infa.lt

Pirmosios Google gyvavimo dienos: haremai, narkotikai, alkoholis

Pirmosios Google gyvavimo dienos: haremai, narkotikai, alkoholis

16 liepos
01:02 2018

Ankstyvosios Google komandos nuotrauka | © Google

Seksas, narkotikai ir „kodingas“: nauja knyga atveria labai politiškai nekorektiškas pirmąsias Google gyvavimo dienas, įskaitant „haremus“, patrauklias merginas, kurias laikė kompanijos įkūrėjai Larry Page ir Sergey Brin.

„Šiandien Google – gerbiama daugianacionalinė informacinė-technologinė kompanija su daugiamilijardiniu biudžetu ir žinoma visame pasaulyje“, – konstatuoja The Daily Mail.

„Bet taip buvo ne visada. Naujoje knygoje rašoma apie beprotišką ankstyvąjį Google egzistavimo laikotarpį, kai ji buvo įmirkusi alkoholiu ir neišeinančiu iš vakarėlių startuoliu“, – rašo straipsnio autorė Hannah Parry.

Charlie Ayers, pirmasis šefas-virėjas Google kavinėje, knygoje „Genijų slėnis“ (Valley og Genius) papasakojo apie vakarėlius su narkotikais ir „prašmatnių merginų haremą“, kurios, pasak jo, supo kompanijos įkūrėjus Larry Page ir Sergey Brin.

„Visos šios merginos, praėjus laikui, dabar tapo įvairių kompanijos padalinių vadovėmis“, – pasakė jis.

Heather Cairns, ketvirtoji pagal eilę Google darbuotoja ir pirmoji kadrų parinkimo vadybininkė, papasakojo, kad seksas tarp darbuotojų ofise vykdavo taip dažnai, jog nebuvo nieko neįprasto netikėtai užtikti kažką „prie reikalo“, rašoma straipsnyje.

„Ir aš sukūriau „Čarlio lindynę“, – pasakoja Charlie Ayers apie korporatyvines laisvalaikio išvykas. – Aš kviesdavau grupes, didžėjus, mes užsipirkdavome alkoholio sunkvežimiais, marichuanos paketais ir darydavome sausainius su marichuana“.

„Kai Google darbuotojai nesilinksmindavo savo vakarėliuose, jie dirbo apsipylę prakaitu“, – rašo žurnalistė.

Doug Edwards, 59 pagal eilę Google darbuotojas papasakojo, kad kartą Brinas „smegenų šturmo“ metu pasiūlė atspindėti jų logotipo projekciją į Mėnulio paviršių. Kitą kartą „jis norėjo paimti visą marketingui skirta biudžetą ir skirti jį pagalbai čečėnų pabėgėliams“. Dar, papildė Edwards, „jis norėjo gaminti Google brendo prezervatyvus, kurie būtų platinami vyresniosiose klasėse“.

„Vietoje korporatyvinių išvykų Google darbuotojai važiavo į skandalingai pagarsėjusį hipių festivalį „Burning Man“. Jų pirmasis pranešimas klientams buvo apie tai, jog ofise nieko nėra: „Visi išvyko į Burning Man“, – rašoma straipsnyje.

Ayers papildė, jog kontrkultūra buvo tiek stipri Google kompanijoje, kad nerašyta taisyklė buvo laikoma nepriimti į darbą kandidatų, atėjusių į pokalbį su darbdaviu su kostiumu.

šaltinis: The Daily Mail


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Pirmosios Google gyvavimo dienos: haremai, narkotikai, alkoholis* - nuoroda: https://infa.lt/23996/pirmosios-google-gyvavimo-dienos-haremai-narkotikai-alkoholis/