• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Nelegalus migrantas JAV išprievartavo 10-metę, o vėliau nuvežė padaryti abortą

Nelegalus migrantas JAV išprievartavo 10-metę, o vėliau nuvežė padaryti abortą

15 liepos
06:40 2022
Seserys

© Arvydas Daunys | infa.lt

Vyras, kaltinamas Ohajuje išprievartavęs ir apvaisinęs 10-metę mergaitę ir privertęs ją kirsti valstijos sieną, kad galėtų pasidaryti abortą, kaip teigiama pranešime, į šalį atvyko nelegaliai, praneša New York Post.

27 metų Geršonas Fuentesas, kuris buvo suimtas antradienį ir kitą dieną apkaltintas nusikalstamu išžaginimu, yra dokumentų neturintis imigrantas iš Gvatemalos, kuris neteisėtai kirto JAV sieną, pranešė „Fox News“, remdamasi Imigracijos ir muitinės tarnyba.

Pasak laikraščio „Columbus Dispatch“, Fuentesas buvo apkaltintas po to, kai prisipažino mažiausiai du kartus seksualiai prievartavęs mergaitę.

Vietos leidinys iš pradžių pranešė, kad jis gali neturėti dokumentų, o „Fox News“ šį įtarimą patvirtino ir per ICE šaltinį pridūrė, kad agentūra jį sulaikė, kad po teismo proceso dėl išžaginimo jį deportuotų. Fuentesas šiuo metu laikomas Franklino apygardos kalėjime Ohajuje, teisėjui nustačius 2 mln. dolerių užstatą.

Pasak teisme liudijusio detektyvo, birželio 22 d. mergaitės motina kreipėsi į vietos vaikų teisių apsaugos tarnybą, kuri vėliau įspėjo policiją apie galimą išžaginimą.

Mergaitė buvo nugabenta į Indianą, kur jai buvo padarytas abortas, pridūrė detektyvas. Ohajo įstatymų leidėjai uždraudė abortus po šešių nėštumo savaičių, o dešimtmetė buvo „šešių savaičių ir trijų dienų nėščia“, pasak jos gydytojo.

Šiuo metu valdžios institucijos atlieka Indianapolio abortų klinikoje paimtų DNR ir Fuenteso mėginių kryžminį palyginimą.

Šis atvejis sulaukė nacionalinio dėmesio, jį paminėjo už pasirinkimą pasisakantys aktyvistai ir pats JAV prezidentas Džo Baidenas (Joe Biden), įrodinėdami prieš abortus nukreiptų įstatymų blogybę.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 63

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Bus visuotinis sekimas Ir įslaptintas, ir viešas — Tai didžiausias pasiekimas, Likviduojant liaudies priešus....

O jums jokie įvykiai nesiriša žiemos pabaiga ir kovidlas kaip su diena dingo Lenkijos pasienyje!!!...

Antsnukiai yra neišvengiamas paklusnumo fašistinei valdžiai ženklas. Nesvarbu, kad nesulaiko virusų. O baisiausi šiame reikale...

Kadangi kovydo nera ir nebuvo niekada tai lai eina jie visi nx su savo kaukem...

Didysis perkrovimas. Planetos lygiu. Visa tai žaidimas. Depopuliacija ;)....

Rieda džiaugsmo ašaros..dar ne viskas prarasta lietuvoj ❤😇🙏 Ačiū atlikėjams !!! Ačiū žmonėms , kad...

Lietuvos valstybingumo griovėjų,konservatorių socdemų puolimas prieš tautiškai nusiteikusius piliečius....

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....