infa.lt

Milijardierių klubas, siekiantis pažaboti gyventojų perteklių Žemėje. Susitikimas

Milijardierių klubas, siekiantis pažaboti gyventojų perteklių Žemėje. Susitikimas

02 sausio
11:52 2023
Bilas Geitsas

JEFF PACHOUD / AFP

Turtingiausi Amerikos žmonės susitinka aptarti, kaip kovoti su „pražūtinga” grėsme aplinkai, visuomenei ir pramonei, rašo autorius John Harlow.

Kai kurie didžiausi Amerikos milijardieriai slapta susitiko apsvarstyti, kaip jų turtus būtų galima panaudoti siekiant sulėtinti pasaulio gyventojų skaičiaus augimą ir paspartinti sveikatos ir švietimo gerinimą, praneša „Global Research”, cituodamas „The Times”.

Filantropai, dalyvavę aukščiausiojo lygio susitikime, surengtame „Microsoft” įkūrėjo Bilo Geitso (Bill Gates) iniciatyva, aptarė, kaip suvienyti jėgas ir įveikti politines ir religines kliūtis, trukdančias pokyčiams.

Vieno informatoriaus apibūdintame kaip „Gerųjų klubas” susitikime dalyvavo turtingiausios Amerikos dinastijos – patriarchas Davidas Rockefelleris jaunesnysis, finansininkai Warrenas Buffettas ir George’as Sorosas, Niujorko meras Michaelas Bloombergas, žiniasklaidos magnatai Tedas Turneris ir Oprah Winfrey.

Nuo 1996 m. šie nariai kartu su Bilu Geitsu skyrė daugiau kaip 45 mlrd. svarų sterlingų įvairiems tikslams – nuo sveikatos programų besivystančiose šalyse iki mokyklų getuose arčiau namų.

Gegužės 5 d. jie susirinko sero Paulo Nursio, britų biochemiko, Nobelio premijos laureato ir privataus Rokfelerio universiteto prezidento, namuose Manhetene. Neformalus popietinis posėdis buvo toks diskretiškas, kad kai kuriems milijardierių padėjėjams buvo pasakyta, jog jie dalyvavo „saugumo instruktažuose”.

Leidinio „Chronicle of Philanthropy” redaktorė Stacy Palmer teigė, kad šis aukščiausiojo lygio susitikimas neturėjo precedento. „Apie jį sužinojome tik vėliau, atsitiktinai.

Paprastai šie žmonės mielai kalba apie gerus dalykus, bet šis susitikimas kitoks – galbūt todėl, kad jie nenori būti laikomi pasauliniais sąmokslininkais”, – sakė ji.

Vis dėlto, šį savaitgalį paaiškėjo kai kurių detalių. Milijardieriams buvo skirta po 15 minučių, kad pristatytų sau rūpimą reikalą. Vakarienės metu jie aptarė, kaip galėtų susitarti dėl „skėtinio tikslo”, kuris galėtų sujungti jų interesus.

Buvo aptarti tokie klausimai kaip užsienio pagalbos išlaidų priežiūros reforma, kaimo mokyklų ir vandens sistemų kūrimas besivystančiose šalyse. Remdamiesi B.Geitso pavyzdžiu, jie sutarė, kad svarbiausias klausimas – gyventojų perteklius.

Tai galėtų tapti iššūkiu kai kuriems trečiojo pasaulio politikams, kurie mano, kad kontracepcija ir moterų švietimas silpnina tradicines vertybes.

67 metų amžiaus Bilas Geitsas, kuris esą išdalina didžiąją dalį savo turto, teigė, kad sveikesnės šeimos, išlaisvintos nuo maliarijos ir didelio skurdo, pakeis savo įpročius ir per pusę kartos turės mažiau vaikų.

Pernai vasarį Long Biče, Kalifornijoje, vykusioje konferencijoje jis išsakė panašias mintis. „Oficialiai prognozuojama, kad pasaulio gyventojų skaičius pasieks 9,3 mlrd. [nuo to meto 6,6 mlrd., dabar jau 7,9 mlrd.], tačiau, įgyvendinus labdaringas iniciatyvas, pavyzdžiui, geresnę reprodukcinę sveikatos priežiūrą, manome, kad galime pasiekti 8,3 mlrd. ribą”, – tada sakė B. Geitsas.

Rokfelerio aukščiausiojo lygio susitikime dalyvavo Patricija Stonesifer (Patricia Stonesifer), buvusi Bilo ir Melindos Geitsų fondo, kuris per metus geriems tikslams skiria daugiau kaip 2 mlrd. svarų sterlingų, vadovė.

Ji sakė, kad milijardieriai susitiko „aptarti, kaip padidinti paramą”, ir ketino „tęsti dialogą” per ateinančius kelis mėnesius.

Kitas svečias sakė, kad „dėl nieko nebuvo taip grubiai balsuojama”, tačiau buvo sutarta, kad jie palaikys strategiją, pagal kurią gyventojų skaičiaus augimas bus sprendžiamas kaip potencialiai pražūtinga grėsmė aplinkai, visuomenei ir pramonei.

„Tai toks košmariškas dalykas, kad visi šioje grupėje sutarė, jog jam reikia didelių smegenų atsakymo”, – sakė svečias. „Jie turi būti nepriklausomi nuo vyriausybinių agentūrų, kurios nepajėgia užkirsti kelio katastrofai, kurią visi matome artėjant.”

Kam tas slaptumas? „Jie norėjo kalbėti turtingiems su turtingais, nesibaimindami, kad viskas, ką jie pasakys, atsidurs laikraščiuose ir bus pavaizduota kaip alternatyvi pasaulio vyriausybė”, – sakė jis.

Ir kai tokie geradėjai pradeda rūpintis mūsų sveikata, gerove bei reprodukcine sveikata – eilinį žmogų automatiškai apima nerimas. Nes jis puikiai žino savo valdžios stuburą, t.y. stuburo nebuvimą ir nesugebėjimą pasipriešinti visiems „geriems dalykams”, siūlomiems šių žmonių.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 889

Žymos

Atsiliepimų 14

 1. Ponams    -  2023-01-02, 12:09

  visada mazai vietos! Nors nuolat ja prasiplecia karais,kuriuose zuva tik ubagai,bet – mazai…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. LGBTuškė    -  2023-01-02, 12:13

  Spėkit iš vieno karto, kas biologiškai nesidaugina? Va tokia ir bus mažinimo politika.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. nežinomas žmogus.    -  2023-01-02, 13:09

  jie nepatenkinti tempais kaip vyksta perkrovimas.taigi tuoj davose klapčiukai gaus velnių ir naują instruktažą.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Hm    -  2023-01-02, 14:00

  Reikia pripažinti, kad afrikiečių ir pietryčių Azijos gyventojų nevaldomas didėjimas žmonijos bėda ir labai rimta. Tai reikia spręsti tik aišku atvirai ir beje ne vakariečių sąskaita… Tuos besidauginančius kaip tarakonus kažkaip reikia stabdyti…

  Atsakyti į šį komentarą
  • Anonimas    -  2023-01-02, 14:38

   Bet kodel taip stengiasi isnaikinti visu pirma Europą? Jiems reikia tik auksinio milijardo( gerisusiu atveju). Afrikieciai jau perprato “filantropų” rūpesti. Po baisiausios ligos visas pasaulis juos perprato. Na, zinoma, visada atsiras savanorių, tikinčių, kad jie kažkam labai rūpi ir yra vertingi.

   Atsakyti į šį komentarą
  • Anonimas    -  2023-01-02, 19:29

   ar bandei paskaiciuoti kiek zmoniu tilptu Brazilijos teritorijoje,jai ka 8 mljd,po 6 arus zemes,ir kitos teritorijos tuscios.Tai ne zmoniu perteklius problema,o ekologija ir masinis vartojimas.

   Atsakyti į šį komentarą
 5. Tai ka jie pridirbo yra baisu    -  2023-01-02, 14:29

  O jums netrodo kad grėsmė jie patys ???

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Gobšumas sąžinės neturi.    -  2023-01-02, 14:32

  Viskas tik per pinigus ir pinigams.

  Atsakyti į šį komentarą
 7. v    -  2023-01-02, 16:34

  Yra posakis: Nekask duobės kitam, pats įkrisi. Tikiuosi greit pasibaigs psichopatų įtaka žmonijai.

  Atsakyti į šį komentarą
 8. linkėjimai tiems žmogoms    -  2023-01-02, 20:22

  Naujųjų linkėjimas – Linkiu, kad paklydusi zelios balistinė raketa nukristų į Davosą, kai ten susirinks švabiniai degradai.

  Atsakyti į šį komentarą
 9. A    -  2023-01-02, 20:30

  O sugebetumete isivaizduoti Lietuvoje gyventoju skaičius pakyla nuo 3mln. 1970 iki 12mln.2020 metais.Isivaizduojate kokia butu bedarbyste,socialines problemos.Butent tai vyksta Artimuose Rytuose ir Afrikoje – ten gyventoju skaičius per 50 metu pakyla nuo 3 iki 5 kartu….Zmones ne morkos kad sudygtu kas 6 arus….

  Atsakyti į šį komentarą
 10. Zina    -  2023-01-03, 06:34

  Norėčiau ,kad tie brudai būtų sunaikinti su visais piniqais,o žmonija patys suqebėsqyventi ,dirbdami.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...