• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Kultūrinis turtėjimas: musulmonas daužo bažnyčios stiklus, o italų šventasis papuoštas įrašu „Allach Akbar“

Kultūrinis turtėjimas: musulmonas daužo bažnyčios stiklus, o italų šventasis papuoštas įrašu „Allach Akbar“

05 liepos
01:01 2016

prisonplanet.com

Šv. Paulaius bažnyčia

Pasak tinklapio Fria Tider, sekmadienio naktį žmogus įsibrovė į Šv. Povilo bažnyčią centrinėje Malmėje ir išdaužė langų stiklus.

Trečią valandą nakties policija gavo iškvietimą iš vietos gyventojų ir pranešimą apie nusikaltimą. Atvykus policijai žmogus iškart pabandė užpulti policininkus su lazda, ir tvarkos saugotojams teko atsimušinėti pasinaudojant pipirų dujų balionėliu.

„Policija įtaria, kad žmogus atliko griaunamuosius veiksmus bažnyčioje todėl, kad tai – krikščioniško tikėjimo simbolis“, – kalbama ataskaitoje. Taip pat ataskaitoje pažymėta, jog žmogus nusikaltimo vykdymo metu rėkė „Allach Akbar“.

Skåne policija praneša apie incidento, kaip „nusikaltimo neapykantos pagrindu“ tyrimą. Greičiausiai, nusikaltėlio nelaukia rūsti bausmė, kadangi Švedijoje egzistuoja ultra-liberalus režimas gyventojams musulmonams.

Tuo metu, šeštadienio vakarą italų mieste Bolonijoje prieš miesto globėjo Šv. San-Petronijo statulą buvo surengtas vandalizmo aktas, grafičio stiliumi užrašant „Allach Akbar“.

Šv. Pauliaus statula

Vandalas nebuvo pagautas, bet valdžia bando identifikuoti jo asmenybę stebėjimo kamerų pagalba.

Pagrindinės masinės informacijos priemonės Jungtinėje Karalystėje vargu ar atkreips dėmesį į šiuos du incidentus, būdamos per daug užimtos abejotinais vienetiniais esą rasizmo incidentais, siekiant apjuodinti „brexit“ šalininkus.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 431

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Saulys    -  2016-07-06, 13:21

    Musulmonai ir Krikscionys… Vieno medzio vaisiai. Vieni ir kiti tikintieji. As nieko blogo tame nematau. Ir, pridesiu nieko blogo tame near. Kas yra tai nuolaytinias kirsinimas vienos ir kitos religijos tikslu isauginti neapykanta. Kikvienas krikscionis mokinamas, kad musulmonai blogi, naikina, zudo ir t.t. Ka gali pasakyti… jie taip daro kita karta.Krikscionys nenaikina ir nezudo?…Tikrai? Taigi. near cia tu nekaltu avineliu. Uzuot kurstyti neapykanta reiketu gal susimastyti kaip kartu gyventi. Man tas labiau patinka nei pjautis ir mirti. Manau, kad issilavinimo stoka tiek vienoje tiek kitoje stovykloje apsprendzia dabartine situacija. Apgailetina.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...