infa.lt

Galia formuoti ateitį, kurioje gyvens jūsų vaikai, yra jūsų rankose. Laikas pradėti ją kurti iš naujo

Galia formuoti ateitį, kurioje gyvens jūsų vaikai, yra jūsų rankose. Laikas pradėti ją kurti iš naujo

03 sausio
20:32 2023

Atsižvelgiant į dabartinę padėtį, atrodo, kad realiausia alternatyva – pradėti kurti paralelinę socialinę struktūrą, kuri galėtų egzistuoti greta fašistinės imperinės valstybės ar net jos viduje ir kuri galiausiai galėtų ją pakeisti. Kaip tokia organizacija galėtų būti struktūrizuota? – užduodamas retorinis klausimos „Brownstone Institute” straipsnio anotacijoje.

Žmones galima apibūdinti pagal sąžiningumą arba jo priešingybes – veidmainystę ir apgaulę. Pastatai gali pasižymėti struktūriniu vientisumu arba būti nesaugūs, keliantys pavojų gyventojams. Organizacijos gali būti vientisos arba korumpuotos. Tauta gali būti vientisa arba susiskaldžiusi pati prieš save.

Edas Dowdas, Tomas Lewisas ir jų Maui kolegos nustatė, kad vientisumo praradimas yra pagrindinė problema, lemianti Kovido krizę beveik visose vyriausybinėse ir korporacinėse „vertikalėse”, ir parengė sprendimą, kurį (dosniai) pavadino „Malonės doktrina”.

Vėlesni įvykiai patvirtino jų vertinimą.

Nereikia žvelgti toliau nei į naujausias laikraščių antraštes. Rinkimų sąžiningumas tapo vienu iš labiausiai tendencingų hashtagų (JAV, Brazilijoje ir daug kur kitur). Įvyko „Nord Stream” (NS) ir „Nord Stream 2” (NS2) sabotažas, kurį tikrai įvykdė ne Rusija ar Vokietija, tačiau bijodami atsakomųjų veiksmų niekas nedrįsta net sušnabždėti kaltininko vardo, kurį visi žino esant atsakingą.

Atskleidžiama gili korupcija, susijusi su Bidenų šeima, ir korporacinės žiniasklaidos vaidmuo bandant užkirsti kelią jos viešam poveikiui rinkimams.

Visažinis Anthony Fauci, sekdamas Hillary Clinton ir daugelio kitų pėdomis, naudoja gynybinę poziciją „negaliu prisiminti”, tačiau su nauja karingo pasipriešinimo potekste; neseniai jis liudijo, kad „turiu labai užimtą kasdienę darbotvarkę vadovaudamas 6 milijardų dolerių vertės institutui. Neturiu laiko rūpintis tokiais dalykais kaip Didžiojo Barringtono deklaracija”.

Aiškūs ir įtikinami įrodymai, pateikti Blaze Media pagal FOIA prašymą, liudija ką kita. Kovido krizės metu CDC direktorė Rochelle Walensky ir Deborah Birx, priimdamos svarbius sprendimus dėl visuomenės sveikatos, vietoj duomenų naudojo „viltį”, o paskui šiuos sprendimus vykdė taikydamos itin rafinuotus psichologinių operacijų metodus prieš prieštaraujančius Jungtinių Valstijų piliečius.

Ir dar turime korupcijos griūtį, vadinamą FTX skandalu.

Išskirsime tik keletą naujausių pavyzdžių.

Teigiu, kad imperinė administracinė valstybė, kuria virto Jungtinių Valstijų federalinė vyriausybė, akivaizdžiai prarado bet kokį vientisumo požymį.

„Malone doktrinos” dokumento priešistorė yra nuostabi, nes jame susipynė vyresniojo statybos inspektoriaus (Tomo) ir patyrusio finansų analitiko (Edo) jausmai. Kaip nurodo Tomas, Tarptautinis statybos kodeksas yra susitarimų rinkinys, kuris, tinkamai įgyvendintas statant pastatą, užtikrins patikimą galutinio statinio vientisumą ir funkcionalumą.

„Malone doktriną” Edas, Tomas ir kolegos sukūrė iš esmės kaip „tarptautinį statybos kodeksą” asmenims ir organizacijoms. Pavadinimo paantraštė yra tokia pat reikšminga kaip ir turinys, nes tai yra „Nepriklausomybės deklaracija” nuo korumpuotų institucijų.

Manęs dažnai klausia: „Ką galime padaryti, kad sutvarkytume <užpildykite tuščią vietą> federalinę agentūrą?” Ir turiu pasakyti, kad vaizdas yra niūrus, nes agentūra po agentūros buvo kruopščiai korumpuota. Struktūrinio vientisumo liko nedaug arba jo visai neliko.

Jei šios agentūros būtų pastatai, vienintelė galimybė tokiam inspektoriui kaip Tomas būtų juos pasmerkti. Jie yra nugriauti. Jas reikia atstatyti ant tvirto pagrindo, pradedant nuo naujų pamatų. Ir jei to nepadarys teisėti Jungtinių Valstijų piliečiai, už mus tai padarys kiti.

Kaip patvirtins visi, kurie tyrinėjo Kinijos KKP infiltraciją, ši korumpuota ir neetiška ekspansionistinė organizacija yra pakeliui į tai, kad tai padarytų už mus.

Praradus vientisumą, kaip ir rojų, jo neįmanoma susigrąžinti.

Pagalvokite apie tai kartu su manimi. Tomo ir Edo vizija, pateikta šiame dokumente, iš esmės yra paskata kurti sąmoningų bendruomenių, organizacijų ir žmonių, kuriuos vienija įsipareigojimas laikytis vientisumo, tinklą.

Malone doktrina

Mes, nepasirašę:

 • Reikalaujame, kad visi pagrindiniai duomenys, kurie prisideda prie nagrinėjamo darbo, būtų prieinami ir išliktų prieinami analizei.
 • Skelbiame, kad žinių vertę visuomenei lemia ne konkretus informacijos kūrėjas. Vietoj to, žinių gavėjai suteikia vertę pasiūlymui tik per kritiką ir nepaliaujamą tikrinimą.
 • Įtvirtiname laisvą ir atvirą keitimąsi informacija ir nustatome pareigą būti visų duomenų, kuriais grindžiami sprendimai mūsų atžvilgiu, saugotojais.
 • Reikalaujame, kad būtų atskleisti visi finansavimo šaltiniai, susiję su bet kokiomis citatomis ar nuorodomis, susijusiomis su svarstomu klausimu.
 • Įsipareigojame nešališkai nagrinėti visą mums pateiktą analitinę informaciją ir duomenis, ir to paties tikėtis iš visų kitų.
 • Skatinti kruopščias atviras diskusijas ir kruopščią kontrolę svarstant ir nagrinėjant visus rūpimus klausimus.
 • Nedelsdami pranešti visiems apie aptiktą intelektinį nesąžiningumą ar profesinį neatsakingumą.
 • Užtikrinti sveikatą, gerovę ir saugumą visiems pranešėjams, iškeliantiems ir (arba) viešai skelbiantiems čia laikomų įsitikinimų paneigimą.
 • Pasisakome prieš cenzūrą ir nepriimsime tų pusių, kurios savyje puoselėja vertybes, prieštaraujančias saviraiškos laisvės principams, atstovavimo.
 • Nė vienam asmeniui neatimsime teisės ginčyti, diskutuoti, teikti peticijas, reikalauti žalos atlyginimo, nagrinėti ar protestuoti, pateikiant faktus ir įrodymus, bet kokį šios institucijos sprendimą.
 • Kiekvienas iš mūsų dabar susiduria su keliais dvilypiais sprendimais. Arba tas, arba anas. Darant prielaidą, kad esate pasiryžę siekti asmeninio suverenumo ir patys vadovauti savo ateičiai, patys priimti sprendimus. Atvirai kalbant, ne visi nori būti laisvi. Daugelis tiesiog nori, kad jiems būtų pasakyta, ką daryti. Kokio tipo žmogumi pasirenkate būti jūs? Suverenus ir laisvas, ar priklausomas nuo monopolistų kabalos savivalės ir kaprizų?

Ar norite, kad jūsų likimas būtų siejamas su Valdovais ir jų mašinomis, o jūs ir jūsų vaikai taptumėte postmoderniais vergais (be galimybės išsigelbėti, išskyrus mirtį), gyvenančiais ketvirtosios pramonės revoliucijos pragare, valdomame centralizuotos korporatyvistinės (ergo fašistinės) totalitarinės pasaulinės vyriausybės, kuriai vadovautų technokratai ir ekonomistai bei bankininkai?

Įdomu, kaip tai atrodys ir kaip jausitės? Perskaitykite Hakslio „Drąsus naujas pasaulis”, o tada dar pasikalbėkime. Dažniau cituojama Hakslio protežė Orwello parašyta „1984”, tačiau Hakslis dar labiau priartėja prie Didžiosios Britanijos karaliaus Karolio III ir jo surogato lėlininko Klauso Švabo įsivaizduojamos tamsios realybės, kurią jie vadina „Didžiuoju perkrovimu (Great Reset)”.

Cituoju knygos recenziją iš „Amazon”;

„Drąsus naujas pasaulis” – tai netolygios, technologiškai pažangios ateities vizija, kurioje žmonės genetiškai veisiami, socialiai indoktrinuojami ir farmacijos priemonėmis anestezuojami, kad pasyviai palaikytų autoritarinę valdančiąją tvarką – visa tai daroma mūsų laisvės, visiško žmogiškumo ir galbūt sielos sąskaita.

Skamba pažįstamai?

Tiems, kurie nėra linkę imti į rankas knygos, rekomenduoju GATTACA (pirmoji DNR seka, panaudota kaip filmo pavadinimas) kaip dar vieną puikų pavyzdį, iliustruojantį netolimos ateities distopiją, kurią Valdovai įsivaizduoja ir siekia sukurti taip, kad joje gyventų visi.

Jei ateitis, kurią siūlo karalius Karolis III, Švabas ir liūdnai pagarsėjęs Silicio slėnio numylėtinis Hararis (kurio naujausių paskelbtų kliedesių pavadinimas skelbia, kad žmogus yra Dievas), yra ne jums, o jums nepatinka mintis nieko neturėti ir laimingai gyventi globalizuotoje fašistinėje valstybėje, tuomet kokios yra jūsų galimybės?

Šiuo metu viskas klostosi taip, kad atrodo, jog realiausia alternatyva yra pradėti kurti paralelinę socialinę struktūrą, kuri galėtų egzistuoti greta fašistinės imperinės valstybės ar net jos viduje ir kuri galiausiai galėtų ją pakeisti. Kaip tokia organizacija galėtų būti struktūrizuota?

Kadaise grupė pirklių, žemvaldžių ir ūkininkų susipažino su ta pačia problema, kai susidūrė su kitu pamišusiu Didžiosios Britanijos karaliumi Jurgiu III.

Tai buvo intensyvaus intelektualinio sąmyšio laikotarpis, kurio metu buvo sukurti nuostabūs teisinės politikos konsensuso dokumentai ir sutarčių susitarimai, žinomi kaip JAV Konstitucija ir Teisių bilis, kurie tebėra galutinis traktatas apie tai, kaip organizuoti ribotą atstovaujamąją valdžią.

Keista, kad tiek korporacinė žiniasklaida, tiek JAV „demokratų” politinė partija tuos, kurie ir toliau laikosi šių dokumentų principų ir gina jų esmę, vadina „kraštutiniais dešiniaisiais”, o siekdami apibrėžti ir demonizuoti iš esmės konservatyvią politinę (ir ekonominę) poziciją, vartoja terminus „radikalus”, „kraštutinis dešinysis” ir net „fašistas”.

Šie terminai taikomi dabartinio populistinio judėjimo nariams, kurie siekia grįžti prie ribotos federalinės valdžios ir kurie yra tvirtai įsipareigoję autonominei Tautai, veikiančiai pagal šiuos principus. Įsipareigojimas atgaivinti Amerikos didybę. Paprasčiau tariant, siekti, kad Amerika vėl taptų didi.

Tiems, kurie nepritaria Pasaulio ekonomikos forumo valdomai fašistinei totalitarinei pasaulinei valstybei ir laikosi pagrindinių principų, apibrėžtų JAV Konstitucijoje ir Teisių bilyje, kyla iššūkis apibrėžti alternatyvią ateitį, kurios norime savo vaikams.

Jei nepasinaudosime galimybe pateikti alternatyvią pozityvią viziją, kurią įtikinamasis vidurinysis visuomenės sluoksnis laikytų priimtiniausia galimybe, ateities kartų laukia vietinių karo vadų anarchija ir „Pašėlęs Maksas”.

Ar bent vienas sveiko proto žmogus įsivaizduoja, kad Čarlzo, Klauso, Harario ir jų finansinių partnerių įsivaizduojama „suformuota” ateitis gali būti tvari? Tai yra paskutinis Imperijos valdžios užgrobimas. Jie persistengė, ir dabartinė sistema jau ritasi iš krizės į krizę, balansuodama ant žlugimo ribos.

Ankstesniuose rašiniuose nagrinėjau alternatyvią Chriso Langano ateities viziją ir aptariau decentralizuoto žmonių bendruomenių tinklo, kaip alternatyvos centralizuotai fašistinei distopijai, kurią siekia suformuoti ir primesti WEF, kūrimo procesą.

Tačiau kokiais procesais, sąlygomis ir įsipareigojimais galime pasinaudoti formuodami tokį sąmoningų bendruomenių tinklą? Pradinis taškas turi būti aiškus bendrų pagrindinių principų supratimas ir realus, įgyvendinamas įsipareigojimas laikytis šių idealų.

Siūliau, kad asmeninis, institucinis ir politinis įsipareigojimas laikytis sąžiningumo, žmogaus orumo ir bendruomeniškumo principų būtų gera pradžia.

Tačiau iš visų šių ir daugelio kitų principų, manau, kad pradinis taškas atkuriant pasaulį, kurio centre būtų žmogiškumo (o ne ekonomikos ir mašinų) puoselėjimas ir pripažinimas, yra reikalauti, kad kiekviena verslo ir valdžios organizacija prisiimtų patikrinamą sąžiningumo įsipareigojimą.

Patvirtinti bendrą principų rinkinį, panašų į „Malone doktriną”, ir atlikti nepriklausomą auditą bei patikrinti, ar jų laikomasi.

WEF ir jo rėmėjai BlackRock, Vanguard, State Street ir Bank of America per nepaprastai trumpą laiką įdiegė į socialinio kredito schemą panašią ESG (Environmental, Social, Governance) vertinimo sistemą, įskaitant „nepriklausomas” ESG auditorių organizacijas. Manau, kad sąžiningumo standartų diegimas ir patvirtinimas būtų trivialus ir nepaprastai paprastas.

Įdiegus tokią sistemą, būtų galima pradėti rinktis tik tuos verslo partnerius, kurie yra įsipareigoję elgtis sąžiningai. Kurti verslo ir prekybos tinklus su žmonėmis ir organizacijomis, kurie stengiasi įrodyti, kad yra sąžiningi ir tokiu būdu verti jūsų pasitikėjimo. Būtent to dauguma mūsų nori tiek verslo sandoriuose, tiek asmeniniame gyvenime.

Galia formuoti ateitį, kurioje gyvens jūsų vaikai, yra jūsų rankose. Laikas pradėti kurti iš naujo. Pirmiausia žengti vieną žingsnį, paskui sekantį, dar vieną, ir netrukus kelionė jau bus gerokai pažengusi.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 268

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. Ačiū infai.lt už indelį šviečiant visuomenę    -  2023-01-04, 22:30

  Skaitytojas ir Rinkėjas.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...