…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Kiekvienas jos pasakytas žodis aukso vertės. Kaip mums trūksta bent kelių tokių drąsių žmonių. Dieve,...

Pritariu jums...

Kad tai ėjimas žirgu. Jei pavyktų kregždutėm save parodyti, kaip kovotojams su biurokratija, taip galima...

apsiskelbs rezistentu Nr.2!? Pirmasis ir turbut partbilieta tebeturi?...

tiesiog nesityciotu! Nes tokiu ju sveikinimai - tai tikros patycios......

Žmonėms, neįgaliems perskaityti Biblijos, ji nesuvokiama. Nežino net, kas krikščionių Dievas pagal Bibliją, o Lietuvoje...

Būtų smagu kad ne tik laisvei ir jos gynybai įsipareigojimus stiprintų, bet prisimintų saugoti ir...