infa.lt

„Great Reset” nesėkmė: Vyriausybės partija reikalauja „pakoreguoti” žaliąją politiką, ūkininkams laimėjus rinkimus Nyderlanduose

23 kovo
06:30 2023
Nyderlandų ūkininkų protestas

foto: Slay News

Po to, kai Nyderlanduose neseniai vykusius rinkimus laimėjo ūkininkus remianti partija, reikia „pakoreguoti” valstybės žaliosios darbotvarkės programą, pareiškė aukštas vyriausybinės partijos pareigūnas, praneša „Breitbart News” leidinys.

Krikščionių demokratų partijos (CDA) parlamento vadovas Pieteris Heerma teigia, kad po ūkininkų judėjimo (BBB) partijos pergalės reikia koreguoti žaliosios darbotvarkės apribojimus.

Populistinis judėjimas šio mėnesio pradžioje vykusiuose šalies provincijų rinkimuose laimėjo daugiausiai balsų iš visų grupių, matyt, dėl to, kad nepritarė valdančiosios vyriausybės vergiškam atsidavimui Europos Sąjungos žaliajam diktatui, dėl kurio vyriausybė siekė priverstinai uždaryti tūkstančius ūkių visoje šalyje.

Tačiau tokia priemonė dabar yra abejotina, nes keli CDA aukšto rango pareigūnai teigia, jog vyriausybė turi pakoreguoti savo žaliosios darbotvarkės planus, siekiant sumažinti azoto naudojimą, kad jie labiau atitiktų plačiosios visuomenės nuomonę.

„Yra nauja realybė, ir vyriausybė turi su ja susitaikyti”, – „De Telegraaf” praneša Heerma, pakartodamas ankstesnį partijos lyderio Wopke Hoekstra pareiškimą.

Tačiau tokį pasiūlymą atmetė kita koalicinės vyriausybės partija, „Demokratai 66”, kuri tvirtina, kad planai priverstinai uždaryti kai kuriuos Nyderlandų ūkius ir kitus paversti nuostolingais turi būti tęsiami.

„Prieš rinkimus aiškiai pareiškėme, ką manome esant būtina išspręsti azoto krizei, ir dabar vis dar taip manome”, – pažymėjo „D66” lyderis Janas Paternotte’as, o kitas šios partijos parlamentaras taip pat tvirtino, kad vyriausybė turi „tęsti” planus priverstinai uždaryti ūkius.

Tačiau, nepaisant nerimo vyriausybės sluoksniuose, Nyderlandų politika nepasikeis per vieną naktį, nes Nyderlandų Senato sudėtis nustatoma pagal gana sudėtingą mechanizmą.

Senato sudėtį netiesiogiai lemia regioninių vyriausybių – valstijų ir provincijų – rinkimai, kurių nariai renka senatorius, padedami keturių rinkimų kolegijų, atstovaujančių buvusioms Nyderlandų kolonijoms Karibų jūros regione ir olandų emigrantams.

Kaip ir JAV prezidento rinkimų atveju, tarp žmonių balsavimo ir jų valios įgyvendinimo per institucinius atstovus praeina tam tikras laiko tarpas, tačiau, suskaičiavus 99 proc. balsų provincijų rinkimuose, beveik neabejojama, kad gegužę vyksiančio oficialaus senatorių skyrimo proceso prognozės pasitvirtins.

Nyderlandų ūkininkus remianti partija ,”BBB”,  iškovojo 17 vietų – tai yra daugiausiai iš visų partijų, todėl parlamente turės savo žodį nors ir negalės sudaryti valdančiosios daugumos:

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 117

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Taip idiotiškai gali sugalvoti, tik lyt-psich, polit-ekonom iškrypėliai......

Jie visų pirma turėtų pamąstyti kaip save pavadinti: Debilai ar debilai...

Nauseda,todel privalai zinoti : sioje judeju organizacijoje,pirmi centimetrai - skirti apipjaustymui! Netruks ir minutes!...

pas urologa reikia,jei ne vietoje nuteka!...

Viskas pagal planą: žmonių turi sumažėti iki 1000000000, tad, jei vyras nori susirasti moterį, tai...

Kiekvienas, kuris ne tiesą sako, leidžia sau šiek tiek per daug.......

Neikitoj kadencijoje ne atsistatydins. Atėjo,, Leninas"visiems laikams...