infa.lt

Liberalizmas: Kalifornijoje legalizuota vaikų prostitucija

Liberalizmas: Kalifornijoje legalizuota vaikų prostitucija

07 spalio
19:31 2016

vaikų prostitucijaBrian Anderson

Tai tiesiog galvoje netelpa! Liberalūs idiotai vadovaujantys Kalifornijos valstijai tik ką dekriminalizavo vaikų prostituciją. Apie jokį nesusipratimą čia kalba neina. Dabar nepilnamečiams užsiimti prostitucija nėra nelegalu, kaip ir pinigų prievartavimas už seksą. Viskas yra būtent taip – vaikai Kalifornijoje dabar gali legaliai dirbti prostitutėmis.

CBS Sacramento“ praneša, jog gubernatorius Džeris Braunas (Jerry Brown) antradienį pasirašė atitinkamą įstatymą. Be viso kito, šis dokumentas neįtraukia nepilnamečių į galiojančio Kalifornijoje teisės aktų dėl prostitucijos subjektų sąrašą. Kitaip tariant, žmogus, kuriam dar nesukako 18 metų, negali būti areštuotas už įstatymo apie prostituciją pažeidimą, kas tiesiogiai taikoma suaugusiems. Tas labai patogu suteneriams organizuojantiems vaikų prostituciją, kadangi nesant prostitutės, negali būti ir prostitucijos akto. Beje, kalbama apie prostituciją savo noru.

Pradžioje aš pamaniau, kad, galbūt naujienose kažką netiksliai perdavė ar supainiojo kažkokias detales, ir iš tiesų viskas nėra taip baisu. Tačiau aš perskaičiau naujojo įstatymo tekstą, ir štai ką jis skelbia:

„Galiojantys teisės aktai numato baudžiamąją atsakomybę už bet kokį prostitucijos aktą. Be to, jie nustato baudžiamąją atsakomybę už buvimą bet kurioje viešoje vietoje su tikslu atlikti prostitucijos aktą. Naujasis įstatymas numato, jog aukščiau nurodytos nuostatos netaikomos vaikams iki 18 metų, galimai dalyvaujantiems veikoje, kuri, tuo atveju, jei ji vykdoma suaugusiojo, yra laikoma nurodytų nuostatų pažeidimu“.

Jeigu vaikas ar paauglys negali būti areštuotas už prostituciją, tai reiškia, jog nepilnamečių prostitucija dabar yra įteisinta šioje valstijoje. Aš galiu įvertinti šį įstatymą tik kaip beprotybę ir niekaip kitaip.

Galimai, vis dar išlieka nelegalu suaugusiam globoti vaiką-prostitutę , tačiau paties vaiko atžvilgiu – viskas tvarkoje. Be to, matomai, žmogus iki 18 metų amžiaus dabar galės legaliai sumokėti už seksą su kitu žmogumi, kuriam taip pat nėra sukakę 18 metų ir tai bus visiškai teisėtas aktas „Auksinėje valstijoje“.

Naujasis įstatymas nenumato jokios žemutinės amžiaus ribos, todėl, matomai, net šešiamečiai vaikai gali legaliai „dirbti“ gatvėse.

Kiek aš suprantu, šio įstatymo tikslas yra gėdingos dėmės, susijusios su nepilnamečių prostitucija, pašalinimas. Nepilnamečių, kurie verčiami užsiimti prekyba seksu. Galbūt tai ir bus pasiekta tokiu būdu, tačiau įstatymas nesulaikys vaikų nuo patekimo į šį nusikalstamą žaidimą. Nepilnamečių prostitucijos dekriminalizavimas, neabejotinai, yra labai blogas signalas, kuris nepasislėps nuo kai kurių vaikų dėmesio.

šaltinis: downtrend.com

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį SMS žinute.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 611

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. antichuilo    -  2016-10-08, 11:46

  Gal neberašinėkit nesamonių, debiloidai.
  Šitas įstatymas reiškia, kad nepilnametės prostitutės bus laikomos ne nusikaltėlėmis, o aukomis. Bus ne uždaromos į kalėjimus o perduodamos socialinės rūpybos tarnyboms. tai kur ėia supuvimas? Tai jūs esat visiškai supuvę. Parašysit bet ką, kad tik apšikt Ameriką.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Ra    -  2016-10-08, 13:27

  to> antichuilo
  Panašiau, kad tamsta pats toks esi. Jei nesugebi straipsnio pilnai įsisąmonint. Nesvarbu kas įstatyme rašoma – svarbu, kad suteneriams organizuojantiems vaikų prostituciją jų darbas labai palengvės, nes jų nepilnamečiai darbuotojai nebus niekuo kaltinami, ir suprantama, neišduos savo šeimininkų, leisdami pastariesiems toliau verstis nusikalstama veikla. Įstatymas visiškai absurdiškas ir visai nesvarbu, kokių tikslų juo siekiama. Gerais norais kelias į pragarą grįstas. Beje, straipsnį rašė ar tik ne amerikietis?

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...