infa.lt

CBS: Merkel ir Obama skuba pratęsti sankcijas, kol Trampas nepradėjo eiti pareigų

CBS: Merkel ir Obama skuba pratęsti sankcijas, kol Trampas nepradėjo eiti pareigų

18 lapkričio
19:09 2016

Obama ir Merkel

Šiandien prezidentas Obama išreiškia savo solidarumą susitikime su Vokietijos kanclere Angela Mekel. Margaret Brennan dabar randasi Berlyne, kur derybų centre stovi rinkimai JAV ir jų galima įtaka prekybai ir santykiams su Rusija. Margaret, labas rytas.

MARGARET BRENNAN korespondentė: Labas rytas! Susitikimuose dalyvaujant prezidentui Obamai čia Berlyne, Donaldo Trampo ir Vladimiro Putino figūros pirmajame plane. Būsimojo amerikiečių prezidento pareiškimai ir jo draugiški kreipimaisi į Rusiją kelia nerimą vokiečių kanclerei Angelai Merkel.

Dabar ponas Obama ir kanclerė Merkel tikisi pratęsti europiečių sankcijas, kurias jie pritaikė Rusijai už jos karinį įsiveržimą į Ukrainą. Sankcijos pasibaigia maždaug tuo pačiu laiku, kai Trampas pradeda eiti savo pareigas.

Be to, JAV ir Vokietijos lyderiai bando įrodyti, kad prekybinius ryšius būtina stiprinti, nežiūrint į tai, kad Trampas planuoja pakeisti ar atšaukti kai kuriuos susitarimus dėl laisvos prekybos. Merkel ir Obama rašo šios dienos straipsnyje: „Mes atsidūrėme kryžkelėje, tačiau mes niekada negrįšime į priešglobalizacinio laikotarpio ekonomiką“.

Rytoj Ispanijos, Prancūzijos, Italijos ir Didžiosios Britanijos vadovai taip pat prisijungs prie rimto pokalbio su Prezidentu Obama. Nora?

Margaret Brennan reportažas iš Berlyno, labai ačiū.

Išėjimo į eterį data 2016 lapkričio 17.

cbsnews.com

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 85

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...